Skolas apraksts

Jau kopš 1892. gada universitāte ir lielu uzsvaru likusi uz praktiskajām zināšanām, ne tikai teorētiskajām. Programmas tiek izstrādātas, konsultējoties ar nozares speciālistiem, kuri var aprakstīt jaunākās tendences un kas būs tās prasmes, kas būs jaunajiem profesionāļiem noderīgas. Universitāte sevi uzskata par vienu no labākajām mācību iestādēm valstī, kas piedāvā tik daudz praktisko iemaņu pilnveides iespējas. 

Universitāte piedāvā dažādas stipendijas, lai katrs perspektīvais students varētu iegūt kvalitatīvu izglītību. Lai iegūtu kvalitatīvu izglītību skola piedāvā arī lieliskas telpas un aprīkojumu - gan laboratorijas, gan mediju centrus, teātri un telpas, kas paredzētas dažādām meistarklasēm. Universitātei ir lieliska bibliotēka un plašs mācību literatūras klāsts.

Lai pieteiktos studijām ir jābūt iegūtai vidusskolas izglītībai (vidējā atzīme vismaz 7,5) un nokārtotam IELTS valodu testam (rezultāts ne zemāks par 6.0).


Programmas

Bakalaura studijas:

Architectural Engineering - Kurss sagatavo karjerai arhitektus - inženierus. Tie ir speciālisti, kuri kopā salik kreatīvo ideju un precīzo inženierijas daļu, lai ēkas ne tikai skaisti izskatītos, bet būtu drošas un funkcionālas.

Architecture - Arhitektūras kursu ir akreditējis Britu Arhitektu institūts (RIBA).

Arts and Festival Management - Ja ir interese par kultūru vai radošajām industrijām, tad šis būs labākais kurss, kas iemācīs kā plānot un vadīt dažādus kultūras pasākumus.

Bioscience - Plašs biozinātņu kurss, kas vēlāk ļauj specializēties bioķīmijas, cilvēka bioloģijas, mikrobioloģijas vai vides zinātņu jomās.

Business Administration - Kurss paredzēts tiem, kam patīk bizness un kuriem ir talants menedžmenta jomā. Šis kurss dos ieskatu kā labāk vadīt savu uzņēmumu, kā veikt tirgus izpētes un risināt galvenās nozares problēmas.

Computer Aided Design vai Digital Animation Arts - Šajās programmās tiek mācīts 3D dizaina pamats. Computer Aided Design kursā tiek pētītas tehnoloģijas, kas palīdz veidot dizainu un tēlus datoros. Digital Animantion Arts kursā vairāk tiek attīstītas studenta mākslinieciskās prasmes, lai veidotu dizainus ar datora palīdzību.

Computer Systems Management - Šī programma sagatavo jaunos IT menedžmenta speciālistus un IT analītiķus.

Creative Writing - Pēc šī kursa beigšanas vari izvēlēties vai vēlies rakstīt prozu vai dzeju. Varbūt vēlies sarakstīt lugu vai kādu filmu? To visu var apgūt šajā kursā, kas koncentrējas uz dažādu tekstu analīzi un angļu literatūras izpēti.

Criminology - Kriminoloģijas kurss sagatavo darbam probācijā, policijā vai cietumā. Var izvēlēties starp 3 bakalaura studiju kursiem - tikai kriminoloģiju vai kriminoloģiju, kur papildus nāk specializācija - Kriminoloģija un likumi vai Kriminoloģija un psiholoģija.

Digital Film and Video - Kursa laikā tiek apgūtas filmēšanas nianses, lai veidotu filmas, kuras ir sabiedrībā pieprasītas.

Digital Photography - Apgūsti digitālās fotogrāfijas pamatus un dažādas nianses, lai veidotu skaistas un kvalitatīvas izstādes ar saviem darbiem.

Drama and Performance - Raksti, uzstājies, sadarbojies un esi režisors kopā ar saviem studiju biedriem. Studentiem ir iespēja iesaistīties arī skolas teātra trupā.

English and Media Studies - Papildus angļu valodas un literatūras studijām, analizē arī mediju darbību.

Entertainment and Media Law - Šis kurss dos iespēju strādāt kā juristam vai zvērinātam advokātam tieši izklaides industrijā, bet tas dod iespējas arī vēlāk paplašināt savu specializāciju.

Film and Media Studies - Kurss attīsta studentu sapratni par moderno kino, vēsturiskajām filmām un medijiem dažādos sociālajos un politiskajos kontekstos. Šī kursa laikā tiks analizētas gan fotogrāfijas, gan kino un arī televīzija.

Forensic Science - Kursu akreditējusi Kriminālistikas savienība. Šis grāds dod iespēju izmantot dažādas zinātniskās metodes, lai atklātu noziegumus.

Human Nutrition - Uzturzinātnes nozare ir piedzīvojusi lielu attīstību pēdējos gados. Šis kurss ir koncentrēts uz cilvēku veselības uzlabošanu tieši ar ēdiena palīdzību.

Music and Sonic Media - Mācies veidot mūziku gan filmām, gan televīzijas pārraidēm, kā arī citiem mediju projektiem. Mācību laikā tiek apgūts kā digitāli veidot un apstrādāt mūziku.

Politics - Kursa laikā iepazīsies ar sabiedrības uzbūvi un tās dažādību. Mācīsies analizēt notikumus konkrētā kontekstā.
Sport and Exercise Science - Šī programma ir vērsta uz vingrinājumu zinātnisko pusi, trenēšanu un rehabilitāciju, kā arī atlētu spēju attīstīšanu un izvairīšanos no ievainojumiem.

Urban and Environmental Planning - Tas ir pirmais solis, lai iemācītos plānot pilsētvidi un attīstīt to.

Daudzām programmām ir iespējams vispirms mācīties profesionālās augstākās izglītības programmās un tikai tad pāriet uz bakalaura studijām. Tāpat, lielākajai daļai studiju virzienu ir specializācijas, kuras padziļināti var apgūt maģistra studiju programmās.

Mācības sākas septembrī un ilgst līdz jūnijam. Pilna laika studijas ir vidēji 3 gadus garas, nepilna laika - 5 gadus. Gan maģistra, gan profesionālās augstākās izglītības programmas ilgst 2 gadus.

Dzīvošana

Universitāte piedāvā iespēju dzīvot kopmītnēs. Iespēja ir izvēlēties vienvietīgu istabu ar privāto vai kopīgo vannasistabu. Ēdināšanu studenti sev nodrošina paši kopīgajā virtuvē. Visās istabās ir pieejams internets.

Kopmītnes atrodas uz robežas starp Londonas Zone 1 un Zone 2, kas nozīmē, ka visas centra izklaides vietas ir rokas stiepiena attālumā.
Turpat atrodami arī visi transporta līdzekļi un lielākās stacijas, ja ir vēlme doties kur tālāk.

Iespējams arī individuāli meklēt viesģimenes vai citas dzīvošanas opcijas.

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Profesionālā augstākā izglītība: 7 990 GBP / gadā
Bakalaura programma: 9 000 GBP / gadā
Maģistra programma: 7 560 GBP / gadā

Dzīvošana (atkarībā no izvēlētās dzīvesvietas): 800 - 1 600 GBP / mēnesī


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.
LSBU2014

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv