Skolas apraksts

Menedžmenta un angļu valodas koledža

1987. gadā izveidotā koledža piedāvā angļu valodas, specializētās angļu valodas, menedžmenta, reklāmas, sabiedrisko attiecību, ceļojumu un tūrisma, viesmīlības menedžmenta un biznesa komunikāciju kursus.

Profesionālās programmas paredzētas studentiem, kuri nolēmuši nopietni mācīties, tāpēc jūsu angļu valodas zināšanu līmenim ir jābūt vismaz vidējam. Pabeigta vidējā izglītība ir obligāta. Kursu noslēgumā, nokārtojot gala pārbaudījumus, iegūsiet atbilstošu sertifikātu vai diplomu. 

Koledža sadarbojas ar daudzām mācību iestādēm, un ar tās palīdzību jūs varat uzsākt mācības bakalaura vai maģistra studiju programmā Lielbritānijā. Jaunais koledžas piedāvājums – angļu valodas un starptautiskā biznesa komunikāciju kurss, kurā studenti mācās pareizi sastādīt CV, piedalīties lietišķās sarunās un intervijās, uzrakstīt preses relīzi, – šīs iemaņas jums noderēs, strādājot starptautiskā kompānijā.

Koledža atrodas brīnišķīgā kūrortu pilsētā Bornmutā, kas ir pazīstama ar savu smilšaino pludmali, zilo jūru, dārziem, parkiem un daudzveidīgām atpūtas iespējām, kas ir īpaši saistošas vasaras sezonā. Tāpat šī ir viena no populārākajām Anglijas lokācijām, kur studenti no visas pasaules ierodas, papildināt savas angļu valodas prasmes.


Programmas

Piesakies tūlīt !


Vispārējās angļu valodas kursi
Minimālais mācību ilgums: 2 nedēļas
Maksimālais studentu skaits klasē: 12
Minimālais zināšanu līmenis: elementary
Minimālais vecums: 18 gadi (ar izņēmumiem var tikt uzņemti arī studenti no 16 gadiem)


Kursu var izvēlēties pēc nodarbību skaita nedēļā
- Standarta angļu valodas kursi: 20 nodarbības nedēļā
- Intensīvie angļu valodas kursi: 30 nodarbības nedēļā


Programma ietver valodas pamatelementus: runāšanu,  klausīšanos, lasīšanu, rakstīšanu. Tiks trenētas prasmes izrunā, ortogrāfijā, vārdu krājuma papildināšanā un pareizas gramatikas apguvē.

30 nodarbību programmā
darbs tiek sadalīts tā, lai vienādi apgūtu gan teoriju no mācību grāmatām, gan trenētos rakstīšanās un vārdu krājuma paplašināšanā, kā arī trenētu savas klausīšanās, runāšanas un izrunas prasmes. Tieši pēdējā daļā ir iekļautas arī papildus mācību nodarbības grupās pēc izvēlētajām tēmām, piemēram, bizness, britu kultūra, lasīšana-rakstīšana, eksāmeni utt.

Programma, kas piedāvā mācības 20 nodarbības nedēļā, piedāvā apgūt gramatiku un pilnveidot savas rakstības prasmes, bet klausīšanās un sarunas par konkrētām tēmām būs krietni mazāk un ne tik personalizētas.

Programmu var uzsākt katru pirmdienu, izņemot svētku dienās.


Angļu valoda vadošajiem darbiniekiem

Minimālais mācību ilgums: 4 nedēļas
Maksimālais studentu skaits klasē: 12 - 16
Mācību stundu skaits nedēļā: 22 + 2 meistarklases nodarbības
Minimālais vecums: 18 gadi (ar izņēmumiem var tikt uzņemti arī studenti no 16 – 17 gadiem)

Programma sākas konkrētos datumos! Tās nav iespējams uzsākt no jebkuras pirmdienas.

Angļu valoda tiek apgūta reizē ar kādu no Jums interesējošajām sfērām:
- Mārketings, reklāma/sabiedriskās attiecībās un angļu valoda
- Ceļojumi, tūrisms un viesnīcu menedžments un angļu valoda
- Grāmatvedība, Finanšu menedžments un angļu valoda
- Datorzinības un angļu valoda
- Bizness un angļu valoda
- Aviācija


Programmas domātas visiem tiem, kuri vēlas attīstīt gan angļu valodas zināšanas, gan biznesa/menedžmenta prasmes. Ne tikai studentiem, bet arī biznesa profesionāļiem, kas meklē iespējas uzlabot savas valodas zināšanas caur biznesa skata punktu.
Programma sākas katru pirmdienu, izņemot svētku dienas.

Internacionālā biznesa angļu valoda
Ilgums – minimums 2 nedēļas; maksimums 102 nedēļas
Mācību stundu skaits nedēļā: 20 vai 30


Šajā programmā katram tiek piemeklēts piemērotākais apmācības veids, kas variējas pēc grupas lieluma un interesējošās sfēras – starptautiskā biznesa komunikācija, audits, tieslietas, telekomunikācijas, aviācija un armija, loģistika, biznesa administrācija, prezentāciju un pārrunu iemaņas utt.

Programmu var uzsākt katru pirmdienu, izņemot svētku dienas.

Dzīvošana

Skolas izmitināšanas serviss piedāvā dažāda veida dzīvošanas iespējas. Visieteicamākā dzīvošanas izvēle būtu vai nu dzīvošana ģimenē vai studentu rezidencēs. Šāda veida dzīvošana veicina komunikāciju angļu valodā, kas palīdzēs ātrāk panākt vēlamos rezultātus.

Ģimene - visas viesģimenes atrodas tuvu skolai un ir skolas pārstāvju izvēlētas. Problēmu gadījumā visa mācību perioda laikā  ir iespēja sazināties ar izmitināšanas servisa pārstāvjiem. Istabu var īrēt pa vienam vai divatā (divatā iespējams dzīvot tikai tiem studentiem, kas ierodas uz mācībām kopā). Ir iespēja dzīvot arī paaugstināta komforta apstākļos - studentam būt pieejama privāta vannasistaba.

Ēdināšana divas reizes dienā darba dienās (brokastis un vakariņas), bet nedēļas nogalē ēdināšana tiek nodrošināta 3 reizes.

Ir iespēja dzīvot studentu kopmītnēs (skola piedāvā 3), kas visas atrodas vien ~ 15 minūšu gājiena attālumā no skolas.

Studentiem ir iespēja izēlēties dzīvot arī privātos apartamentos, viesu mājā vai viesnīcā. Skola palīdzēs atrast piemērotāko vietu. Reizēm studenti izvēlas pirmās naktis pavadīt viesnīcā un uzsākt citas dzīvesvietas meklējumus, ka viņi jau ir ieradušies Bornmutā.

Ekskursijas un aktivitātes

Bornmuta – ideāla vieta dzīvošanai un mācībām kā vasarā, tā ziemā. Šeit ir daudz veikalu, restorānu un kafejnīcu, kinoteātru un teātru. Skola piedāvā palīdzēt iesaistīties šādās sporta nodarbības - golfs, makšķerēšana, teniss, peldēšana, futbols, zirgu izjādes un daudzas citas aktivitātes. Skola rīko ekskursijas uz tuvākajām pilsētām (Londonu, Oksfordu, Stonhendžu utt.), kopīgi apmeklēt boulingu, bārus, karaoke un citas aktivitātes, kas palīdzēs iepazīt britu ikdienas dzīvi.  Par atsevišķiem pasākumiem ir paredzēta papildus samaksa.

Cenas

Cenas norādītas GBP


Reģistrācijas maksa:
90

 

 

Kursa nosaukums Stundu skaits nedeļā Cena GBP
1 nedēļa / no...
Standarta angļu valodas kurss 20 240
Intensīvās angļu valodas kurss 30 290
Internacionālā biznesa angļu valoda 20
30
240
290
Angļu valoda juristiem (speciālais novirziens) 32 370
Angļu valoda grāmatvežiem (speciālais novirziens) 32 370
Angļu valoda aviācijai (speciālais novirziens) 32 370
Angļu valoda vadošajiem darbiniekiem (mārketings, grāmatvedība, bizness, tūrisms, datori)   370

 

Dzīvošanas veids Cena par nedēļu,
Cena GBP / no...
Ģimene, vienvietīga istaba, ar 2x ēdināšanu 165
Ģimene, divvietīga istaba, ar 2x ēdināšanu 150
Ģimene, vienvietīga istaba, 2x ēdināšana, privātā vannasistaba, wi-fi 270
Studentu kopmītne, bez ēdināšanas 170

Transferts:
London Heathrow Airport (vienā virzienā) - no 165
London Gatwick Airport (vienā virzienā) -  no 190Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+371)29238012
mls 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv