Skolas apraksts

Vasaras, pavasara un ziemas nometnes bērniem no 7 līdz 17 gadiem! 

Esi noilgojies pēc kaut kā jauna un ekstrēma? Tad izvēlies Šveici! Starptautiskā nometne atrodas kalnu kūrortā Verbierā Šveices Alpu pašā centrā. Jums ir iespēja apvienot spāņu valodas apgūšanu un nodarboties ar dažādiem sporta veidiem visu cauru gadu! Jūsu izvēlei vasaras, ziemas un pavasara nometnes.

   


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vasaras nometnes (jūnijs - augusts)
Šajā periodā var izvēlēties nometni 2 līdz 4 nedēļu garumā.

Valodu nodarbības: 8 valodas stundas nedēļā. Iespēja arī izvēlēties intensīvo valodu programmu - 15 stundas nedēļā.

Rīta pusē notiek valodu kursi, pēcpusdienā nometnes dalībnieki nododas sporta un citām aktivitātēm.
Verbjē ir viena no Eiropas labākajām Alpu kūrortpilsētām. Nometnes aktivitātes ir sportiskas un notiek tikai brīvā dabā. Nometnes dalībnieki tiek sadalīti 3 vecuma grupās.

Atklājēju nometne (8 - 11 gadi)
Bērniem, skolotāju pavadībā, būs iespēja iepazīt dažādus sporta veidus, Šveices ainavu, kā arī iepazīt jaunus cilvēkus, ļoti internacionālā vidē.
Nometnē bērni spēlēs dažādas spēles, attīstīs savu radošo domāšanu mākslas nodarbībās, nodarbosies ar peldēšanu, tenisu un dažādiem komandas sporta veidiem, kā arī ies pārgājienos, slidos, kāps klintīs un varēs trenēties uz tramplīna.
Ekskursijās bērni redzēs Verbjē apkārtni un iepazīs Šveices kultūru.

Izzinātāju nometne (12 - 14 gadi)
Arī šeit liels uzsvars tiek likts uz ekskursijām un Šveices iepazīšanu.
Aktivitāšu sarakstā ir iespēja rāpties pa virvēm, doties izbraucienos ar kajakiem, kā arī nodoties citām ūdens atrakcijām, doties izbraukumā ar kalnu riteņiem, nodarboties ar paraglaidingu, golfu, tenisu, slidošanu un citām aktivitātēm.
Ekskursijā jauniešiem būs iespēja iepazīt Valais un tās tuvākos reģionus.

Pionieru nometne
(15 - 17 gadi)
Šī ir vecākā nometņu grupa, tādēļ viņiem arī ir lielāks pienākums rādīt piemēru mazākajiem nometņu dalībniekiem. Pionieriem tiek piešķirtas arī dažādas privilēģijas. Piemēram, iespēja doties uz tuvējo ciemu bez skolotāja. Šī ir lieliska iespēja jauniešiem iepazīties ar citu kultūru pārstāvjiem un izveidot draudzību ar cilvēkiem no jebkuras pasaules vietas.
Šai vecuma grupai jau tiek piedāvātas nodarbes, kuras prasa lielāku koncentrēšanos un izturību. Jaunieši varēs doties pārgājienos pa kalniem, pa upi pārvietoties ar kajakiem, iemācīties braukt ar veikbordu vai burāt, kā arī šajā vecuma grupā ir iespējams mācīties, kas ir nepieciešams, lai cilvēks būtu līderis. Tāpat tiks mācīta orientēšanās un karšu lasīšana. Protams, arī šajā vecuma grupā ir papildus iespēja izvēlēties spēlēt tenisu, golfu vai jāt ar zirgiem utt.
Ekskursijās jaunieši dosies uz Ženēvu, Itāliju, apciemos Monblānu, kā arī pārnakšņos kalnos, zem klajas debess.

 

Pavasara nometnes (aprīlis - maijs)
8 valodas stundas nedēļā. Tā ir unikāla iespēja apvienot ziemas sporta nodarbes ar vasaras aktivitātēm.

Pirmajā nedēļā būs iespēja dzīvot Cermat pilsētiņā, kur varēs mācīties slēpot vai braukt ar snovbordu, bet otrajā nedēļā nometnes dalībnieki dosies uz galveno mītni Verbjē (atkarībā no nometnes datuma, ir iespējams, ka mitināšanās būs tikai Verbjē vai vispirms Verbjē un tad Cermatā), kur būs iespēja spēlēt tenisu, basketbolu, peldēt, braukt ar ūdens slēpēm, rāpties klintīs, kā arī jāt ar zirgiem un vēl citas aktivitātes, kā arī doties dažādās ekskursijās.

Visās aktivitātēs piedalās arī skolas personāls. Studenti tiek uzmanīti un pieskatīti gan sportisko aktivitāšu laikā, gan arī piemēram, kino skatīšanās laikā.Ziemas nometne (decembris - aprīlis)
Valodas nodarbības 8 stundas nedēļā. Iespējams izvēlēties arī intensīvo kursu - 15 stundas nedēļā. Intensīvajā kursā lielāka uzmanība tiek veltīta gramatikai un rakstīšanai.

Skolas mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar dažādiem sporta veidiem, kuri ir aktuāli ziemā. Tāpat instruktori apmācīs jauniešus kā izturēties dažādos laikapstākļos, ko darīt un ko ne, kā arī iemācīs kā rīkoties krīzes situācijās. Nometnes dalībniekiem būs iespēja braukt ar kamanām, kāpt kalnos pa ledu, slidot un spēlēt hokeju, peldēt un iemācīties spēlēt skvošu, kā arī apgūt dažādas iemaņas darbā ar datoru. 1 diena nedēļā tiek pavadīta ekskursijās pa Šveici.

Bērni un jaunieši tiek uzraudzīti. Uz katriem 5 bērniem ir viens uzraugs, kas rūpējas par viņiem un vienmēr ir informēts par to, kur bērni atrodas un ar ko nodarbojas. Skola sadarbojas tikai ar profesionāliem un sertificētiem slēpošanas un snovošanas instruktoriem, visiem valodu pasniedzējiem ir universitātes diploms.Dzīvošana

Dzīvošana Cermatā - 4 zvaigžņu viesnīcā, kas pielāgota nometnes vajadzībām, 300m attālumā no pilsētas centra. Istabas ir divvietīgas un četrvietīgas. Katrai istabiņai ir sava vannasistaba un tualete. Pa istabiņu logu paveras vienreizējs skats uz Materhornu. Viesnīcā pieejama sporta zāle, bibliotēka, peldbaseins.


Dzīvošana Verbjē - piedāvā divas komfortablas mājas, kas celtas alpu stilā - ar koka un akmens apdari. Tās atrodas klusā vietā, 5 minūšu brauciena attālumā no Verbjē centra. Puiši un meitenes dzīvo atsevišķi. Mājas aprīkotas ar vannas istabām, saulainām ēdamistabām, bibliotēku, spēļu istabu, kino, mūzikas istabu, deju zāli, nodarbību telpām, interneta zāli, lielām guļamistabām (katrā 2-4 gultas).

Maltītes tiek gatavotas no svaigiem produktiem. Brokastīs ir bufete ar plašu ēdienu izvēli, pusdienas un vakariņas gatavo uz vietas. Ja kādam ir vajadzīga speciāla maltīte (īpaša diēta, veģetārietis, alerģijas), tad ēdiens tiek gatavots individuāli. Ziemas nometnēs pusdienas parasti tiek ieturētas skolas restorānā, netālu no treniņu vietām.

Ekskursijas un aktivitātes

Verbjē atrodas vienā no skaistākajiem reģioniem Šveices Alpos. Šeit atrodas "Le Grand Combin" kalns, kura augstums ir 4300m. Šeit ir dažādi veikali, ēstuves, atpūtas un izklaides vietas. Sniega sega šeit ir no decembra līdz aprīlim.

Visās nometņu programmās ir iekļautas ekskursijas uz kādu no Šveices pilsētām vai tuvējām pilsētām Itālijā vai Francijā, kas notiek vienreiz nedēļā.

Cenas

Reģistrācijas maksa - 150 CHF
Veselības apdrošināšana - 120 CHF / nedēļā

Transfērs:
Ženēva - skola: 170 CHF
Martigny - skola: 80 CHF
Transfērs pēc īpaša pieprasījuma: 150 CHF

Vasaras nometnes:
2 nedēļas: 4 420 CHF
3 nedēļas: 6 440 CHF
4 nedēļas: 8 370 CHF

Papildus izmaksas (cenas CHF): teniss (1h) - 65, golfs (1h) - 105, veļas mazgāšana - 55, jāšana ar zirgu (1h) - 65.

Pavasara nometnes:
2 nedēļas: 4 246 CHF

Papildus izmaksas (cenas CHF): veļas mazgāšana (1 reize) - 60, jāšana ar zirgu (1h) - 65, slēpošanas ekipējums (nedēļā) - 90, slēpošanas apģērbs (nedēļā) - 108 CHF

Ziemas nometnes:
2 nedēļas: 3 850 CHF
Ziemasvētku nometne vai Jaunā gada nometne (1 nedēļa): 1 925 CHF

Papildus izmaksas (cenas CHF): veļas mazgāšana (1 reize) - 60, jāšana ar zirgu (1h) - 65, slēpošanas ekipējums (nedēļā) - 125, snovošanas ekipējums (nedēļā) - 140, slēpošanas apģērbs (nedēļā) - 108.

Cenā ietilpst:
Angļu valodas kurss, piecas dienas 8 stundas nedēļā;
Mācību materiāli;
Dzīvošana kopmītnē ar ēdināšanu trīs reizes dienā;
Izklaides programma;
Iestāšanās testēšana;
Ekskursiju programma, ieskaitot ieejas maksu;
Sertifikāts par kursa pabeigšanu.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445
Les Elfes 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv