Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 Koledža Kembridžā
Šī koledža Kembridžā ir viena no modernākajām, mūsdienīgākajām un tehnoloģiski vislabāk aprīkotajām tālākizglītības koledžām Lielbritānijā ar vairāk nekā 3500 studentiem. Koledža atrodas Kembridžā (45 jūdzes no Londonas) un netālu no Kembridžas universitātes. Koledžai ir labs tehniskais aprīkojums, profesionāli pasniedzēji.
Sīkāk
Koledža Saseksā
Iespēja mācīties vienā no lielākajām Saseksas koledžām, kurā var apgūt A-level vidusskolas programmu vai arī vidusskolas programmu apvienot ar profesionālajiem (praktiskajiem) priekšmetiem un iegūt arī specialitāti. Šo programmu beidzot jūs saņemat sertifikātu vai diplomu, tas atkarīgs no izvēlētā mācību ilguma. A-Level – jūs variet iegūt divos gados un pēc tam turpināt mācības universitātē. Profesionālā diploma programmas: Agriculture, Animal Management, Art, Design, Media, Business, IT, Engineering, Floristry, Hair&Beauty, Health Care, Social Science, Horticulture, Hospitality and Catering, Music, Sport, Travel.
Sīkāk
Vidējā izglītība Bostonā
Koledža ierindojas Anglijas labāko koledžu vidū, savukārt Bostona ar 40 tūkst. iedzīvotāju ir droša pilsēta un salīdzinājumā ar lielāko daļu Anglijas pilsētu samērā lēta. Studentu ērtībām tiek piedāvāts bezmaksas internets, baseins, sporta un trenažieru zāle. Katram studentam arī ir iespēja bez maksas saņemt atbalstu angļu valodas uzlabošanai. Kad pabeigta vidusskolas programma, turpat koledžā iespējams turpināt mācības bakalaura studiju programmā.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv