Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Integrācija Lielbritānijas vidusskolā. Kultūras apmaiņas programma Anglijā.
Integrācija Lielbritānijas vidusskolā (sākot no 2 nedēļām līdz 12 nedēļām, semestrs vai viss mācību gads) visa mācību gada garumā no septembra līdz jūlijam. Lieliska programma tiem, kurus interesē dzīve Lielbritānijā un mācības Anglijas vidusskolā. Šis ir lielisks veids kā pavērt jauniešiem pilnīgi jaunu pasauli un paplašināt viņu redzesloku, kā arī uzlabot valodas prasmes. Šīs programmas minimālais ilgums ir 2 nedēļas un šī ir lieliska iespēja jauniešiem iepazīt Lielbritāniju, tās kultūru un cilvēkus. 
Latvijas skolēni sekos mācību procesam, kāds ir Lielbritānijā, viņi piedalīsies visās mācību stundās kopā ar britu jauniešiem, kas dos viņiem labāku iespēju iepazīties ar sava vecuma pusaudžiem un nodibināt jaunus kontaktus. Katram skolēnam būs savs „draugs", kurš palīdzēs atrast mācību telpas, iepzīstinās ar pārējiem jauniešiem klasē, kā arī palīdzēs ar mācību vielu, ja kaut kas nebūs saprotams.

Skolēni dzīvo uzmanīgi izvēlētās viesģimenēs, kur viņiem tiek nodrošināta ēdināšana 2x dienā (brokastis un vakariņas). Pusdienas skolēns ēd skolā.

Skolēnu vecums: 11 - 18 gadi
Iespēja doties uz Lielbritāniju ir līdz jūlijam.
Minimālais valodas līmenis: B1 (Intermediate, IELTS 5.5)

Integrācija UK


Programmas

TIPISKA DIENA SKOLĀ
Parasti diena sākas skolas lielajā hallē, kur kopā sanāk visi skolēni un skolotāji. Parasti, šajā laikā tiek paziņoti svarīgi jaunumi un sniegta cita svarīga informācija.

Tad skolnieki dodas uz savām mācību telpām. Mācības sākas plkst. 9:00. Dienas laikā notiek tādas stundas kā: ģeogrāfija, angļu valoda, vēsture utt. Mācību laikā, daudzas lietas notiek ļoti praktiski, piemēram, jaunieši mācās Šekspīra lugas un iepazīst britu kulinārijas īpatnības.

Pusdienas ir laikā no 12:00 līdz 13:00. Pusdienlaikā skolēni varēs izvēlēties savu maltīti gan starp karstajiem ēdieniem, gan aukstajiem. Jaunieši pusdieno skolas kafetērijā.
Pēc pusdienām atsākas mācības. Pēc skolas (aptuveni pēc 16:00), jaunieši atgriežas mājās pie savām viesģimenēm.

Atcerieties, ka Lielbritānijas skolās ir obligātās formas (programmas cenā ir iekļautas kaklasaites/šalles ar skolas simboliku). Lai arī internacionālajiem skolēniem formas nav obligātas - balts krekls un tumši svārki/bikses tiek prasīti no visiem skolēniem.

Skolēniem ir iespējams piedalīties šajā programmā sākot ar 2 nedēļām un palikt Lielbritānijā līdz pat 7 nedēļām. Studentam ir iespēja arī palikt Lielbritānijā uz visu mācību gadu.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo britu viesģimenēs, lai labāk iepazītu Lielbritānijas kultūru un paražas, kā arī palīdzēs uzlabot angļu valodas prasmes. Ēdināšana tiek nodrošināta 2x dienā - brokastis un vakariņas.

Ekskursijas un aktivitātes

Integr 2

Cenas

Cenas uzrādītas GBP

1 nedēļa valsts skolā: no 755 GBP
1 nedēļa privātā skolā: no 1 143 GBP
Viss mācību gads valsts skolā: no 11 697 GBP

Cenā iekļauts:
Dzīvošana vies ģimenē ar brokastīm un vakariņām darbdienās. Brīvdienās, pilna pansija.
Pusdienas skolā.
Vietas nodrošināšana mācībām skolā un pilnīga integrāciju ar britu studentiem.
Atbalsts no skolas un programmas koordinatora.Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

<script>
  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){
  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
  })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

  ga('create', 'UA-10196905-1', 'auto');
  ga('send', 'pageview');

</script>Ardmore 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv