Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Mācies internacionālā koledžā, kas savus skolēnus izglīto gan Lielbritānijā (Bornmutā, Londonā, Oksfordā), gan Amerikā (Bostonā,  Ņujorkā, Ņūdžersijā, Losandželosā).

Koledža ir dibināta 1957. gadā, Bornmutā. Nākamā bija Londonas skola un tad Oksfordas. Kopš tā laika skolā ir mācījušies desmitiem tūkstoši internacionālo skolēnu. Šī skola arī bija viena no pirmajām, kas savas durvis vēra internacionālajiem studentiem.

Koledžai ir piešķirta ne tikai British Council akreditācija, bet arī vairāki privātie sponsori to uzskata par tik izcilu, ka vēlas to atbalstīt un pilnveidot. Viņiem ir arī pašiem savs IELTS testēšanas centrs, kur jebkurš var noskaidrot savu zināšanu līmeni.

Oksfordas filiālei ir 2 koledžas rezidences. Viena atrodas centrā, otra 10 minūšu braucienā no centra, klusā un skaistā rajonā. Abas koledžas filiāles ir aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām, lai atvieglotu gan pasniedzēju, gan skolēnu dzīves. Arī ārpus mācībām ir ļoti daudz interesantu vietu, kuras apciemot un redzēt gan Oksfordā, gan tuvākajā apkārtnē.


Programmas

GCSE (General Certificate of Secondary Education)

Lielbritānijā, vispārējo izglītības diplomu, skolēni iegūst 16 gadu vecumā. Nokārtojot dažādus eksāmenus, un saņemot GCSE sertifikātu, ir iespēja turpināt mācības A-level programmā. Skolēns izvēlas konkrētus priekšmetus, kuros vēlas kārtot eksāmenus un tas ieliek lielisku pamatu visai viņa tālākajai attīstībai un karjerai.
Lai uzsāktu mācības A – level programmā tev ir jābūt vismaz 16 gadu vecam un jāuzrāda atestāts par pabeigtu, 9 klašu izglītību.

Mācības notiek 2 gadu garumā, kuru laikā tiks iedotas visas nepieciešamās zināšanas, lai nokārtotu eksāmenus un varētu iestāties Lielbritānijas prestižākajās augstskolās, piemēram, Kembridžā vai Oksfordā. Mācības tu vari uzsākt gan septembrī, gan janvārī. A – level dos dziļāku ieskatu konkrētos mācību priekšmetos, attīstīs tavas spējas mācīties patstāvīgi un kritiski izvērtēt tev piedāvātos faktus.

Koledža piedāvā iespēju mācīties pastiprināti, lai iegūtu izglītību jau 1 gada laikā (3 semestri). Nedēļā ir 40 - 42 mācībstundas, 3 stundas nedēļā tiek atvēlētas patstāvīgajam darbam un ieskaitēm.

Skolēni apgūs dažādus priekšmetus, piemēram, mākslu, ekonomiku, angļu valodu, ģeogrāfiju, vēsturi, informāciju tehnoloģijas, matemātiku, bioloģiju, sportu un iesaistīties dažādās ārpusklašu nodarbībās.

Mācības sākas septembrī un klasē ir 8 – 10 cilvēki.

A – level programma

Kad uzsāksi mācības, atkarībā no tā, ko vēlēsies mācīties vēlāk augstskolā, tev tiks sastādīts mācību plāns no 3 līdz 5 mācību priekšmetiem. Gada sākumā tiks dota iespēja pamēģināt dažādus priekšmetus, lai tu labāk varētu atrast sev piemērotākos. Katru nedēļu tev būs mācībām jāatvelta 20 – 25 stundas.

Šajā laikā studentiem ir:
lekcijas,
praktiskais darbs ,
darbs grupās un individuāli,
 
individuālas konsultācijas,
ieskaites.

Lai sasniegtu labākus rezultātus skola iesaka saviem skolēniem pavadīt 14 – 20 stundas mācoties individuāli un veicot izpētes darbus, lai sasniegtu labākus rezultātus.

Koledža piedāvā dažādus mācību novirzienus:

Programma Apraksts
Māksla un dizains
Attīsta intelektuālās, radošās un intuitīvās spējas. Šī programma palīdz izprast, analizēt, ļauj eksperimentēt, praktiski pielietot savas prasmes, kā arī iemāca tehniskās detaļas. Programmas laikā skolēns iegūst izpratni par estētiku un spēj kritiski novērtēt gan savus, gan citu darbus.
Bioloģija
Tā palīdz izprast un analizēt likumsakarības mūsos pašos un dzīvajā radībā mums apkārt.
Ķīmija
Jaunā gaismā tiks parādīti ķīmiskie elementi, to izmaiņas sajaucoties, kā arī šī programma ļaus labāk izprast pasauli mums apkārt: pārtiku, šķidrumus, būvmateriālus un jau saražotās lietas, gaisu, kuru elpojam un darbarīkus, kurus izmantojam.
Informātika
Šī programma iemācīs atrisināt problēmas izmantojot jaunākās tehnoloģijas un iemācīs izmantot dažādas programmas - sākot ar pamata lietām un beidzot ar web dizainu.
Ekonomika
Attīstīs izpratni par ekonomiskajām norisēm pasaulē, dos ieskatu dažādās ekonomikas teorijās, kā arī ļaus paskatīties uz šī brīža ekonomisko stāvokli no kritiskāka skatu punkta.
Ģeogrāfija
Ļaus izsekot gan dabas, gan cilvēku ietekmei uz pasauli un izprast dažādas norises, kuras rodas vienam ietekmējot otru.
Valdība un politika
Sniedz ieskatu politiskajās aizkulisēs un attiecības starp dažādiem politiskajiem spēkiem, institūcijām un procesiem.
Vēsture
Šī programma palīdzēs apgūt pareizo terminoloģiju, izprast vēsturisko notikumu sekas un saskatīt dažādas likumsakarības.
Matemātika
Attīstīs matemātisko domāšanu un palīdzēs izprast kā matemātiku pielietot ikvienā dzīves aspektā.
Fizika
Palīdzēs iepazīt fiziku kā zinātni, kas var palīdzēt ikvienā dzīves jomā, kad tā tiek pielietota pareizā veidā.

Tev, mācību laikā būs arī iespēja apgūt 20. gadsimta vēsturi un politika, un starpkultūru sakarus, lai iegūtu labāku izpratni par notiekošo sabiedrībā. Tev būs iespēja iepazīties ar tādām mācību tēmām kā kritiskā domāšana un problēmu risināšana. Angļu valodu varēsi mācīties pēc IELTS un Academic English programmām.

Ieskaites un pārbaudes darbi būs katru nedēļu, lai ļautu pierast pie ritma, kad pašam ir visu laiku jābūt informētam un jāapgūst jaunā viela. Abu gadu beigās būs eksāmeni, kurus nokārtojot varēsi iegūt sertifikātu, lai tālāk dotos uz labākajām augstskolām Lielbritānijā.

Vienā grupā būs ne vairāk kā 8 cilvēki, kas nodrošinās ļoti personīgu pieeju katram skolēnam.

Dzīvošana

Skolēniem, kas mācās gan GCSE, gan A-level programmās (un kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu) tiek piedāvāta dzīvošana viesģimenēs - privāta istaba ar internetu, televizoru, veļas mazgāšanu reizi nedēļā un netālu no skolas. GCSE skolēniem ir pieejama 3x ēdināšana (pusdienas pasniedz koledžā), bet A-level skolēniem tiek nodrošinātas 2 ēdienreizes (brokastis un vakariņas). Dzīvojot ģimenē ir jāievēro, ka skolēniem, kuriem vēl nav 18 gadi, katru vakaru mājās jāpārrodas ne vēlāk kā 23:30!

A-level skolēniem, kam jau ir 18 gadi, skola piedāvā iespēju dzīvot skolas rezidencē. Arī tur katram studentam ir sava istaba ar interneta pieslēgumu. Rezidencē dzīvojošie dala kopīgu dzīvojamo istabu, vannasistabu un virtuvi. Ēdināšana ir jānodrošina pašiem.

Ekskursijas un aktivitātes

Netālu no skolas atradīsi gan boulingu, gan go-kartus, tāpat skolas tuvumā ir baseins, dažādi muzeji, kinoteātri, slidotava un botāniskais dārzs. Ja esi sportisks, tad varēsi apmeklēt arī vietējo fitnesa zāli, sildīties pirtīs un pēc tam apmeklēt daudzos angļu pabus vai restorānus, lai nobaudītu garšīgos angļu ēdienus.

Cenas

GCSE programma (3 - 6 semestri)
7 106 GBP / semestrī

A-level programma (2 gadi) 
21 318 GBP/gadā

Dzīvošana
Viesģimenē: no 4 320 līdz 6 120 GBP par gadu
Rezidencē: no 5 401 līdz 10 030 GBP par gadu


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445Kings Education 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv