Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Skaistumkopšanas koledža ir Austrālijā akreditēta mācību iestāde. To ir akreditējušas tādas iestādes kā: Australian Skills Quality Authority, Australian Council of Private Education and Training, Department of Education u.c.

Koledža strādā ar internacionālo CRICOS sistēmu, kas dod iespēju tās absolventiem strādāt kā Austrālijā, tā arī citur pasaulē.

Melburnā notiek visdažādākie mākslas un sociālie pasākumi, šeit ir gards vīns un izsmalcināta ēšanas kultūra. Melburna arī ir mājvieta dažām no labākajām iepirkšanās iespējām Austrālijā. Kā arī šeit nepārtraukti notiek dažādi filmu un ēdināšanas festivāli, kā arī ekstravagantas izstādes un muzikālie priekšnesumi. Jau pēdējos 5 gadus šī pilsēta ir atzīta par cilvēkiem visdraudzīgāko pilsētu. Tā ir lieliska vieta, kur dzīvot!

Studenti tiek uzņemti 4x gadā: janvārī, aprīlī, jūlijā un oktobrī.

Mācies un strādā
Mācības notiek 3 dienas nedēļā. kas studentiem dod lielisku iespēju, pārējās dienās strādāt. NB! Braucot mācīties uz Austrāliju, studentam ir iespējas strādāt līdz 20 stundām nedēļā.


Programmas

Certificate III in Hairdressing
Šis ir pamatkurss, kas jāapgūst, ja ir vēlme strādāt par frizieri. Kursa laikā studenti apgūs ne tikai frizierim nepieciešamās prasmes, bet mācīsies pielāgoties mainīgajai industrijai, attīstīs savu radošumu un mācīsies sastrādāties ar visdažādākajiem klientiem un salonu vadītājiem.

Mācību laikā apgūstamie priekšmeti: skaistumkopšanas salonu drošību, darbs kolektīvā, ekonomikas pamati, grāmatvedības pamati, darba vietas iekārtojumus un instrumenti, padomu sniegšana par produktiem un pakalpojumiem, galvas un kakla masāža, dažādu matu garumu stili un dizaini, matu mazgāšana, klientu konsultācijas, tehnisku problēmu risināšana, klientu un servisa koordinēšana, vīriešu matu griezumi, ūsu un bārdas griezumi un to uzturēšana, dažādas matu griešanas tehnikas sievietēm, frizūru veidošana, vakara frizūras, ķīmiskā matu apstrādā (gan lokošana, gan taisnošana), friziermākslas zinātne, dažādas matu un galvas ādas problēmas un to ārstēšana, matu krāsošana un balināšana u.c.

Pēc mācību beigšanas jaunie speciālisti būs spējīgi strādāt par frizieriem salonos. Iespēja turpināt zināšanu papildināšanu Certificate IV in Hairdressing programmā.

Mācību ilgums: 1 gads

Certificate IV in Hairdressing
Papildus jau iegūtajām zināšanām (sk. Certificate  III apgūstamos priekšmetus), šajā mācību kursā tiek tālāk attīstītas tehniskās friziera spējas un prasmes. Vairāk tiek strādāts pie dažādu frizūru izveides un dizainiem. Padziļināti tiks apgūta arī salona darbības koordinēšana un citu frizieru vadība. Papildus tiek apgūta arī matu pieaudzēšana, triholoģija un make-up uzklāšana.

Pēc mācību beigšanas, frizierim būs iespēja strādāt par galveno frizieri salonā, koordinēt tā darbu un zemākas sertifikācijas frizieru darbu.

Tālāk ir iespējams turpināt mācības Diploma of Salon Management programmā.

Pilnais mācību ilgums (mācību laikā iekļauts arī Certificate III iegūšana): 1,5 gadi

Diploma of Salon Management
Šis diploms dod iemaņas, lai cilvēks varētu strādāt kā frizieris, kā arī kompetenti vadīt skaistumkopšanas un SPA salonus, atbildēt par personālu un tā darbībām, kā arī plānot tā attīstību. Salona menedžeris pievērš uzmanību biznesa attīstībai, radot un uzturot personāla kultūru uzņēmumā, kā arī veic dažādas mārketinga aktivitātes.

Pamatā tiek apgūts friziera amats (mācības pusotra gada garumā) par ko iegūsiet 2 sertifikātus friziermākslā. Pēdējais pusgads tiek veltīts menedžmentam un personālvadībai.

Apgūstamie priekšmeti: frizūras, griezumu veidošana, sieviešu un vīriešu griezumi, vizāža, modes un friziermākslas attīstība, darbavietas higiēna, personāla atlase un vadība, pirkšanas un pārdošanas menedžments, mārketings, darba un vides drošība, jaunu produktu izpēte un ieviešana, profesionālā izaugsme, mazo uzņēmumu plānošana u.c.

Skolai ir savs skaistumkopšanas salons, kur studenti apgūst visas praktiskās iemaņas.

Pilnais mācību ilgums (mācību laikā iekļauts arī Certificate III un Certificate IV iegūšana): 2 gadi

Diploma of Beauty Therapy
Šis diploms paredzēts tiem, kas vēlas strādāt kā skaistumkopšanas / SPA salonu speciālisti, kā arī SPA salonu menedžeri. Kursa laikā tiek iegūtas gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas. Praktiskās nodarbības notiek skolai piederošajā skaistumkopšanas salonā.

Apgūstamie priekšmeti: komunikācija darbavietā, darba ražīgums uzņēmumā, skaistumkopšanas pakalpojumi, grāmatvedība, ādas bioloģija un dažādi tās kopšanas veidi, skropstu un uzacu veidošana, make-up dažādām situācijām, manikīra un pedikīra pakalpojumi, vaksācija, darbs ar klientiem, kosmētikā izmantoto līdzekļu sastāvs un pielietojums, dažādas procedūras sejas kopšanā, procedūru plāna veidošana, ķermeņa masāžas, veselīgs uzturs, dažādas ķermeņa procedūras, Skaistuma industrijas izpēte, SPA programmu plānošana, akmeņu terapija un masāžas, aromterapija un masāžas, Indijas galvas masāžas relaksācijai, refleksioloģija u.c.

Daži kursi ir izvēles priekšmeti, kā arī skola var izmainīt kādu no pieejamajiem kursiem, ņemot vērā nozares mainību un attīstību.

Mācību ilgums : 1 gads un 3 mēneši

Tālāk mācības ir iespējams turpināt universitātē Melburnā (vai kādā no filiālēm Sidnejā, Rokhemptonā vai Brisbenā).

Dzīvošana

Pirmās nedēļas skola iesaka dzīvot pie viesģimenēm (minimums 2 nedēļas), jo tās palīdzēs iepazīt vietu un kultūru, kā arī var būt lieliski palīgi, lai atrastu pastāvīgu dzīvesvietu. Skola arī šajā jautājumā var palīdzēt, ja ir nepieciešamība.

Ekskursijas un aktivitātes

Šī ir ļoti multikulturāla pilsēta ar 3,5 miljoniem iedzīvotāju no vairāk kā 140 dažādām pasaules valstīm. Šī ir Austrālijas otra lielākā pilsēta un pati lielākā ja runājam par rasu dažādību šeit. Ar tās kosmopolītisko raksturu, dažādajiem ēdieniem, modi un izklaides iespējām, tu šeit jutīsies kā mājās. Melburna tiek uzskatīta par kultūras galvaspilsētu Austrālijā. Šeit notiek tādi pasākumi kā F1 Grand Prix, The Australian Tennis Open, Test Cricket, the Spring Horse Racing karnevāls, Melburnas mūzikas, dizaina un komēdiju festivāli, kā arī citi interesanti pasākumi. Šeit ne mirkli Tu neizjutīsi garlaicību.

Cenas

Certificate III in Hairdressing (1 gads): 12 000 AUD + 640 AUD (mācību materiāli / visam mācību periodam)

Certificate IV in Hairdressing (1,5 gadi): 18 000 AUD + 817 AUD (mācību materiāli / visam mācību periodam)

Diploma of Salon Management (2 gadi): 24 000 AUD + 879 AUD (mācību materiāli / visam mācību periodam)

Diploma of Beauty Therapy
(1 gads 3 mēneši): 15 000 AUD + 553 AUD (mācību materiāli/visam mācību periodam)

Reģistrācijas maksa: 200 AUD

Reģistrācija dzīvošanai pie viesģimenes: 200 AUD
Dzīvošana vienvietīgā istabā, 3x ēdināšana, wi-fi: 285 AUD / nedēļā.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445
Accademia21, 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv