Biznesa un viesnīcu vadība Lucernā
Šī skola ir īpaša ar to, ka sadarbojas ar citām universitātēm visā pasaulē. Mācoties Šveicē tu vari studēt maģistrantūru un iegūt grādu divās specializācijās - Viesmīlības menedžmentā (Hospitality management) vai Viesnīcu biznesa vadībā (Global/business management), beigās saņemsi izglītības dokumentu, kas ir atzīts gan Eiropā, gan otru diplomu, kas pavērs durvis arī ASV. Mācību laikā gatavojies ļoti daudz laika pavadīt praktiskās nodarbībās, lai savas zināšanas mācētu pielietot ikdienā.
Sīkāk
Eiropas biznesa universitāte Ženēvā un Montrē
Viena no labākajām biznesa skolām pasaulē. Tās filiāles atrodas dažādās valstīs Eiropā (Spānijā – Barselonā, Vācijā – Minhenē, Šveicē – Ženevā un Montrē) un arī Āzijā. Mācības notiek angļu valodā, piedāvājot unikālu iespēju ik semestri mainīt mācību vietu, izvēloties citu šīs augstskolas filiāli, jo programmas visām filiālēm ir vienādas. Universitāte piedāvā gan klasiskās bakalaura studiju programmas, gan specializētas vadību programmas.
Sīkāk
Kulinārija un restorānu vadība Parīzē
Arvien vairāk cilvēku pievēršas ne tikai dzīves, bet arī ēdiena baudīšanai. Tev ir iespēja doties uz Parīzi, kur Tu vari mācīties skolā, kuru apmeklējusi Džūlija Čailda, kas ir labi pazīstama amerikāņu pavāre. Arī mūsdienās šo skolu apmeklē vairākas slavenības, kuras vēlas iegūt kvalitatīvu izglītību kulinārijas mākslā. Ja arī Tu vēlies kļūt par augstas klases speciālistu ēdināšanas, restorānu biznesa vai vīnzinības jomās, tad mēs iesakām skolu, kas atrodas Francijā, Parīzē - ēdienu baudītāju galvaspilsētā.
Sīkāk
Māklas un dizaina skola Lionā, Tulūzā un Montpeljē, Francija
Lieliska iespēja studēt bakalaura un maģistra līmenī modernas un mūsdienu darba tirgū pieprasītas tēmas - vizuālā komunikācija, 3D un 2D animācija, video spēļu dizains, modes mārketings. Mācību procesā tiek pielietotas visjaunākās un modernākās tehnoloģijas, studenti tiek iesaistīti praksēs un projektos. Universitātei ir savs sociālais tīkls, kas palīdz tās beidzējiem veidot kontaktu ar potenciālajiem darba devējiem.
Sīkāk
Viesnīcu menedžments Brigē
Studenti, kas novērtē kvalitatīvu izglītību un kuriem interesē karjeras iespējas tūrisma, viesnīcu un menedžmenta jomā, izvēlas mācības austskolās Šveicē, ASV un Austrālijā. Pasaulē jau pierādīts, ka viesmīlības menedžmenta studenti ir labi sagatavoti, lai veiksmīgi veidotu karjeru visdažādākos uzņēmumos. Tikai daļa beidzēju izvēlas veidot karjeru viesnīcu tīklā, ļoti daudzi ieņem vadošus amatus aviokompānijās, bankās, apdrošināšanas kompānijās un lielos starptautiskos uzņēmumos.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv