Skolas apraksts

Vasaras Universitāte Romā

Šī ir amerikāņu universitāte, kas dibināta 1972. gadā un atrodas pašā Itālijas sirdī. Tai ir 2 kampusi, kas atrodas Tibras upes krastā.

Lieliskas akadēmiskās programmas angļu valodā!

Studentiem ir iespēja piedalīties un iesaistīties dažādos universitātes rīkotajos pasākumos un aktivitātēs, piemēram, kulinārijas stundās, vīna degustācijās, dažādās ekskursijās.

Mācības notiek no pirmdienas līdz ceturtdienai, kas dod iespēju nedēļas nogalēs apceļot interesantākās Itālijas un Eiropas vietas.

Pieteikšanās nosacījumi:
1) Angļu valodas līmenim jābūt vismaz C1 vai TOEFL testam jāuzrāda vismaz 85 punkti. Ja par valodas līmeni nav zināms, tad skola piedāvā izpildīt testu, lai to noteiktu pirms mācību uzsākšanas.
2) Minimālais vecums: 18 gadi


Programmas

PROGRAMMAS MAIJĀ UN JŪNIJĀ

Art History
Mācību laikā tiks padziļināti pētīts slavenais mākslinieks Mikelandželo un viņa mākslas darbi, dzīve un inovācijas, kuras viņš nesa šajā pasaulē.

Business, Economics, Management and Finance
Mācību laikā tiks apgūti tādi priekšmeti kā: Business Ethics, Introduction to Entrepreneurship, International Business, Managerial, Accounting, Finance, International Finance, Principles of Management, Operations Management un Public and Nonprofit Management.

Classical studies
Mācību tēma: Sexuality, Eroticism and Gender in Myth and Literature of Greece and Rome.

Communications and Media Studies
Šī kursa ietvaros tiks apgūtas tādas tēmas kā: European Mass Media, Popular Music and Mass Culture, Italian Cinema, Visual Communications, Introduction to Cinema, Foundations of Digital Video un Argumentation and Debate.

 

Creative Writing
Fiction, Poetry, Writing for viedo games. Kursa laikā notiks daudzas radošās darbnīcas, kuru laikā studenti paši radīs savus darbus.

Engineering
Šis kurss apskatīs inženierijas pamatus termodinamikā un statistikā.

English Literature
Lielisks kurs visiem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas tieši literatūras jomā vai vēlas kļūt labāki rakstnieki. Mācību laikā apgūstamie priekšmeti: American literature, Hemingway and Italy, Literature and Creative Writing: How to Read Like a Writer.

History
Kursa priekšmeti: Twentieth Century Europe, Hitler and Mussolini: the Fascist & the Nazi Movements & Regimes, Special Topics in History and Economics: American Capitalism.

Political Science
Lielisks kurss vieim, kurus interesē politika, it īpaši Vidusjūras reģionā. Kursa laikā apgūstamie priekšmeti: Political Science, Italian Politics & Society, Italy and the Middle East, The Political Economy of Globalization.

Sociology and Italian Studies
Mācību tēma: Rome Modern City.

PROGRAMMAS JŪLIJĀ UN AUGUSTĀ


Business
Mācību laikā tiks apgūti tādi priekšmeti kā: Business Communication un Business Ethics.

Classical studies
Mācību laikā studenti iepazīsies tuvāk ar Romu: Literature and Society of Ancient Rome un Ancient Eats: Food in Ancient Rome.

Communications and Media Studies
Mācību priekšmeti: Public Speaking: Oral Rhetoric and Persuasion, Intercultural Communications, Cinematic Rome, Media and the Mediterranean, Race and Gender in Film and TV, Multimedia Law and Ethics, Sound for Multimedia

Creative Writing and Journalism
Mācību laikā apgūstamie priekšmeti: Creative Writing Workshop: Travel Writing, Introduction to Photojournalism: On Location in Rome.

Philosophy
Mācību laikā tiks apskatīta tēma: Philosophy of Art and Beauty.

Sociology and Italian Studies

Mācību priekšmeti: Italian Literature in Translation un Rome Modern City
.

Pabeidzot jebkuru no šiem kursiem, studenti saņem augstskolas sertifikātu, kas norāda iegūtos kredītpunktus, par lekciju kursa noklausīšanos.

Speciālās programmas

Art and Museum Management
Šajā programmā studenti gūs dziļāku ieskatu kā veiksmīgi vadīt un organizēt darbu mākslas galerijās un muzejos, kā arī citās mākslas telpās. Studenti, beidzot šos kursus spēs ne tikai paši vadīt šādas iestādes, bet arī plānot un organizēt kultūras pasākumus.
Kursu laikā apmeklēsiet Kapitolija un Vatikāna muzejus, kā arī dosieties uz Florenci.

Luxury Goods Management
Itāļi vienmēr ir lepojušies ar savu gaumes un stila izjūtu. Viņi dievina luksusa preces, tādēļ luksusa preces un to pārdošana ir svarīga Itālijas ekonomikas nozare.Tādēļ ir ļoti svarīgi mācēt šis preces pasniegt un pārdot. Ja Tevi interesē luksusa preces un dzīvesstils, kā arī Tev ir ķēriens uz jaunākajām modes tendencēm, tad šī piereze Tev būs ļoti noderīga. Lekciju laikā Tu dosies uz Pradas un Salvatore Ferragamo ražotnēm Romā, kā arī ekskursijā uz Florenci, kur apciemosi Gucci ražotni.

Mācību valoda: angļu

Mācību laikā studenti klausīsies lekcijas, kuras vada nozares speciālisti, kā arī klausīsies vieslekcijas ar nozarē strādājošiem profesionāļiem. Studentiem būs iespēja ameklēt ražotnes un muzejus, kā arī doties ekskursijā uz Florenci.

Studentiem jābūt ar augstāko vai profesionālo augstāko izglītību.

Dzīvošana

Vasaras studentu izmitināšana notiek modernos, kopmītņu tipa apartamentos, kas atrodas netālu no skolas ēkas. Ēdināšana notiek skolas ēdnīcā.

Ekskursijas un aktivitātes

Roma ir pilsēta, kur iespējami daudz jāstaigā kājām, jo tikai tā var izbaudīt tās dažādās sejas. Turklāt nedrīkst aizmirst, ka līdzās imperiālajai, viduslaiku, renesanses, baroka, Fellīni Romai, ir arī 21. gadsimta Roma. Ar Renco Pjano projektēto koncertzāli "Auditorium Parco Della Musica" un joprojām topošo Zahas Hadidas mākslas un arhitektūras templi "Maxxi". Mūžīgajā pilsētā būtu jāredz Trevi strūklaka, Vatikāns, Spāņu kāpnes, Kolizejs, San Clemente bazilika, Santa Maria Maggiore bazilika, Villa Borgēze, nesen atjaunotā izstāžu pils "Palazzo Delle Esposizioni" utt.Costs

Cenas

Cenas norādītas EUR par 3 nedēļām

Mācību kursi laikā no maija līdz augustam maksā 2300 EUR / par kursu

Mācību maksa + Dzīvošana un ēdināšana: no 3,600 līdz 4,550 EUR

Cenā iekļauta: mācību maksa par 3 nedēļām, ekskursija uz Florenci, dzīvošanas un ēdināšanas izmaksas, mācību materiāli un reģistrācijas maksa.

Papildus izmaksas: lidojums Rīga - Roma - Rīga, civiltiesiskā un lidojuma apdrošināšana, administratīvie izdevumiUzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445.

John Cabot

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv