Akadēmija Kembridžā
Ja gribi mācīties Kembridžas vai Oksfordas universitātē, vidējā izglītība, A-Level jāiegūst koledžā Kembridžā! Kembridžas koledža ir kļuvusi starptautiski slavena pateicoties saviem lieliskajiem akadēmiskajiem rādītājiem. Kembridžas universitātes klātbūtne dod speciālu iedvesmu gan studentiem, gan pasniedzējiem. Šeit strādā augstas klases profesionāļi, kas spēj atklāt studenta iekšējo potenciālu, kā arī palīdzēt katram izvēlēties savu nākamo mācību iestādi. 95% beidzēju turpina mācības universitātē.
Sīkāk
Bornmutas privātskola
GCSE un A level. Skola atrodas 5 minušu attālumā no Bornmutas pilsētas centra. Tā ir skola, kurā veiksmīgi mācās gan vietējie Lielbritānijas skolēni, gan ārvalstu studenti no dažādām valstīm. Bornmutas privātskola ir viena no labākajām skolām Bornmutā. Skolai ir ļoti laba reputācija.
Sīkāk
Futbola akadēmija Šefīldā
Skolas sauklis - izglītība caur sportu. Sporta akadēmija Šefīldā piedāvā iegūt vidējo izglītību un nodarboties ar savu mīļāko sporta veidu - futbolu. Iegūsti vidējo akadēmisko (A-level) vai vidējo profesionālo izglītību (BTEC) un trenējies futbola spēlē, lai varētu saņemt universitātē sporta stipendijas.
Sīkāk
Integrācija Lielbritānijas vidusskolā
Integrācija Lielbritānijas vidusskolā (sākot no 2 nedēļām). Lieliska programma tiem, kurus interesē dzīve Lielbritānijā un vidusskolas sitēma šajā valstī. Šis ir lielisks veids kā pavērt jauniešiem pilnīgi jaunu pasauli un paplašināt viņu redzesloku, kā arī uzlabot valodu prasmes. Šīs programmas minimālais ilgums ir 2 nedēļas un šī ir lieliska iespēja jauniešiem iepazīt Lielbritāniju, tās kultūru un cilvēkus.
Sīkāk
Karalienes Etelburgas koledža
Karalienes Etelburgas koledža ir ieguvusi izcilu reputāciju starp vecākiem, kuri grib pašu labāko saviem bērniem. Pateicoties tam, skola iepazīstina skolēnus ar dažādu tautu kultūras atšķirībām, koledža ir patiesi pievilcīga ārzemniekiem. Skolā mācās bērni no visas pasaules, kuru vecāki ir biznesmeņi, diplomāti, pārstāvji no karaliskām ģimenēm, politiķi, juristi, ārsti, nacionāli līderi, Apvienoto Nāciju Organizācijas personāls, augstākie valdības ierēdņi un militārpersonas. Saskarsme ar bērniem no citām valstīm, jauni draugi un paziņas ir ļoti izdevīgi un dos labumu bērniem to tālākajā dzīvē.
Sīkāk
Koledža Oksfordā
A-level mācības Oksfordā! Pabeidz viduskolas programmu starptautiskā koledžā Oksfordā un iegūsti iespēju mācīties Lielbritānijas labākajās universitātēs.
Sīkāk
Koledžas Londonā, Oksfordā, Kembridžā un Braitonā
Jums ir iespēja iegūt vietu vislabākajās Apvienotās Karalistes universitātēs, ja mācīsieties koledžā, kuras centri atrodami Londonā, Oksfordā, Kembridžā un Braitonā. Gadu no gada koledžas studenti demonstrē augstvērtīgas akadēmiskās zināšanas. London School of Economics rekomendē koledžas sagatavošanas kursus universitātei. Šī ir lieliska iespēja kā iegūt vislabāko izglītību un atvērt sev neskaitāmas durvis nākotnē.
Sīkāk
Skola Londonā
Skola dibināta 1859. gadā. Gadu ritējumā skolas patroni ir bijuši daudzi ievērojami Anglijas ļaudis. Pirmo pamatakmeni skolas ēkai licis Eduards, Velsas princis (Prince of Wales), pašreiz skolas oficiālā patronese ir pati Lielbritānijas karaliene Elizabete.
Sīkāk
Tenisa vidusskola
Skola piedāvā iegūt vidējo izglītību, angļu valodas kursus un citas mācību programmas un attīstīt savas profesionālās prasmes tenisā. Skolas moto ir "izglītība caur sportu"! Mērķis ir apvienot mācības ar apmācību tenisā, kas palīdz jauniem cilvēkiem veidot līdzsvaru akadēmiskajā izaugsmē un vispārējā labklājībā.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv