Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Bērniem un jauniešiem vecumā no 8 – 20 gadiem

Mācību valodas: angļu, vācu vai itāļu.

 

Privātskola, kas dibināta 1889. gadā un jau vairāk kā 100 gadus ir starptautiska skola gan puišiem, gan meitenēm.

Skola atrodas Šveices vāciski runājošā daļā, 50 minušu brauca attālumā no Cīrihes lidostas. Tā atrodas ezera krastā Alpu kalnu ielejā.


Skola piedāvā akadēmiskās programmas, kur apmācība notiek angļu, vācu vai itāļu valodā. Beidzot mācības skolā saņemsiet izglītības diplomu, kas apliecinās, ka esat ieguvis/-usi vidējo izglītību. Tāpat skola piedāvā angļu, vācu vai itāļu valodas kursus. Beidzot kursus saņemsiet zināšanas apliecinošu sertifikātu.


Skolā ir ķīmijas, fizikas, bioloģijas laboratorijas, bibliotēka ar pieejamu internetu, datorklase, foto laboratorija.

Skolas teritorijā atrodas korpusi mācībām un dzīvošanai, sporta laukumi, tenisa korti, baseins. Daudz laika tiek veltīts dažādām sporta aktivitātēm: Kalnu slēpošanai, snovbordam un braukšanai ar ragaviņām, slidošanai, tenisam, ūdensslēpošanai, futbolam, basketbolam, klinšu kāpšanai, kalnu riteņbraukšanai, golfam, peldēšanai, deju nodarbībām

Tāpat studentiem tiek piedāvātas dažādas ekskursijas uz Cīrihi, Ženēvu, Milānu, Insburgu, kā arī dažādiem muzejiem, teātriem, operām un galerijām.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Skolā ir 5 virzieni, no kuriem varat izvēlēties:

Anglija – Amerika:

  • amerikāņu programma domāta tiem, kuri gatavojas iestāties ASV vai citās starptautiskās universitātēs, koledžās, gatavojas eksāmeniem un testiem: SAT, TOEFL. ASV diploms par pabeigtu vidējo izglītību.
  • Lielbritānijas programma nodrošina Lielbritānijas diplomu par pabeigtu vidējo izglītību, sagatavo studentus Lielbritānijas un Eiropas universitātēm, sagatavošana eksāmeniem: AS-līmeņos, GCS.
  • sagatavošanās universitātei (intensīvās angļu valodas kurss) – šis kurss ir domāts studentiem, kuri ir pabeiguši 11 klases un gatavojas turpināt mācības augstākās izglītības iestādēs un universitātēs Lielbritānijā un Amerikā. Mācību ilgums ir sākot no 1 trimestra.

 

Vācija:

Diploms par vidējo izglītību. Nodaļa sagatavo studentus, kas plāno, turpināt izglītību augstākās izglītības iestādēs Vācijā un kārtot eksāmenu Abitur.

 

Itālija:

Pēc pabeigšanas studenti var mācīties gan Itālijas, gan Šveices universitātēs. Sagatavošanās eksāmenam Esame di Stato.

 

Šveice:

Pamatskolas un vidusskolas izglītība vācu valodā. Sagatavo studentus, kuri plāno mācīties Šveices universitātēs, kā arī sagatavošanās eksāmenam Swiss Matura.

 

Valodas departaments

Skola piedāvā apgūt Intensīvo angļu un / vai vācu valodu (25-30 stundas nedēļā), valodas pārbaudes un testus, TOEFL SAT I un II u.c.

 

Dzīvošana

Studenti dzīvo skolas kopmītnēs pa 2-3 vienā istabā. Ir iespējams dzīvot arī vienvietīgā istabā.

Tiek nodrošināta 4x ēdināšana

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Mācību gads: no 95 000 CHF

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 6784444

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv