Skolas apraksts

Šī ir ļoti multikulturāla pilsēta ar 3,5 miljoniem iedzīvotāju no vairāk kā 140 dažādām pasaules valstīm. Šī ir Austrālijas otra lielākā pilsēta un pati lielākā ja runājam par rasu dažādību šeit. Ar tās kosmopolītisko raksturu, dažādajiem ēdieniem, modi un izklaides iespējām, tu šeit jutīsies kā mājās. Melburna tiek uzskatīta par kultūras galvaspilsētu Austrālijā. Šeit notiek tādi pasākumi kā F1 Grand Prix, The Australian Tennis Open, Test Cricket, the Spring Horse Racing karnevāls, Melburnas mūzikas, dizaina un komēdiju festivāli, kā arī citi interesanti pasākumi. Šeit ne mirkli Tu neizjutīsi garlaicību.

Studenti tiek uzņemti 4x gadā: janvārī, aprīlī, jūlijā un oktobrī.
Mācības notiek 3 reizes nedēļā.

NB! Braucot mācīties uz Austrāliju, studentam ir iespējas strādāt līdz 20 stundām nedēļā.

Minimālais vecums: 18 gadi


Programmas

Ir iespējams mācīties 2 programmās:

Diploma programma


Mācību ilgums: 1 gads

Attīsta prasmes:
Visual FX
Modelēšana
3D animācija
Konceptuālā māksla un dizains
Tēlu radīšana un attīstīšana

Karjeras iespējas:
Spēļu programmētāja palīgs, digitālais programmētāja/analītiķa palīgs, multimediju programmētājs.

Mācību laikā tiek apvienotas lekcijas ar intensīvu darbu pie datoriem, kas dos praktiskās iemaņas teorētiski apgūtajai vielai. Diploma programmas studenti sadarbosies ar Advanced Diploma programmas studentiem, lai izveidotu datorspēles, kuras izplata i-Apple vai citu spēļu izplatītāju mājaslapās.

Tehniskais nodrošinājums sevī ietver: lieliskas kvalitātes datorus, Digital Image Capturing ekipējumu, 3D veidošanas programmas, datorprogrammatūras, plašas telpas, bezmaksas wi-fi pieslēgumu utt.

Advanced Diploma programma

Mācību ilgums: 2 gadi

Attīsta prasmes:
Tēlu dizains, modelēšana un animācija
Sagatavot, izstrādāt un attīstīt datorspēles
Projektu plānošana un menedžments
Datorspēļu izpēte, analīze un dizains
Tirgus izpēte
Grupu darbs un saliedētība
Portfolio sagatavošana

Karjeras iespējas:
Spēļu programmētājs, 3D (modeļu un tekstūras)/Visual FX mākslinieks, dizaineris, konceptuālais mākslinieks.

Šajā kursā studenti attīsta savas prasmes datorspēļu, 2D un 3D animācijā, producēšanā, kā arī sagatavo studentus reālajam darba tirgum, liekot domāt ne tikai par spēļu izveidi, bet arī to noformēšanu un pārdošanu spēļu industrijai.

Lai iestātos kādā no šīm programmām, nepieciešama vidusskolas izglītība un mākslinieciskās spējas jānodemonstrē savā portfolio. Valodas līmenis: IELTS 5.5 (vai augstāks)

Tālāk mācības ir iespējams turpināt universitātē Melburnā (vai kādā no filiālēm Sidnejā, Rokhemptonā vai Brisbenā).

Dzīvošana

Pirmās nedēļas skola iesaka dzīvot pie viesģimenēm (minimums 2 nedēļas), jo tās palīdzēs iepazīt vietu un kultūru, kā arī var būt lieliski palīgi, lai atrastu pastāvīgu dzīvesvietu. Skola arī šajā jautājumā var palīdzēt, ja ir nepieciešamība.

Ekskursijas un aktivitātes

Melburnā notiek visdažādākie mākslas un sociālie pasākumi, šeit ir gards vīns un izsmalcināta ēšanas kultūra. Melburna arī ir mājvieta dažām no labākajām iepirkšanās iespējām Austrālijā. Kā arī šeit nepārtraukti notiek dažādi filmu un ēdināšanas festivāli, kā arī ekstravagantas izstādes un muzikālie priekšnesumi. Jau pēdējos 5 gadus šī pilsēta ir atzīta par cilvēkiem visdraudzīgāko pilsētu. Tā ir lieliska vieta, kur dzīvot!

Cenas

Diploma programma (1 gads): 10 000 AUD
Advanced Diploma programma (2 gadi): 20 000 AUD

Mācību materiāli (abām programmām/gadā): 300 AUD
Reģistrācijas maksa: 200 AUD

Reģistrācija dzīvošanai pie viesģimenes: 200 AUD
Dzīvošana vienvietīgā istabā, 3x ēdināšana, wi-fi: 285 AUD / nedēļā


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445.

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv