Cīrihe - labākā vieta vācu valodas mācībām
Augsti kvalificēti pasniedzēji, kuri, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, izmanto tikai mūsdienīgas un efektīvas mācību metodes. Sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku palīdzība sniedz studentiem iespēju atrasties draudzīgā vidē un gūt maksimālu labumu valodas zināšanu uzlabošanā.
Sīkāk
Mācies Berlīnē no jebkuras pirmdienas visa gada garumā
Skola atrodas pašā Berlīnes centrā. Skolas teriotrijā ir 6 vēsturiskas ēkas, kurās izvietotas gaišas, plašas mācību klases, modernie un kompfortablie studentu apartamenti, kafejnīca, atpūtas istaba, kas pieejama 24 stundas diennakstī, kā arī skolas administrācijas birojs. Skola ir ļoti mūsdienīga, moderna un sakopta.
Sīkāk
Vācu valoda Heidelbergā
Vācu valodas institūts Vācijas pilsētā Heidelberg dibināts 1958. gadā. Tas piedāvā vācu valodas kursus visiem zināšanu līmeņiem visa gada garumā. Skola atrodas pilsētas vēsturiskajā centrā netālu no atjaunotās Heidelbergas universitātes Juridiskās fakultātes.
Sīkāk
Vācu valoda Minhenē - mini grupās
Minhene ir Bavārijas galvaspilsēta. Viena no drošākajām un tūristu iecienītākajām Vācijas pilsētām. Šeit ir ļoti daudz muzeju un galeriju,alus dārzu, vācu mūzikas un protams "Oktoberfests". Skola atrodas Minhenes centrā četrstāvu ēkā, 3 minūšu gājienā no „Marienplatz”, kas tiek uzskatīts par pilsētas centrālo vietu, kurā sākas lielākā daļa pilsētas vēsturiskā centra apskates ekskursiju. Vācu valodas kurss mini grupā (maksimāli 5 studenti grupā) 20 stundas nedēļā. Kombinētais vācu valodas kurss (Standarta vācu valodas kurss + individuālās nodarbības).
Sīkāk
Vācu valoda Vīnē
Vācu valodu Tu vari apgūt ne tikai Vācija, bet arī mūzikas zemē Austrijā. Tās galvaspilsētā - Vīnē! Mācības un dzīvošana pašā pilsētas centrā, plašā un skaistā kopmītnes teritorijā ar savu parku un neskaitāmām sporta aktivitāšu iespējām. Valoda, kurā runā Austrijā, ir tīra un pareiza, tad kādēļ, gan tev neaizbraukt un nepārliecināties par to pašam? Pamēģini, un Tev noteikti patiks!
Sīkāk
Vācu valodas institūts Konstancē
Šo skolu iesakam izvēlēties visiem tiem, kas nopietni nolēmuši uzlabot savas vācu valodas zināšanas – mācības skolā ir intensīvas un ļoti kvalitatīvas. Tikai Humboldt Institut nodrošina augstskolas vācu valodas zināšanu līmeņa sasniegšanu 6 mēnešos pat tad, ja esat iesācējs (no A2 līdz B2 līmenim - 24 nedēļas).
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv