Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 Intensīvie un super intensīvie kursi Barselonā
Ja vēlaties apgūt spāņu valodu vienā no skaistākajām un valdzinošākajām pilsētām, Barselona ir īstā vieta. Vispārējie un intensīvie spāņu valodas kursi: Intensīvais & super-intensīvais kurss (10, 20, 20+5, 25+5 stundas nedēļā)
Sīkāk
Mācies un dzīvo Barselonas centrā
Prāto aizbēgt svētku dienās no pelēkās ikdienas? Dodies uz Barselonu! Pilsētu, kas ir īpaša un pievilcīga visa gada garumā, bet Ziemassvētku laikā it īpaši. Veikaliņi, tirdziņi, nakts dzīve, visdažādākie apskates objekti, piem., Gaudi katedrāle «La Sagrada Familia» (svētā ģimene), vecā osta u.c.
Sīkāk
Spāņu valoda Madridē
Spānija - īstā vieta tiem, kas vēlas mācīties spāņu valodu Eiropā. Spānijā ir viss - krāšņa daba, dzīvespriecīgi cilvēki, garšīgi ēdieni, lielisks vīns, interesanta mūzika, saule, jūra, muzeji un interesantas apskates vietas. Spānija – tā ir tikšanās ar viesmīlību un dzīvesprieku! Mācības jebkurāss Spānijas pilsētās ir lieliskas, bet visvairāk pozitīvus iespaidus jūs iegūsiet Madridē!!
Sīkāk
Spāņu valodas kursi Ekvadorā!
Spāņu valodas skola Ekvadorā ir fantastiska vieta, kur apgūt spāņu valodu un kultūru neierastā, eksotiskā vidē.Šī valsts var piedāvāt plašu panorāmu no Galapagas salām un džungļiem līdz Andu sniegotām virsotnēm. Ekvadora ir apmēram 4 reizes lielāka nekā Latvija ar galvaspilsētu Kito. Šajā valstī var iepazīties ar koloniālā laika pilsētām, vulkāniem un jaukām pludmalēm. Ekvadora tūristiem ir viena no drošākajām valstīm šajā reģionā. Ekvadoras galvaspilsēta Kito, kas ir UNESCO kultūras mantojums, ir daudzu tūristu skatījumā viena no Dienvidamerikas skaistākajām pilsētām.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv