Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 Aktivitāšu nometnes bērniem un jauniešiem (12- 18 g.)
Nometne paredzēta aktīviem jauniešiem, kuriem patīk sports, māksla un kuri vēlas, papildus valodu mācībām, apgūt jaunas prasmes un iemaņas. Malta ir maza un blīvi apdzīvota Eiropas valsts. Arhipelāgs ar septiņām salām. Malta atrodas Eiropas dienvidos, Vidusjūrā, 93 km no Sicīlijas krasta. 288 km uz rietumiem ir Tunisija un 300 km uz dienvidiem atrodas Lībija. Maltas galvaspilsēta ir Valleta.
Sīkāk
Angļu valoda modernākajā Maltas skolā
Skola ir pavisam jauna un moderna. Šeit, it visur ir interaktīvās tāfeles, ļoti moderns iekārtojums un augstas klases profesionāļi parūpēsies, lai beidzot valodu kursus Tu zinātu krietni vairāk kā zināji ierodoties Maltā. Skola atrodas uz vienas no galvenājām pilsētas iepirkšanās ielām, kur visu laiku rit aktīva sabiedriskā dzīve un it viss šeit ir rokas stiepiena attālumā. Skola piedāvā gan jauniešu (12 - 17 gadi), gan ģimeņu (bērniem 4 - 12 gadi), gan pieaugušo (18+) programmas.
Sīkāk
Bērnu, jauniešu un ģimeņu programmas
Šī ir burvīga skola, kurā jauniešiem ir paredzētas dažādas izklaides un aktivitātes, kā arī šī ir lieliska skola ģimenēm. Kamēr pieaugušie mācās, tikmēr bērni, jau no 4 gadu vecuma, tiek iesaistīti dažādās rotaļās, spēlēs, dzied dziesmas un attīsta savu radošumu, mācoties angļu valodu.
Sīkāk
Dzīvo un mācies viesnīcā
Jauniešiem no 12 līdz 17 gadu vecumam, ar iespēju dzīvot ģimenē vai 4* viesnīcā! Iepazīsti Maltu jau šogad! Apvieno mācības ar patīkamu atpūtu un iegūsti jaunus paziņas un draugos no visas pasaules! Programmā iekļautas 20 angļu valodas stundas un aizraujoša aktivitāšu programma, kas ļauj nodarboties ar buršāsanu, vindsērfingu un braukšanu ar kaijaku.
Sīkāk
Nometne Maltā no jūnija
Vasaras nometne bērniem no 8 gadu vecuma, kas atrodas Maltas skaistajā kūrort pilsētā Sliemā. Nometne atrodas netālu no jūras krasta. Angļu valodas nodarbības tiek papildinātas ar jautrām un interesantām aktivitātēm - sākot ar kartigiem, dārgumu medībām un beidzot ar ekskursijām, kuru laikā tiek iepazīta senatnīgā Maltas kultūra.
Sīkāk
Vasaras nometne Kiprā
kipras dzidrās debesis, karstās dienas un siltās naktis, galvu reibinošie piedzīvojumi un angļu valodas nodarbības jūsu vasaras atpūtu un mācības padarīs īpašu. Mācības paredzētas jauniešiem jau no 7 gadu vecuma, kā arī pieaugušajiem. Piedāvājumā ir arī ģimeņu programmas.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv