Skolas apraksts

Nometne atrodas Šveices Alpu pašā sirdī un aicina bērnus no 3 – 14 gadu vecumam pavadīt aizraujošas brīvdienas šeit! Šogad tiek piedāvāta ļoti daudzveidīga programma, tai skaitā dažādi aktīvi pasākumi kalnos.

Bērni no 3 – 6 gadu vecumam apmeklē bilingvālo bērnu dārzu un apgūst angļu / franču valodu. Bērni ļoti ātri uztver jaunas valodas tieši bērnībā caur spēlēm un rotaļām! Dāvājiet saviem bērniem šo iespēju! Sākot no 6 gadu vecuma ir iespēja papildus visām aktivitātēm, 15 stundas nedēļā, mācīties franču vai angļu valodu.

Visiem bērniem ir iespējams apgūt golfu, loka šaušanu, paukošanos, dažādas cīņu mākslas, peldēšanu, spēlēt futbolu, basketbolu un volejbolu. Arī nodarboties ar vieglatlētiku, braukt ar riteņiem vai doties dienas pārgājienos.

No 7 gadu vecuma bērni var iesaistīties tādās aktivitātēs kā laivu braucienos pa upi, kāpšanā pa kalnu sienu un doties pārgājienā kalnos (ar nakšņošanu teltīs). No 8 gadu vecuma bērni var nodarboties ar burāšanu.

Uzticot bērnu nometnes darbiniekiem, Jūs dosiet iespēju viņam iegūt neaizmirstamu pieredzi!

Bērniem tiek nodrošināta 24 h uzraudzība gan no pasniedzēju, darbinieku, gan audzinātāju puses.


Programmas

Piesakies tūlīt !


Nometņu datumi
22.06. - 08.08.
(pēdējais datums, kad paredzēta došanās prom no nometnes)

Minimālais nometnes garums:
2 nedēļas

Bērniem no 3 – 14 gadiem:
Bērni no 3 – 5 gadu vecumam apmeklē bilingvālo bērnu dārzu un apgūst angļu/franču valodu. Sākot no 6 gadu vecuma ir iespēja papildus izvēlēties 15 stundas nedēļā franču vai angļu valodu. Zemāk norādītājas cenās iekļautas nodarbības un inventārs šādos sporta veidos: golfs (skolas treniņa golfa laukumā), teniss, loka šaušana, peldēšana, cīņas māksla, braukšana ar Banāna laivu, kāpšana, vieglatlētika, futbols, basketbols, volejbols, riteņbraukšana, pārgājieni, jāšana ar zirgu u.c. aktivitātes.

Ziemas nometne:
Pēc iebraukšanas ir tā sauktās izklaides dienas, kuru laikā bērni var nodarboties ar dažādiem sporta veidiem: slēpošanu, snovbordu, slidošanu un citiem.
Tie, kuri nejūtas pārliecināti par savām prasmēm un vēlas tās uzlabot, var slēpot blakus skolai esošajā privātajā nogāzē. Pieredzējušākie slēpotāji var slēpot pa Villars-Bretaye.

Iebraukšana skolā laikā no 14.00 - 16.30.
Izbraukšana no skolas laika posmā no 9.00 līdz 11.00.

BĒRNIEM, VECUMĀ NO 3 LĪDZ 12 GADIEM IR IESPĒJAMS ŠAJĀ SKOLĀ MĀCĪTIES PILNU AKADĒMISKO GADU. Vairāk par sākumskolu lasīt ŠEIT.

Dzīvošana

Dzīvošana tiek nodrošināta skolas kopmītnēs.

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Vasaras nometnes:
Bērniem no 3 – 5 gadiem
2 nedēļas: no 4 300 CHF
3 nedēļas: no 6 300 CHF
4 nedēļas: no 7 520 CHF

Bērniem no 6 - 14 gadiem
2 nedēļas: no 4 600 CHF

3 nedēļas: no 6 750 CHF
4 nedēļas: no 8 120 CHF

Ziemas nometnes:
2 nedēļas: 
 no 3 500 CHF

3 nedēļas:  no 5 100 CHF

4 nedēļas:  no 6 200 CHF


Cenā iekļauts: dzīvošana, 3x ēdināšana, valodu mācības, ikdienas uzkopšana, sporta pasākumi un inventārs: golfam, tenisam, peldēšanai, futbolam, basketbolam, volejbolam un daudz kam citam, nometnes formastērps, ekskursijas, pārgājieni, vakara aktivitātes.

 

Papildus:

* Reģistrācijas maksa 1000 CHF

* Jāšana (no 6 gadu vecuma) – 140 CHF / 1 nedēļa

* Transfērs no/uz lidostu (ierašanās  no 12:00 līdz 14:00 un došanās prom no 11:00 līdz 13:00, sestdienā) – 140 CHF / vienā virzienā

* Transfērs vienam cilvēkam no/uz lidostu – 500 CHF no cilvēka vienā virzienāUzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 
29238012

 info@izglitiba-arzemes.lv.


Pre Fleuri 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv