Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Koledža Bostonā kopš 2005. gada kļuvusi par populārāko valsts koledžu mūsu studentu vidū, tāpēc piedāvājam arī Tev mācības vidusskolas vai profesionālajās programmās.

Koledža ierindojas Anglijas labāko koledžu vidū, savukārt Bostona ar 40 tūkst. iedzīvotāju ir droša pilsēta un salīdzinājumā ar lielāko daļu Anglijas pilsētu samērā lēta. Studentu ērtībām tiek piedāvāts bezmaksas internets, baseins, sporta un trenažieru zāle. Katram studentam arī ir iespēja bez maksas saņemt atbalstu angļu valodas uzlabošanai. Kad pabeigta vidusskolas programma, turpat koledžā iespējams turpināt mācības bakalaura studiju programmā. Iesakām viesnīcu menedžmentu, inženierznātnes, kosmetoloģiju un friziermākslu, matemātiku un zinātnes.


Programmas

Piesakies tūlīt !

A līmeņa priekšmeti: Art and Design, Biology, Business Studies (Marketing, Accounting and Finance) Chemistry, Drama and Theatre Studies, Mathematics, Media, Music, Music Technology, Photography, Physics, Psychology, Sociology (Crime and Deviance, Health, the Family, Education, Religion, Mass Media, Power and Politics, and World Sociology), Social Policy AS, English Language, English Literature, Film Studies, French, Geography, Government and Politics (AS), History, Information and Communication Technology, Law, Social Science - Citizenship (AS), Statistics.

Profesionālā diploma programmas: Art and Design, Business, Care and Childcare, Computing and IT, Constructional Management, Engineering, Leisure, Travel and Tourism, Media, Music and Music Technology, Performing Arts, Sport.

Iestāšanās prasības: pabeigta pamatizglītība (9 klases), minimālais vecums – 16 gadi, vidējā atzīme – 6-7, angļu valodā – 7.
Ierašanās skolā no 30.08.

Dzīvošana

Dzīvošana ģimenē ar ēdināšanu 2x dienā  vai dzīvošana kopmītnēs ar ēdināšanu 3x dienā.

Miks, 18 gadi: Mācās World Development, Film Studies, Law, Communication and Culture.
"Čau visiem, kas plāno mācīties ārzemēs! Bostona ir lieliska, bet neliela pilsēta 2 stundu braucienā no Londonas. Cilvēki saka, ka Bostonas koledža ir viena no labākajām šajā apkaimē un tā patiešām ir. Bostonas koledža ir lieliska. Pasniedzēji ir draudzīgi, atvērti, jauni, bet tomēr arī gana stingri. Ir daudz jāmācās – daudz eseju un kursa darbu, bet tas ir to vērts, jo zināšanas un pieredze, ko šeit var iegūt nevar iegūt nekur citur. AS/A2 level programma, ko koledža piedāvā ir lieliska, ir nepieciešams izvēlēties tikai 4 priekšmetus, tikai tos, kas tev tiešām dzīvē būs noderīgi un interesē, bet tie gan ir gana daudz jāmācās, bet pats labākais, ka tu mācies to, kas pašam patīk. Esmu laimīgs, ka vairs nemācos Latvijā un nav jāmoka sevi ar 14 vai pat vairāk vidusskolas priekšmetiem no kuriem lielākā daļa mani neinteresē un nemaz nebūs vajadzīga. Dzīvošana rezidencē (kopmītnes) ir lieliska, lieliska sociālā dzīve, ir 135 starptautiskie studenti no dažādām pasaules valstīm – Vācijas, Beļģijas, Francijas, Ķīnas, Jamaikas, Slovākijas, Čehijas, Lietuvas, Polijas un vēl vēl ļoti daudzām citām valstīm. Rezidence atrodas 10 minūšu gājienā no koledžas, bet katru rītu 10 minūtes pirms koledžas sākuma pie rezidences pietur autobuss un aizved, tas arī ir lieliski un autobuss ir bez maksas visiem Bostonas koledžas studentiem. Koledža sākas 9.00 un beidzas 16.20, bet dažās dienās sākas vai beidzas ātrāk. Koledžā pret visiem starptautiskajiem studentiem izturas lieliski, var just, ka koledža ir radīta tieši mums. Ja baidies par savām angļu valodas prasmēm, tad tici man dzīvojot šeit jau pirmajos 2 vai 3 mēnešos angļu valoda būs lieliska un jau būs pielipis angļu akcents un vēl ja domā, ka būsi pārāk tālu no Latvijas un skumsi, tad tici man nē – latviešu rupjmaizi un biezpiena sieriņus te arī ir iespējams nopirkt, ir vairāki latviešu veikali un latviešu šeit ir daudz. Bostona ir lieliska! Lido šurp!"


Ja vēlies uzzināt, kā Mikam iet šodien, lasi šeit!

Ekskursijas un aktivitātes

Skolā pieejamas: kafejnīca, bibliotēka un telpa patstāvīgajiem darbiem, internets, tai skaitā wireless, multimediju istaba (TV, DVD utt.)

Cenas

Cenas GBP:
Mācības:
Maksa studentiem no 16 - 23 gadiem: no 1 200 GBP

Dzīvošana kopmītnēs bez ēdināšanas 
Akadēmiskais gads: no 3 440 GBP
Ceturksnis: no 1 720 GBP

Dzīvošana kopmītnēs ar ēdināšanu
Akadēmiskais gads: no 4 730 GBP
Ceturksnis: no 2 365 GBP

Dzīvošana ģimenē ar 2x ēdināšanu: no 110 GBP / nedēļā
Dzīvošana ģimenē ar 3x ēdināšanu: no 125 GBP / nedēļā


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445Boston College

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv