Skolas apraksts

Universitāte, kas atrodas saulainajā Kalifornijā, studentus uzņem kopš 1965. gada un šobrīd ir Amerikā novērtēta kā 12. labākā universitāte valstī un 44. labākā pasaulē.

Skolas mājvieta ir Irvinā, kas atrodas starp divām lielpilsētām - Losandželosu un Sandjego. Irvina tiek uzskatīta par 8. drošāko pilsētu Amerikas Savienotajās Valstīs. Šeit 292 dienas gadā ir saulainas un pat ziemas periodā, zemākā temperatūra ir aptuveni 15 grādi pēc celsija.

Studentiem nekad šeit nebūs garlaicīgi, jo skolas teritorijā pieejamas datortelpas, bibliotēkas (kopumā ar 3,4 miljoniem grāmatu), vairāk kā 600 studentu klubus un fitnesa centrs. Skola piedāvā dažādus brīvprātīgo darbus, kultūras apmaiņas grupas, valodu kursus, dažādus sportiskos pasākumus gan sportistiem, gan sporta cienītājiem.

Nemaz nerunājot par ekskursijām uz dažādām Amerikas pilsētām, atrakciju parkiem, teātriem, muzejiem utt.


Programmas

Projektu vadība ir viena no plašāk izmantotajām prasmēm mūsdienu darba tirgū. To var pielietot visās sfērās un nozarēs. Šī programma palīdzēs Tev papildināt zināšanas projektu vadībā - kā plānot un vadīt projektu norisi, un palīdzēs pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm, jo ar savām prasmēm varēsi izkonkurēt citus nozares darbiniekus.

Šeit Tu:
Iemācīsies
pamatprincipus projektu vadībā.
Izmantosi projektu vadības rīkus un tehnikas, lai saplānotu projekta norisi un efektīgāk izmantotu sev piešķirtos līdzekļus, kā arī izmantot labākos komunikāciju modeļus, lai vadītu savu projekta komandu.
Novērtēsi un atlasīsi komandu, kas spēs produktīvi strādāt.
Nepalaid garām iespēju piedalīties praksē kādā no Amerikas uzņēmumiem.

Šī programma domāta profesionāļiem, kuri vēlas attīstīt savas prasmes un papildināt jau esošās zināšanas, kā arī tiem, kuriem ir augstākā izglītība citā jomā un tagad ir vēlme iepazīt projektu menedžmenta vidi.

Mācībām nepieciešamas labas angļu valodas prasmes, gan piezīmju veikšanā, gan klausīšanās uzdevumos, gan runāšanā. Lai saņemtu sertifikātu programmas beigās ir jānokārto visi kursi vismaz ar „C" atzīmi.

Skola piedāvā angļu valodas sagatavošanas kursus tiem, kuri vēlas uzlabot savas angļu valodas prasmes pirms mācību kursa uzsākšanas.

Kursa laikā apgūstamie priekšmeti:
Introduction to Project Management
Project Cost Management
Project Procurement Management: Contracting, Subcontracting, Teaming
Project Monitoring and Control with Earned Value
Management, Leadership, and Team Building within the Project Environment
Project Risk Management
Management of Multiple Projects
Project Management Practicum and Project Simulation

Dzīvošana

Viesģimene - lieliska iespēja iepazīt Amerikāņu kultūru un dzīvesveidu. Šī ir lieliska iespēja visu laiku attīstīt savas angļu valodas prasmes ikdienas situācijās. Katram studentam tiek piedāvāta vienvietīga istaba ar interneta pieeju. Iespēja izvēlēties ēdināšanu 2 reizes dienā vai bez ēdināšanas.

Kopmītnes - iespēja dzīvot vien 10 - 15 minūšu gājiena attālumā no skolas. Mitināšanās četrvietīgā istabā, bez ēdināšanas. Iespēja gatavot pašiem modernā virtuvē. Kopmītnes telpa sadalīta 2 guļamistabās (katrā pa 2 studentiem) un 2 atsevišķās vannasistabās. Katrā istabā ir pieeja internetam, kopējā dzīvojamajā telpā ir TV/DVD. Visiem studentiem ir pieeja baseinam un džakuzi (atsevišķām istabām ir arī pieeja basketbola, tenisa un volejbola laukumiem).

Ekskursijas un aktivitātes

Universitāte saviem studentiem piedāvā bagātu ekskursiju klāstu uz Losandželosu, Sandjego, Sanfrancisko un Lasvegasu. Apcemot tādas vietas kā Disnejlendu, Universal Studios, Holivudu, Sea World, Six Flags magic mountains atrakciju parku utt.
Mākslas mīļi varēs izbaudīt tādas ekskursijas kā The Getty muzejs, Los Angeles County mākslas muzejs, Bower's muzejs.
Dabas mīļi varēs izbaudīt dažādo pludmaļu apskati - Laguna Beach, Newport, Huntington, Santa Monica un Venice pludmales.
Universitāte arī organizē dažādus bezmaksas pasākumus - piknikus, pludmales ballītes, Helovīna festivālus, futbola turnīrus utt.

Cenas

Reģistrācijas maksa: 200 USD
Mācību maksa: 7 900 USD
Mācību materiāli: 150 - 500 USD

Reģistrāciajs maksa par dzīvošanu: 150 USD
Viesģimene, vienvietīga istaba, ar 2x ēdināšanu - no 900 USD / mēnesī

Kopmītnes, bez ēdināšanas - no 3 785 USD / par visu programmu

Transfērs (vienā virzienā):
80 USD (Losandželosa)
45 USD (John Wayne lidosta)

Prakse (nav obligāta): 2 400 USD


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445,
info@izglitiba-arzemes.lv.
Uni of California - Irvine 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv