Skolas apraksts

Institūts ir valsts mācību centrs, kas sagatavo automobiļu, skaistumkopšanas, biznesa, medicīnas, sociālās aprūpes, kulinārijas, , frizieru un viesmīlības speciālistus. Institūtā var apgūt arī angļu valodu, viņiem ir izstrādātas programmas, lai ārzemju studenti bez grūtībām varētu turpināt mācības speciālajās programmās un arī uzsākt darba gaitas. Institūts atrodas skaistā Fraster Coast reģionā, Kvīnslendas dienvidaustrumos un ir ideāla vieta tiem studentiem, kuri plāno pastāvīgi dzīvot Austrālijā.


Institūts sastāv no četrām filiālēm: Bundaberg, Hervey Bay, Maryborough un Gympie, kas piedāvā mācības un nodrošina ar darbu Austrālijā pēc mācību kursa beigām. Tā ir speciāla valsts atbalstītas programma, lai piesaistītu maksimālu skaitu ārzemju studentu un darbaspēku, milzīga projekta realizēšanai šajā Austrālijas reģionā. Institūts uzņem aptuveni 10000 studentiem gadā. Šeit ir mācījušies vairāk kā 500 starptautisko studentu no tādām valstīm kā: Lielbritānija, Itālija, Vācija, Francija, Dānija, Ķīna, Indija, ASV, Koreja, Japāna, Indonēzija, Taizeme, Filipīnas, Dienvidāfrika, Nigērija, Brazīlija, Argentīna, Fidži un daudzām citām.

Katrā no filiālēm piedāvā sekojošas programmas:

 

Hervey Bay Campus: angļu valoda, kulinārija, viesmīlība, skaistumkopšana, uzņēmējdarbība, grāmatvedība, vadība, tieslietas, IT speciālists (informācijas tehnoloģijas).

Bundaberg Campus: Inženierzinātnes, autobūve, kulinārija, viesmīlība, vadība un uzņēmējdarbība, skaistumkopšana, sociālā aprūpe (medmāsa).

 

Maryborough Campus: bizness un vadība.

 

Studenti, kas pabeidz mācības institūtu saņem Diplomu, Sertifikātu IV vai Sertifikātu II. ( Atkarīgs no mācību programmas un ilguma)

 

Institūta piedāvātās programmas atbilst starptautiskam līmenim un nodrošina veiksmīgu iestāšanos universitātēs.

Pirmā semestra laikā studenti tiek iepazīstināti ar darba devējiem, kas izvērtējot jūsu zināšanas un prasmes, 3 semestra laikā pieņem uz pusslodzi darbā, bet pēc kursa beigšanas nodrošina pilnas slodzes darbu.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Angļu valodas programmas
Stundu skaits nedēļā- 25
Maksimālais cilvēku skaits grupā- 18
Course in Preliminary Spoken and Written English- nepieciešamais zināšanu līmenis IELTS līdz 2.
Certificate II in Spoken and Written English- nepieciešamais zināšanu līmenis- IELTS 3.

Biznesa programma
Diploma of Business/Managment- šis iegūtais diploms ļaus jums spert nākamo soli biznesa vadības karjerā. Pēc programmas beigšanas būsiet ieguvis nepieciešamās prasmes, kas nepieciešamas, lai kļūtu par vidēja līmeņa vadītāju tirdzniecības un rūpniecības uzņēmumos vai valdībā.

 

Tehniskās programmas- sagatavo augsti kvalificētus automobiļu mehāniķus.  

Certificate IV in Automotive Mechanical Technology
Certificate III in Engineering Mechanical Trade

Certificate IV in Engineering

 

Sociālā aprūpe
Diploma of Nursing

Certificate III in Aged Care

Viesmīlības programmas
Diploma of Hospitality- diplms ļaus jums strādāt viesmīlības nozarē visā pasaulē- viesnīcās, bistro, klubos, kafejnīcās, restorānos, kazino, kūrortos. Jums atliek vien izvēlēties!
Certificate III in Hospitality (Commercial Cookery)

Dzīvošana

Ģimenē- institūts nodrošina dzīvošanu austrāliešu vies ģimenē, kas ir lieliska iespēja, lai ikdienā uzlabotu savas valodas prasmes un iepazītu viņu kultūru.

Cena par nedēļu: 200 $

Cenā iekļauts: trīsreizēja ēdināšana; dzīvošana vienvietīgā istabā; velosipēda izmantošana; veļas mazgāšanas iespēja.

 

Apartamenti- studentiem, kas nevēlas dzīvot vies ģimenē ir iespējams īrēt apartamentus (dzīvokli). Tas izmaksās no 90$ līdz 110$ nedēļā + komunālie maksājumi. Parasti īre jāmaksā 4 nedēļas uz priekšu.
 

Ekskursijas un aktivitātes


Cenas

cenas norādītas AUD

Kursa nosaukums Mācību ilgums Cena, AUD

Course in Preliminary Spoken and Written English
18 nedēļas 5,485

Certificate II in Spoken and Written English
12 nedēļas 3,715

Diploma of Business/Managment
6 mēneši 6,175

Certificate IV in Automotive Mechanical Technology
9 mēneši 12,175

Certificate III in Engineering Mechanical Trade
18 mēneši 19,175

Certificate IV in Engineering
18 nedēļas 7,175

Diploma of Nursing
18 mēneši 20,175

Certificate III in Aged Care
6 mēneši 6,175
Certificate III in Hospitality (Commercial
Cookery)
1 gads 16,175
Diploma of Hospitality 6 mēneši 7,175

 Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445.


Mājas lapu izveide Allwebsites.lv