Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 Golfa apmācības Amerikā
Dažādas, interesantas programmas Golfa akadēmijā, kas atrodas Orlando, Floridā. Iespēja pieaugušajiem, kuriem jau ir priekšzināšanas golfa spēlē, apgūt papildus prasmes, kā arī sagatavoties dažādām sacensībām. Studentiem iespējams akadēmijā uzturēties 1 mēnesi, 4 mēnešus vai visu mācību gadu, apgūstot jaunas prasmes un iepazīstoties ar citiem golfa entuziastiem.
Sīkāk
Medicīnas angļu valodas programma Ņujorkā
Šis, 4 nedēļu kurss paredzēts tiem studentiem, kuriem ir labas angļu valodas zināšanas un priekšzināšanas medicīnas jomā. Šis kurss palīdzēs vieglāk atrast darbu angliski runājošās valstīs vai studēt medicīnu angliski. Ar šī kursa palīdzību studenti uzlabos angļu valodas zināšanas tieši medicīnas jomā – paplašinās vārdu krājumu, iepazīsies ar akronīmiem, teoriju, standartiem, kas tiek prasīti no medicīnas darbinieka. Šī programma palīdzēs studentiem kļūt pārliecinātākiem, ka viņi saprot angļu valodas terminus un var brīvi sarunāties par specializētām tēmām – piemēram, sarunājoties ar pacientu, medmāsām, ārstiem vai administrāciju.
Sīkāk
Zobārsta asistents Lielbritānijā
Zobārsta asistenta kvalifikācija sniedz iespēju uzlabot karjeras iespējas un attīstīties profesionālajā jomā. Kursu saturs atbilst valsts profesiju standartiem, ko nosaka Vispārējā Zobārstniecības padome. Kursi ilgst 1 gadu, kura laikā apgūst gan teoriju, gan praktiskās mācības.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv