Skolas apraksts

- Minimālais vecums: 11 gadi
- Vācu valodas zināšanas NAV nepieciešamas (mācības notiek angļu valodā)
- Angļu valodas zināšanām jābūt labām
- Mācības sākas augustā
- Minimālais mācību ilgums: 1 gads

Skola atrodas nelielā Berlīnes piepilsētā - Klainmahnovā, ezera krastā, kas ir aptuveni 40 minūšu brauciena attālumā no Berlīnes centra. Pilsētai ir ļoti sena vēsture, kas tiecas līdz pat 14. gadsimtam. Komunisma laikā, Klainmahova palika „aiz" Berlīnes mūra. Kad mūris tika nojaukts, šī pilsēta kļuva slavena Berlīnes bagātnieku vidū, kuri uz šejieni pārvācās, lai izbaudītu skaisto dabu - mežus un ezerus.


Programmas

Šī ir internacionāla International Baccalaureate (IB) skola, kas nozīmē, ka skolēnam ir iespējams iegūt IB diplomu, kas dod iespēju studēt jebkur pasaulē (tai skaitā Vācijā) un mācībām nav nepieciešamas vācu valodas zināšanas. Visas stundas notiek angļu valodā un vācu valoda tiek mācīta tāpat kā jebkura cita (piemēram, franču vai spāņu) valoda. 30%, no visiem 550 skolēniem, ir vācieši, pārējie 70% ir internacionālie skolēni, kuri Vācijā atrodas saistībā ar vecāku darbu diplomātijas jomā.

IB diplomu ir iespējams iegūt tiem skolēniem, kuri mācības uzsāk ne vēlāk kā 11. klasē.

Mācību priekšmeti:
- matemātika, fizika, ekonomika, bioloģija, ķīmija, IT
- angļu, vācu, spāņu, franču valodas, vēsture, ģeogrāfija
- riteņbraukšana, burāšana, futbols, airēšana, jāšana ar zirgu, basketbols, balets, hokejs, badmintons, volejbols, karatē, vieglatlētika
- aktiermāksla, mūzika, vizuālā māksla

Ārpusskolas aktivitātes: šaha klubs, dārzkopība, teātra grupa, matemātikas klubs, fotogrāfu klubs. Skolas brīvlaikos, tiek rīkoti dažādi ceļojumi, piemēram, ziemā skolēni dodas slēpot uz Šveici, bet vasarā atpūšas Spānijā.

Dzīvošana

Skolai ir savas kopmītnes, kur skolēni dzīvo divvietīgās vai trīsvietīgās istabās ar privāto vannasistabu. Kopmītnēs ir liela koptelpa, kur skolēni ēd un atpūšas. Skolas kopmītnēs visur ir pieejams Wi-Fi.

Ir iespēja dzīvot arī viesģimenēs. Tas ir labs veids kā uzlabot vācu valodas zināšanas, kā arī labāk izprast vāciešu kultūru un iemācīties vairāk par Vāciju.

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Dzīvojot skolas kopmītnēs:
Pirmais mācību gads: no 40 950 EUR
Otrais un tālākie mācību gadi: no 34 950 EUR

Dzīvojot viesģimenē:
Pirmais mācību gads: no 29 750 EUR
Otrais un tālākie mācību gadi: no 26 750 EUR

Cenā iekļautas mācības, dzīvošana, 3x ēdināšana
Cenā nav iekļautas ārpusskolas nodarbības, ekskursijas un mācību materiāli.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 29238012

gls

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv