Skolas apraksts

Akadēmija atrodas vienā no skaistākajām vietām pasaulē - Hauijaindehildā, Floridā, vien 45 minūšu brauciena attālumā no Orlando lidostas.

Akadēmija piedāvā unikālu treniņu vietu. Treniņu laukumi veidoti tādi, lai spēlētājiem ir interesanti tajos atgriezties un tie radītu sacensību atmosfēru. Tas liek jaunajiem sportistiem attīstīt savu radošo domāšanu, trenēt savu prātu, lai ātrāk un efektīvāk pieņemtu lēmumus.

Akadēmijai pieder gandrīz 7 hektārus plaši treniņu laukumi, kas dod visiem iespēju trenēties un attīstīties visdažādākajās laukumu uzbūvēs.

golfa-treniņi


Programmas

Profesionālās pilnveides kurss (18 - 25 gadi)

NB! Kurss pieejams arī spēlētājiem, kam ir vairāk par 25 gadiem, tad, ja visi spēlētāji ierodas vienā grupā (6 - 8 cilvēki).

Šis ir lielisks kurss, kas paredzēts tiem, kuri ir izvēlējušies augstskolā izlaist kādu semestri, uzreiz pēc vidusskolas nevēlas doties uz augstskolu vai vēlas papildus sagatavoties dažādiem turnīriem.

Šī ir ļoti intensīva programma kā mentāli, tā fiziski. Tā prasa no spēlētājiem spēju uz laukuma veikt visas nepieciešamās fiziskās darbības, kā arī paralēli izplānot savu sacensību stratēģiju, jebkurā situācijā.

Katru dienu studenti apmeklē gan golfa, gan fitnesa nodarbības. Daļa taktisko treniņu tiks aizvadīti klasēs, bet lielākā daļa treniņu notiek tieši uz laukuma, kur studenti apgūst kā izveidot un izpildīt savu spēles plānu un pieņemt lēmumus spēles laikā, lai iegūtu visaugstākos rezultātus.
Šī kursa dalībniekiem ir iespēja piedalīties tādās sacensībās kā FCWT, IMG un Moonlight Tours. Papildus ir arī citi, amatieru līgas turnīri, kuros ir iespējams piedalīties. 

Dienas kārtība:
8:00 - 13:00 Golfs
13:45 - 15:00 Fitnesa programma (pirmdienās, trešdienās un piektdienās)
15:00 - 18:00 Golfa treniņi laukumā (pirmdienās, trešdienās un piektdienās)
vai
13:00 - 18:00 Spēles 18-bedrīšu golfa laukumā (otrdienās un ceturtdienās)

Nedēļas nogalēs ir iespējams piedalīties dažādos turnīros, relaksēties vai turpināt pilnveidot savas golfa prasmes.

Fitnesa programma
Fitnesa programma un nodarbības tiek plānotas katram spēlētājam individuāli, ņemot vērā viņa prasmes un spējas. Ar studentiem strādā treneri, kuriem ir pieredze darbā ar profesionāliem atlētiem. Fitnesa programma palīdz attīstīt sportistu stabilitāti, lokanību, funkcionalitāti un spēku.

Dzīvošana

Studenti dzīvo atsevišķās mājās, akadēmijas teritorijā, kas rada mājīgu atmosfēru.

Visas studentu mājas atrodas noslēgtā akadēmijas teritorijā, kuru 24 stundas diennaktī novēro, lai garantētu studentu drošību. Īsas pastaigas attālumā ir ēdnīca, golfa laukumi, ekipējums.

Housing Housing 2

Ekskursijas un aktivitātes

Tournaments

Cenas

Reģistrācijas maksa: 100 USD

8 350 USD / 1 mēnesis
34 000 USD / 4 mēneši
64 000 USD / mācību gads


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet:
info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445BGGA 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv