Skolas apraksts

Dodies uz Milānu un iegūsti kāroto profesiju modes un dizaina nozarē!

Skola piedāvā īpašas mācību metodes - katrs students tiek vērtēts individuāli, nesalīdzinot ar citu studentu veikumu. Tāpat skola ir izstrādājusi savu mācību grāmatu, kas būs lielisks ceļvedis modes pasaulē.

Studentiem tiek dota iespēja pašiem izvēlēties kursu garumu, lai iegūtu tieši to, ko viņi meklē.

Minimālais vecums, lai uzsāktu mācības: 18 gadi

Skola piedāvā arī gada un īsākus profesionālās pilnveides kursus.


Programmas

Vasaras kursi pielāgoti jebkuram zināšanu līmenim. Mācības notiek gan angļu, gan itāļu valodās. Arī mācību materiāli ir pieejami abās valodās.

Katrs students, uzsākot mācības, izvēles vai vēlas mācīties:
Iesācēju līmenī - iespējams izvēlēties tikai kursus jūlijā (100 stundas). Mācības paredzētas studentiem, kuri pirms tam nav saskārušies ar modes un dizaina studijām, bet vēlas noskaidrot vai tas viņus tiešām interesē, lai vēlāk savas zināšanas papildinātu.
Vidēju zināšanu līmenī - paredzēts tiem studentiem, kas jau pamatus ir apguvuši, bet vēlas sevi pilnveidot modes un dizaina jomā (50 stundas).
Profesionāļu līmenī - šis līmenis paredzēts profesionāļiem, kas ir jau mācījušies šajā jomā un arī tajā strādā, un vēlas paplašināt savu redzesloku (50 stundas).

Kursi, kas ir 100 stundas gari paredz 2 nodarbības dienā no rītiem (9.00 - 12.00) un pēcpusdienās (13.30 - 16.30), bet 50 stundu kursiem ir 1 nodarbība dienā un studenti var izvēlēties vai mācīties no rītiem (9.00 - 12.00) vai pēcpusdienās (13.30 - 16.30).

1 nodarbība ir 3 stundas gara.
Katrā no kursiem ir paredzētas 4 stundas ar semināriem par modes mārketingu.

Ir iespēja izvēlēties no šādiem kursiem:
• FASHION STYLIST
• FASHION DESIGN
• PATTERN MAKING
• JEWELRY DESIGN
• SHOES DESIGN
• UNDERWEAR DESIGN
• ACCESSORIES DESIGN
• BEACH WEAR DESIGN
• WEDDING DRESS DESIGN
• THEATRE COSTUME DESIGN

Atkarībā no izvēlētā kursa, attiecīgi tiek pielāgotas nodarbības. Pamatā visiem ir jāapgūst anatomija, mēru noņemšana, zīmēšana, materiālmācība, krāsu teorija, radošums, piegrieztnes utt.

PHOTOGRAPHY & FASHION


Šis kurss palīdzēs izprast modes fotogrāfiju, iemācīties dažādas fotografēšanas tehnikas studijā un ārpus tās - gaismu, modeļu atlasi, komunikāciju ar savu grupu, fotografēšanas vietas izvēli, jaunākajām modes tendencēm, kosmētikas un frizūru veidošanu foto sesijām, fotogrāfiju raksturs, materiālmācību, kā arī studentiem būs iespēja doties uz modes namu, modeļu aģentūru, modes žurnālu redakciju un mākslas galeriju, kaur savas prasmes varēs likt lietā.

Mācību ilgums: 2 nedēļas (5 dienas nedēļā)
Mācību valoda: angļu
Kopējais stundu skaits: 60 (no rīta: 10.00 - 13.00, pēcpusdienā 14.00 - 17.00)
Priekšzināšanas un tehniskais nodrošinājums: studentam ir jāpārzina kamera (diafragmas atvērums, slēdža darbība, kompozīcija, ISO utt). Katram studentam līdzi jāņem sava DSLR kamera, atmiņas karte, kas der kamerai, baterija + lādētājs.

Dzīvošana

Skolai nav pašai savas rezidences, bet tā palīdz studentiem atrast vispiemērotāko dzīvesvietu.

Ekskursijas un aktivitātes

fashion photography  fahion photo fashion photos

Cenas

Reģistrācijas maksa: 500 EUR

Vasaras kursi:
100 stundas: no 1 700
50 stundas: no 1 000

 

PHOTOGRAPHY & FASHION: no 1 400 EUR

Dzīvošana: no 1 000 EUR / mēnesī


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445.

Instituto di Moda Burgo

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv