VASARAS UNIVERSITĀTES

Lai studenti varētu papildināt valodas un speciālās zināšanas dažādās jomās, daudzas universitātes un koledžas organizē speciālas programmas studentiem vasaras brīvlaikā.

Lielbritānijā ļoti augstā līmenī tiek piedāvātas programmas jurisprudences  studentiem.
Londonas mākslas universitāte piedāvā ļoti plašu klāstu ar dažādām programmām: māksla, dizains, arhitektūra, mārketings, mode un bizness. Ja izvēlies Itāliju, ņem vērā, ka vari mācīties gan itāļu, gan angļu valodā, turklāt dažādās pilsētās – Neapolē, Venēcijā, Milānā. Ja Tevi vilina ASV un vēlies papildināt zināšanas starptautiskā līmenī, iesakām izvēlēties Kalifornijas universitāti,  kura piedāvā 3, 4 un 10 nedēļu programmas. Taču, ja vēlies papildināt svešvalodu zināšanas, atceries, ka tas iespējams jebkurā valstī no jebkuras pirmdienas.


Dizaina un mākslas kursi Londonā
Londona vilina studentus no visas pasaules, jo tā ir moderna un iedvesmojoša pilsēta. Universitātē mācās vairāk kā 20 000 studentu no 134 valstīm. University of the Arts London ir viena no vadošajām radošās mākslas universitātēm, tās absolventi saņēmuši daudz dažādas balvas. Slavenākie absolventi ir Pierce Brosnan, Jimmy Choo, Lucian Freud, John Galliano, Antony Gormley, Anish Kapoor, Stella McCartney, Alexander McQueen, Henry Moore.
Sīkāk
Mode un fotogrāfija Milānā
Ja Tev patīk mode un saista modes bizness, tad Tev ir jādodas uz Milānu, kur vasarā, pavisam nelielā laikā vari iegūt nepieciešamās iemaņas, lai darbotos šajā nozarē. Dažādi dizaina un stilistu kursi, kā arī modes fotogrāfijas kursi dos ne tikai teorētiskās zināšanas, bet arī praktiskās iemaņas, lai Tu varētu konkurēt darba tirgū. Ir iespēja izvēlēties mācības 100 stundu garumā (iesācējiem) vai 50 stundu garumā tiem, kuriem jau ir priekšzināšanas šajā jomā un profesionāļiem.
Sīkāk
Projektu vadības programma Kalifornijā
Šīs projektu vadības programmas studentiem ir iespēja iegūt izglītības un kultūras pieredzi mācoties ASV. Programmas mērķis ir novērtēt un pilnveidot izpratni par projektu vadību un attīstīt iemaņas, kas nepieciešamas mūsdienu līderiem un projektu vadītājiem. Universitāte, kas atrodas saulainajā Kalifornijā, studentus uzņem kopš 1965. gada un šobrīd ir Amerikā novērtēta kā 12. labākā universitāte valstī un 44. labākā pasaulē.
Sīkāk
Vasara Romā
Šīr ir amerikāņu universitāte, kas dibināta 1975. gadā, atrodas pašā Romas centrā un piedāvā lieliskas programmas angļu valodā, piemēram, Internacionāla komunikācija, publiskā runa, mediji, kultūra, sabiedrība, digitālā fotogrāfēšana, itāļu kino, kino vēsture u.c.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv