Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Mākslas un dizaina studijas Francijā. Visas programmas ir Eiropas skolu federācijas akreditētas. Mācību procesā tiek pielietotas visjaunākās un modernākās tehnoloģijas, universitātei ir savs sociālais tīkls, kas palīdz tās beidzējiem veidot kontaktu ar potenciālajiem darba devējiem. Studenti tiek iesaistīti projektos un piedalās praksēs uzņēmumos.
Iestāj prasības: pabeigta vidējā izglītība, sekmju izraksts, motivācijas vēstule.
Studiju gads no oktobra līdz jūnijam. Studijas franču valodā notiek Lionā, Tulūza un Montpeljē, angļu valodā notiek tikai Montpeljē.
Liona atrodas pie Ronas upes un ir Francijas Alpu reģiona centrs. Pilsētas kultūras un arhitektūras vēsture aizsākās Romas impērijas laikā, tā ir UNESCO pasaules kultūras mantojuma sastāvdaļa. Pēdējos gados Liona ir lielā mērā ieguldījusi līdzekļus mākslā – jaunu muzeju, mākslas centru un publisko izstāžu atvēršana visā pilsētā.
Tulūza – Francijas otrā lielākā studentu pilsēta (97000 studentu!). ‘’Rožu pilsētā’’ ir trīs svarīgas universitātes, kā arī koncentrējas svarīgas tehnoloģiju industrijas – IT, aeronautika un pētniecības institūti, padarot Tulūzu par augošu un attīstītu centru. Dinamiskā pilsēta nodrošina tās iedzīvotājiem augstu dzīves līmeni.
Montpeljē ir tradicionāla universitāšu pilsēta. Universitātes aizsākumi un tradīcijas meklējami jau viduslaikos, kas piesaista daudz studentu no visas pasaules. Montpeljē tiek uzskatīta par prestižu Eiropas pilsētu. Tā ir reģiona ekonomiskais centrs, jo piedāvā daudz koncertu, festivālu, izstāžu halles, kas ir ērti pieejamas ikvienam un veicina kulturālo attīstību.


Programmas

Bachelor of Arts: Visual Communication, ilgums 3 gadi

Apgūstamie priekšmeti: web lapu dizains, multi-mediji, mākslinieciskā izpausme, biznesa projektu vadīšana, konvencionālā reprezentācija, stils, tipogrāfija, 2D/3D grafika. Programmā tiek apgūtas tehniskās prasmes veidojot web lapas un prezentācijas, piedalīšanās projektos. Mērķis ir iemācīt studentiem kā palīdzēt kompānijām vizualizēt to idejas un veidot komunikāciju un sadarbību starp sabiedrību un uzņēmumiem. Beidzot studijas Jūs varēsiet strādāt filmu, mākslas un mūzikas industrijās, izdevniecībās utt.

Bachelor of Arts: 3D Animation and game design, ilgums 3 gadi

Apgūstamie priekšmeti: dizains 2D un 3D grafikā, video spēļu dizains, digitālā kompozīcija. 3D un 2D grafika ir ļoti pieprasīta un radoša niša, jo palīdz reklamēt produktus web lapās, video un animācijās. Studiju laikā ir paredzēts iziet 6 nedēļu praksi uzņēmumā, piedalīties filmu projektos.

Masters in Management and Fashion Marketing, ilgums 2 gadi

Programma sagatavo modes industrijas speciālistus vadībā un mārketingā. Akadēmiskās mācības tiek apvienotas ar divām prakses vietām uzņēmumos. Apgūstamie priekšmeti: vadība un produkcija, modes dizains, modes kultūra un vēsture, modeļu veidošana, audumu tehnoloģijas, modes uzņēmumu stratēģijas. Nepieciešamas labas angļu valodas zināšanas. Studijas notiek Tulūzā. Iestāj prasības – bakalaura grāds.

Arts Foundation Course, ilgums 1 gads

Sagatavošanās programma, kas palīdzēs uzsākt bakalaura studijas šajos novirzienos: dizains, mode, vizuālā komunikācija, multi-mediji, interjera un produktu dizains, CAD (computer-aided design), CAP (computer-aided publishing). Programmas beidzējiem ir iespēja iestāties Francijas nacionālajās mākslas augstskolās. Studijas notiek franču valodā. Iestāj prasības - pabeigta vidējā izglītība.

Dzīvošana

Visu pilsētu studentu rezidences ir pielāgotas studentu vajadzībām, studio tipa, vienvietīgas vai divvietīgas istabas, mēbelētas, wi-fi, attālums līdz universitātei var atšķirties.
Liona: pieejamas četras studentu rezidences 1 līdz 4 km attālumā no universitātes
Tulūza un Montpeljē: pieejamas četras studentu rezidences 1 līdz 3 km attālumā no universitātes

Ekskursijas un aktivitātes

Liela daļa aktivitāšu, kas notiek universitātēs ārpus mācībām ir saistītas ar studiju procesu – konkursi, projekti, studentu interešu klubi – viss ir saistīts ar dizainu, multi-medijiem, mākslu un pārējām kreatīvajām nišām. Skola organizē ārpus studiju pasākumus visa gada garumā, kas palīdz studentiem iepazīt viens otru un labi pavadīt laiku. Montpeljē piedāvā skaistu pludmali, jo atrodas pie dienvidu jūras.

Cenas

Cenas  norādītas EUR

Programma  Valoda Pilsēta  Cena gadā 
 Bachelor of Arts: Visual Communication Angļu

Franču
Montpeljē

Liona, Tulūza, Montpeljē
6200

5500
 Bachelors of Arts: 3D Animation and game desing Angļu

Franču
Montpeljē

Liona,Tulūza, Montpeljē
6800

6100
 Masters in Management and Fashion Marketing Angļu Tulūza 5250
 Arts Foundation Course Angļu

Franču
Montpeljē

Liona, Tulūza, Montpeljē
5500

4500

Dzīvošanas izmaksas mēnesī
Montpeljē: vienvietīga istaba 479 – 500, divvietīga istaba 320
Lionā: vidēji no 470 līdz 690
Tulūzā: vidēji 356 līdz 650


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

 

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv