Skolas apraksts

Jums patīk Ķīnas kultūra, tās daudzu gadsimtu bagātā vēsture un tradīcijas, tad mācieties ķīniešu valodu un apmeklējiet Pekinu jau šogad!

Skola, kura kopš 2005. gada māca ķīniešu valodu pieaugušajiem no jebkuras pirmdienas, pirmo reizi organizē speciālus ķīniešu valodas kursus jauniešiem. Skola atrodas skaistajā dārziem bagātajā Pekinas rajonā– Forbidden. Te atradīsiet izcilus senās arhitektūras pieminekļus, vienreizējas dabas ainavas.

Šeit ir ideāla vieta mācībām un atpūtai. Arī populārais Tianamen Square atrodas tikai dažu minūšu gājiena attālumā no skolas. Netālu ir arī metro stacija.

Pasniedzēji ir augsti kvalificēti un gatavi jebkurā laikā palīdzēt risināt problēmas. Šis ķīniešu valodas kurss, palīdzēs jums uzlabot valodas zināšanas, iegūt jaunus draugus, iepazīt Pekinu un ķīniešu kultūru.

Skolā ir datorklase ar interneta pieslēgumu; bibliotēka, 12 mācību klases. Studenti var izmantot bez maskas tējas un kafijas automātu.

Pirmajā dienā, kad ieradīsieties skolā, jums būs jāizpilda tests, pēc kura rezultātiem, tiksiet ievietots atbilstoša līmeņa grupā. Pēc kursa beigšanas saņemsiet sertifikātu.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Minimālais vecums - 16

Maksimālais cilvēku skaits grupā - 8

Minimālais kursa ilgums - 2 nedēļas

Ķīniešu valodas kursi
Stundu skaits nedēļā: 20 vai 30 stundas

Kurss paredzēts tiem, kuri vēlas uzlabot savas valodu prasmes. Katru dienu no pirmdienas līdz piektdienai ir paredzētas četras nodarbības.

Kurss ir īpaši paredzēts, lai varētu attīstīt un uzlabot jūsu runas, gramatikas un vārdu krājuma. Nodarbībās koncentrēja uz komunikācijas uzdevumiem un vārda krājuma papildināšanu. Ārpus nodarbībām jums arī būs nepieciešams pielietot ķīniešu valodu, ne tikai sazināties ar jaunajiem ārvalstu draugiem, bet arī ar vietējiem iedzīvotājiem – tie ir ļoti draudzīgi un komunikatīvā, vienmēr palīdzēs jums uzzināt un izskaidrot, kas jūs interesē. Jūs būsiet pārsteigts, cik ātri jūs varēsiet panākt progresu!

Individuālās ķīniešu valodas nodarbības
10 / 20 / 30 stundas nedēļā

Tiem, kuri papildus vēlas iepazīt Ķīnas kultūru vairāk, ir iespēja piedalīties tradicionālās ķīniešu mākslas kursā, kurā apvienota Ķīnas dzejniecība, kaligrāfija un zīmēšana vienā mākslas darbā. Šādi darbi top jau 5000 gadus un ir liela un svarīga Ķīnas vēstures daļa, kas ļauj katram tajā nedaudz ielūkoties. Tāpat studentiem ir iespēja piedalīties Tai-čī kursā (no aprīļa lidz oktobrim), kas ļaus izkopt savu stāju, kustības un sevis pasniegšanu.

 

Dzīvošana

Kopmītnes - no skolas atrodas tikai 10 min. gājiena attālumā. Jūs dzīvosiet kopā ar citiem starptautiskajiem studentiem, vienvietīgās istabās ar privāto vannas istabu. Dzīvojot kopmītnē jums nebūs garlaicīgi, jo šeit viegli varēsiet iegūt jaunus draugus. Kopmītnēs 2x ēdināšana - brokastis un vakariņas.

Ekskursijas un aktivitātes

Pēc valodu nodarbībām jums būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kultūras pasākumos, ekskursijās. Brīvdienās būs vairāk laiks, lai apskatītus dažādus interesantus objektus Pekinā, apmeklētu slaveno Ķīnas mūri. Neizmirstiet nobaudīt neparasto ķīniešu virtuvi.

Cenas

Cenas norādītas USD

Reģistrācijas maksa: 50 USD
Reģistrācijas maksa dzīvošanai: 40 USD

MĀCĪBAS
Standarta ķīniešu valodas kurss (20 stundas nedēļā): 220 USD / 1 nedēļa
Intensīvais ķīniešu valodas kurss (30 stundas nedēļā): 360 USD / 1 nedēļa
Individuālās ķīniešu valodas nodarbības (10 stundas nedēļā): 370 USD / 1 nedēļa

DZĪVOŠANA
Rezidencē (vienvietīgā istabā, bez ēdināšanas) - 410 USD

Papildus:

Ēdināšana 2x dienā (brokastis, vakariņas): 90 USD / nedēļā
Mākslas vai Taičī kursi: 250 USD / 10 nodarbības nedēļā

Transfērs: 70 USD / vienā virzienā


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445.Sprachcaffe 2015

 

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv