Skolas apraksts

Izmanto iespēju doties uz labām skolām Berlīnē, Potsdamā un Brēmenē

Publiskās skolas priekšrocības:
1) Tās ir lētākas par privātajām vidusskolām
2) Ir iespējams skolā uzturēties īsāku laiku: sākot no 1 mēneša

Uzņemšanas prasības:
- Skolēnam jābūt vecumā no 15 līdz 18 gadiem.
- Vācu valodas zināšanām jābūt vismaz A2 līmenī.
- Ir jābūt labai vidējai atzīmei Latvijas skolā (vismaz 6).

Ja valodu zināšanas tādas nav, skolēns var apmeklēt „sagatavošanas kursus", kuru laikā uzlabos savas zināšanas.


Programmas

Visas skolas, kas piedalās šajā programmā, ir valsts ģimnāzijas. Ģimnāzijas izglītība ir tā, kura tālāk dod iespēju iestāties universitātē, kas no skolēniem prasa motivāciju un disciplīnu mācībās. Aptuveni 30% no vācu skolēniem, apmeklē ģimnāzijas.

PRIVĀTĀ ĢIMNĀZIJA BERLĪNES ZIEMEĻOS

Ģimnāzija atrodas piepilsētā, Berlīnes ziemeļos (netālu ir Bernau pilsēta), ļoti zaļā un mierīgā lokācijā. Nokļūšana līdz Berlīnes centram ir vienkārša, izmantojot sabiedrisko transportu, kas šo skolu padara par lielisku izvēli.

Skolotāji ir ļoti draudzīgi un cenšas skolā uzturēt ļoti brīvu atmosfēru. Klasē ir ne vairāk kā 20 skolēni (skolā pavisam kopā ir vien 240 skolēni), tādēļ katram tiek nodrošināta personīga uzmanība. Šajā skolā, tā kā tā ir privātā ģimnāzija, tad valodas līmenim jābūt vismaz B1. Skolēnam ir iespēja uzsākt mācības 10. klasē un turpināt tās līdz 12. klasei.

Mācības notiek ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību, kā arī skolēniem bieži jāstrādā grupās, pie dažādiem projektiem. Tas attīsta viņu komunikāciju spējas un līderību. Skolēni ik pa laikam dodas arī dažādos izbraucienos.

Apgūstamie priekšmeti:
Valodas (vācu, spāņu, latīņu, franču, angļu)
Matemātika
Datorzinātnes
Vēsture
Bioloģija
Ģeogrāfija
Sports
Fizika
Ķīmija
Māksla
Mūzika

Stundas skolēniem ir katru dienu no 8:30 līdz 15:00 vai 16:40.

Skola atrodas modernā ēkā, kurai ir sava kafejnīcā, dažādas telpas meistarklasēm un grupu darbiem, kā arī īpašas telpas mūzikas nodarbībām. Darbadienās, skolēni ietur pusdienas kopā ar saviem skolotājiem.

Dzīvošana

Visas viesģimenes, ar kurām skolas sastrādājas, ir pārbaudītas. Dažās no tām ir bērni, kuri paši ir prom apmaiņas programmās. Kamēr viesģimenes bērni mācās Kanādā, Francijā, Argentīnā vai kādā citā valstī, tikmēr vecāki, labprāt izmitina citus skolēnus pie sevis. Visas viesģimenes dzīvo netālu no skolām.

Viesģimenes piedāvā dzīvot gan vienvietīgās, gan divvietīgās istabās ar ēdināšanu 3 reizes dienā.

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Cenas publiskajās vidusskolās - Berlīnē, Brēmenē un Potsdamā
2 mēneši (mācības var uzsākt jebkurā brīdī): 3 200 EUR
3 mēneši (mācības var uzsākt jebkurā brīdī): 3 850 EUR
4 mēneši (mācības var uzsākt jebkurā brīdī): 4 450 EUR
5 mēneši (mācības var uzsākt februārī vai augustā): 5 850 EUR
11 mēneši (mācības var uzsākt februārī vai augustā): 9 650 EUR

Cena privātajā ģimnāzijā Berlīnē: no 15 400 Eur / gadā

Cenā iekļauts: iekārtošana skolā, izvēlētajā pilsētā, tūre pa skolu, dzīvošana viesģimenē (vienvietīga istaba, 3x ēdināšana dienā), kontaktpersonu, kura var palīdzēt jebkādos jautājumos, sertifikātu no Vācijas vidusskolas par apmeklējumu, transfēru no tuvākās lidostas uz viesģimeni, atskaites no skolas, . Uzsākot mācības 5 vai 11 mēnešu programmā - nedēļas nogales orientēšanās tūre Berlīnē.
Ja mācības uzsāk privātajā ģimnāzijā Berlīnē - cenā ir iekļautas arī valodas stundas, ja skolēna zināšanu līmenis vācu valodā vēl nav B1 līmenī.

Cenā nav iekļauti sagatavošanās kursi, ja skolēna valodas zināšanas ir zemākas par A2 līmeni. Kabatas nauda (aptuveni 150 Eur mēnesī), grāmatas un mācību materiāli, sabiedriskā transporta izdevumi.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 
29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.
gls

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv