Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 Koledža Versuā, Šveicē
Starptautiskā koledža atrodas nelielā Šveices pilsētiņā Versuā, 9 km attālumā nо Ženēvas. Skola dibināta 1960. gadā diplomātu un starptautiskā biznesa pārstāvju bērniem, kas dzīvoja Ženēvā un tās apkārtnē.Programmas: Šveiciešu-franču. Gatavo Swiss Federal Maturite vai French Baccalaureat iegūšanas eksāmeniem. Angļu-amerikāņu izglītība. Skolēnus gatavo SAT, Achievement Tests and Advanced Placement Examinаtions vai IB Diploma iegūšanas eksāmeniem.
Sīkāk
Rozenberga institūts Šveicē
Skolā mācās no 8 līdz 20 gadu vecumam. privātā skola dibināta 1889.gadā. Atrodas vāciski runājošā Šveices daļā, bet mācības notiek gan angļu, gan vācu, gan itāļu valodās.
Sīkāk
Sākumskola Šveicē, bērniem no 3 līdz 12 gadu vecumam
Lieliska skola Šveicē, Chesières – Villars ciematā, piedāvā lielisku sākumskolas izglītību kopš 1948. Gada, ikvienam interesentam. Šī skola sagatavo bērnus vai nu Francijas vai Lielbritānijas vidusskolām, kā arī dod iespēju bērnam vidusskolu pabeigt Šveicē. Mierīgā atmosfērā, baudot visus Šveices piedāvātos labumus, bērni apgūst dažādas valodas, iemācās komunicēt ar cilvēkiem no dažādām kultūrām, kā arī attīsta savas individuālās prasmes.
Sīkāk
Skola Cugā, Šveice
Mācību programmas ir iespējams apgūt angļu, vācu un itāliešu valodā. Institūts sniedz arī unikālu iespēju mācīties divvalodu klasēs un apgūt mācību programmu gan angļu, gan vācu valodā. Daudzveidīgā mācību programma ļauj studentiem iegūt: Swiss Maturitat (Šveices vidējās izglītības diplomu), American High School Diploma (Amerikas vidējās izglītības diplomu) un International Baccalaureate (Starptautisku vidējās izglītības diplomu)
Sīkāk
Starptautiska internātskolas
Starptautiska internātskolas, kas dibināta 1874. gadā un ir viena no vecākajām izglītības iestādēm Šveicē. Skola atrodas Montreux pilsētā, Ženēvas ezera krastā. Skola izvietota iespaidīgā 19. gs. muižas ēkā. Katra mācību diena ir piepildīta un nelīdzinās viena otrai. Papildus intensīvām mācībām, skolēni piedalās sporta aktivitātēs, spēlēs, sacensībās un citās aktivitātēs.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv