Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Skola atrodas Šveicē, Lucernā, tā tikai dibināta 1928. gadā. Skolas ēka atrodas pašā Lucernas sirdī, gadā tā uzņem aptuveni 500 studentus, kas vēlas pilnveidot sevi viesnīcu vadības, viesmīlības un kulinārijās jomās un iegūt diplomu vai bakalaura grādu. Skola arī ir daļa no Šveices vecākās un lielākās izglītības organizāciju asociācijas, kas ir atbildīga par aptuveni 15 000 studentiem un aptuveni 50 biznesa un viesnīcu vadības skolām visā pasaulē. Tas ir garants visaugstākajai izglītības kvalitātei.
Šī skola ir īpaša ar to, ka sadarbojas ar citām universitātēm visā pasaulē. Mācoties Šveicē tu vari studēt maģistrantūru un iegūt grādu divās specializācijās - Viesmīlības menedžmentā (Hospitality management) vai Viesnīcu biznesa vadībā (Global/business management), beigās saņemsi izglītības dokumentu, kas ir atzīts gan Eiropā, gan otru diplomu, kas pavērs durvis arī ASV.

Bakalaura programmu lielais pluss - iespēja zināšanas pielietot praksē. Skola uzskata, ka ir ārkārtīgi svarīgi saviem studentiem dot ne tikai teorētiskās, bet arī praktiskās zināšanas. Katra mācību gada beigās studenti saņem konkrētu diplomu, kas pierāda viņu zināšanu līmeni (pēc 1. mācību gada - diploms, pēc 2. mācību gada - profesionālās izglītības diploms un pēc 3. gada - bakalaura grāds), ja students neturpina mācības nākošā līmenī tad ir iespēja uzsākt darbu sava specialitātē atbilstoši iegūtajai izglītībai. Studentiem katru mācību gadu ir jāiziet 4 - 6 mēnešu gara apmaksāta prakse, kuru piedāvā skola. Skolā strādā pieredzējuši konsultanti, kuri palīdz katram atrast sev piemērotāko prakses vai darba vietu.

Prakses laikā, darba devēji seko studenta darbam un profesionalitātei. Pēc prakses, studentam ir jāiesniedz prakses atskaite. Ja prakse tiek izieta Šveicē, tad students noslēdz līgumu ar prakses vietu, ka mēnesī saņem 2 618 CHF lielu algu.

BHMS student


Programmas

Viesmīlības menedžments (Hospitality management)
1. gads (mācību gada beigās students saņem diplomu)
Šis, 12 mēnešus garais mācību periods, ir pamats trīs gadus garajai bakalaura programmai. Tas ir paredzēts tiem, kas ir beiguši vidusskolu un vēlas iepazīties ar viesmīlības menedžmentu. Šeit studentam tiek sniegts ieskats internacionālajā viesnīcu biznesā un menedžmenta uzbūvē un pamatprincipos.
Šajā gadā studenti iziet mācības 20 nedēļu garumā un piedalās apmaksātā praksē Šveicē 4 - 6 mēnešu garumā.

2. gads (mācību gada beigās students saņem dokumentu par 1. profesionālo augstāko izglītību)
Šis ir otrais gads bakalaura programmā, kur studenti turpina pilnveidot savas zināšanas tūrisma, viesmīlības un internacionāla biznesa sektoros. Studenti apgūst tādas prasmes kā grāmatvedība, pārdošana, mārketings un cilvēkresursu vadība. Studentiem, kuri vēlas praksi iziet ārpus Šveices un turpināt mācības, lai iegūtu bakalaura grādu, šis mācību gads ir obligāts. Mācību un prakses laiku attiecības ir tādas pašas kā pirmajā mācību gadā. Pēc šīs prakses pabeigšanas, students iegūst diplomu, kas ļauj trešajā gadā izdarīt izvēli starp divām specializācijām. Bakalaura grādu var iegūt Viesnīcu un viesmīlības menedžmentā vai Viesnīcu biznesa vadībā.

3. gads (mācību gada beigās students saņem bakalaura grādu)
Viesnīcu un viesmīlības menedžments
Tie, kuri pabeidz skolu ar šo bakalaura programmu var kļūt par viesnīcu menedžeriem vai strādāt dažādos uzņēmumos, kas ir saistīti ar atpūtu, konferencēm, izstādēm, pasākumu organizēšanu utt.
Studenti 20 nedēļas mācās un nākamos 4 - 6 mēnešus pavada apmaksātā praksē Šveicē vai kādā citā prakses vietā pasaulē.

Viesnīcu biznesa vadība (Global/Business management)
Studenti, kuri izvēlas šo specializāciju mācās kā viesnīcas pārvaldīt no mārketinga, finanšu un cilvēkresursu aspekta. Studenti 20 nedēļas mācās un nākamos 4 - 6 mēnešus pavada apmaksātā praksē Šveicē vai kādā citā prakses vietā pasaulē.

Ēdināšanas menedžments (Culinary management)
1. gads (mācību gada beigās students saņem diplomu)
Teorētiskās mācības pirmajā gadā notiek 6 mēnešus. Šajā laikā jaunie pavāri un kulināri iepazīstas ar virtuves aprīkojumiem, dažādiem gatavošanas veidiem un metodēm. Studenti gatavos salātus, zupas, mērces un gaļas ēdienus. Neliels ieskats būs arī grāmatvedībā ēdienu nozares uzņēmumos.
Pēc 6 mēnešu mācībām, studenti 4 - 6 mēnešus var pavadīt apmaksātā praksē Šveicē.

 

2. gads (mācību gada beigās students saņem Advanced diploma)
6 mēnešus studenti papildina savas teorētiskās zināšanas un 6 mēnešus strādā praksē, kas saistīta ar ēdināšanu.

3. gads (mācību gada beigās students saņem 1. līmeņa profesionālās izglītības dokumentu)
Lekcijas, kas paredzētas šajā mācību gadā:
Food Production Management - attīsta studenta prasmes virtuvē un darbā ar citiem virtuves darbiniekiem.
Event Catering Operations - sagatavo studentus darbam lielos pasākumos - ēdienkaršu plānošana, nepieciešamā tehnika, standarti un kvalitātes kontrole, kā arī citas detaļas, kas jāņem vērā apkalpojot pasākumus.
Culinary Business Analysis - ēdināšanas biznesa pamati, SWOT analīzes un citas nepieciešamās iemaņas, lai veidotu biznesu šajā jomā.
Food and Culture - studentus iepazīstina ar dažādu ēdienu gatavošanas un ēšanas kultūrām un tradīcijām. Viņi paši gatavos dažādus zivju, gaļas un veģetāros ēdienus, kā arī kūkas un desertus.
Facilities and Design - rādīs kā saplānot restorānu telpu un dažādu ēdienu dizainu, lai ēdināšanas iestāde un tās pasniegtie ēdieni būtu ne vien garšīgi, bet arī pievilcīgi.
Food Costing & Kitchen Accounting - Ēdināšanas uzņēmumu izmaksas. Kā saplānot cenas ēdieniem, kā saplānot finansējumu dažādām restorānam nepieciešamām lietām.
Culinary Marketing - kā pārdot savu produktu, kā to labāk pasniegt un ar to iepazīstināt plašāku publiku.
Language Electives - Vācu un franču valoda. Šo valodu apguve palīdz saņemt labākās prakses vietas un veiksmīgāk uzsākt darba gaitas.

 

Arī pēc šīm mācībām, seko 4 - 6 mēnešu gara apmaksāta prakse Šveicē.

Maģistra grāds viesnīcu un viesmīlības menedžmentā vai viesnīcu biznesa vadībā

Maģistrantūrā varēsiet papildināt zināšanas, kuras iegūtas bakalaura programmā. Papildus Jūs apgūsiet un izstrādāsies dažādus biznesa plānus un analizēsiet tos. Veidosiet dziļāku izpratni par biznesa attīstību un šīs attīstības stimulāciju. Veidosiet savu portfolio. Arī šo 6 mēnešus garo mācību programmu pavadīs 6 mēnešu gara apmaksāta prakse. Veiksmīgi pabeidzot 2 gadu programmu Jūs iegūsiet grādu gan no šīs skolas, gan no Sietlas universitātes, kas pavērs vēl vairāk durvis dažādām internacionālām darba iespējām.

 

Dzīvošana

BHMS kopmītnesStudentu kopmītnes ir iekārtotas 3 zvaigžņu viesnīcā, kas atrodas 10 - 15 minūšu gājiena attālumā no skolas. Šeit ir gan ēdnīca, gan datora telpa, gan virtuve (tiem, kas mācās kulinārijas programmā) un citas telpas, kas paredzētas studentiem, lai tajās viņi varētu mācīties, kad ir ārpus nodarbībām.

Studenti dzīvo istabiņās pa divi. Katrai istabai ir sava vannas istaba un neliela virtuves daļa. Visās istabās pieejams internets.
Par papildus samaksu ir pieejamas arī vienvietīgas istabas.

Ēdināšanu skola nodrošina 3 reizes dienā (no pirmdienas līdz piektdienai) un 1 reizi dienā nedēļas nogalēs.

 

Ekskursijas un aktivitātes

BHMS students  BHMS Luzern

Cenas

Cenas norādītas CHF

Programma Cena par gadu no
Viesmīlības menedžments 28 900
Ēdināšanas menedžments 27 900
Maģistra studijas 29 900

Cenā iekļauts: mācības, dzīvošana, ēdināšana, apdrošināšana, lai varētu strādāt, sagaidīšana lidostā, interneta pieslēgums, apmaksātas prakses un pēc studiju beigšanas darba nodrošināšana, ekskursijas mācību gada laikā.

Studenti 20 nedēļas mācās un nākamos 4 - 6 mēnešus pavada apmaksātā praksē Šveicē vai kādā citā prakses vietā pasaulē, tā atpelnot pusi gada studiju maksu.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445


BHMS 2014

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv