Spāņu valodas nometnes Spānijā! Spānija ir konstitucionāla monarhija ar mantojumā nododamu troni un divpalātu parlamentu jeb Cortes. 1978. gada konstitūcijā par vērtību ir atzīta valodu un kultūru dažādība vienotā Spānijā. Valsts iedalīta 17 autonomos apgabalos (reģionos), katram no tiem ir sava tieši ievēlēta pārvalde. Katalonijā, Basku zemē un Galisijā reģionālajām valodām ir oficiāls statuss līdztekus spāņu valodai, kas ir valsts valoda, saukta arī par kastīliešu valodu.

Spānijai ir bagātīgs mākslas mantojums, sākot ar Velaskēzu XVII gadsimtā, turpinot ar Goiju VIII un IX gadsimtā un Pikaso, Dalī un Miro XX gadsimtā. Pasaulē plaši apbrīnota ir spāņu flamenko mūzika un deja, savukārt Servantesa romāns par Donu Kihotu ir viens no izcilākajiem darbiem mūsdienu Eiropas literatūrā. Vairāki spāņu kinorežisori — Pedro Almodovars, Alehandro Amenabars un Luiss Bunjuels — ir saņēmuši vairākus starptautiskus apbalvojumus.

Slavens spāņu ēdiens ir paelja (ko pagatavo no rīsiem, cāļa gaļas, jūras veltēm un dārzeņiem), tortilja (omlete ar kartupeļiem), un plaši pazīst arī atsvaidzinošo sangrijas vīnu (ko pasniedz kopā ar augļiem).


Spānijas labākās vasaras nometnes
Laipni lūdzam Spānijas labākajās vasaras nometnēs, kurās 60% ir paši spāņi! Izvēlies savu nometni: Madride, kas apvieno senatnes liecības un mūsdienu moderno arhitektūru, Marbelija – jūras un sporta cienītājiem, Salamanka, kur skan vistīrākā un pareizākā spāņu valoda, vai Valensija – Vidusjūras piekrastes saulainākā pilsēta. Super piedāvājums – tu vari pabūt vairākās pilsētās, piemēram, divas nedēļas Madridē un divas – Marbelijā! Mēs tev garantējam daudz jaunu iespaidu un neviltoto sajūsmu!
Sīkāk
Spāņu valoda Šveicē
Vasaras, pavasara un ziemas nometnes bērniem no 7 – 17 gadiem! Esi noilgojies pēc kaut kā jauna un ekstrēma? Vēlies mācīties spāņu valodu un nodarboties ar sportiskām aktivitātēm? Tad izvēlies Šveici! Starptautiskā nometne atrodas kalnu kūrortā Verbjē, Šveices Alpu pašā centrā.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv