Skolas apraksts

- Minimālais vecums: 13 gadi
- Valodu zināšanas: B2 +
- Minimālais mācību ilgums: 5 mēneši
- Mācības sākas: augustā/ februārī

Šī ir privāta skola, Wildau apkaimē, kas celta 19. gadsimtā. Wildau atrodas dienvidaustrumos no Berlīnes. Pilsētu ieskauj daudzi ezeri, radot skaistu ainavu. Lai nokļūtu līdz Berlīnes centram, nepieciešamas aptuveni 50 minūtes.

Skola ir maza (vien 250 skolēni visā skolā), tādēļ par katru skolēnu skolā ļoti rūpējas. Lai iestātos šajā skolā, skolēnam jābūt vismaz 13 gadus vecam un vācu valodas līmenim jābūt B2. Ja valodas līmenis nav pietiekams, skolēns var uzsākt mācības Berlīnē un tad, kad valodas līmenis uzlabojas, sākt mācības šajā skolā. Prasīgākajiem skolēniem ir iespēja arī mācīties Abitur programmā (mācības jāuzsāk ne vēlāk kā 11. klasē).


Programmas

Skola ir ļoti prasīga pret saviem skolēniem. Skolēni apgūst tādus priekšmetus kā bizness, matemātika, fizika, bioloģija, ķīmija, IT, vēsture, ģeogrāfija, politoloģija, mūzika, māksla, vācu literatūra, kā arī vācu, angļu, ķīniešu, franču, krievu, spāņu un latīņu valodas.

Skola ir ļoti spēcīga arī, tā sauktajā, Arbeitsgemeinschaften, t.i. ārpusskolas nodarbību jomā. Papildus mācībām, skolēni var mācīties ķīniešu valodu, dejot, doties izjādēs ar zirgiem, spēlēt golfu vai burāt.

Stundas skolā notiek no pirmdienas līdz piektdienai: 8:30 - 15:00 vai 16:40.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo skolas kopmītnēs, kas atrodas aptuveni 20 minūšu brauciena attālumā no skolas. Katru rītu, skolas autobuss aizved skolēnus uz skolu un pēcpusdienā atved tos atpakaļ uz kopmītnēm.

Skolēni dzīvo divvietīgās istabās ar privāto vannas istabu katrā istabā. Ēdināšana 3x dienā.

Skolēniem ir iespēja dzīvot viesģimenēs. Tas samazina izmaksas par dzīvošanu par aptuveni 500 Eur, semestrī.

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Cenas:
5 mēneši - no 10 000 EUR
Gads - no 19 000 EUR

Cenā iekļautas mācības, dzīvošana skolas kopmītnēs, 3x ēdināšana dienā.
Cenā nav iekļautas ārpusskolas nodarbības, mācību materiāli.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet:
info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 29238012


gls

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv