Ekonomikas augstskola Londonā
Eiropas Ekonomikas augstskola Jūs aicina izmantot burvīgu iespēju - iepazīt unikālo, bagātīgo un pasaulē atzītu izglītību, kas studentiem palīdz kļūt par internacionāliem un atpazīstamiem uzņēmējiem un līderiem. Universitātes programmas atspoguļo un piedāvā darba tirgū nepieciešamās gan praktiskās, gan akadēmiskās prasmes un zināšanas. Augstskola ir tendēta uz studentu izaugsmi un nākotnes attīstību. Universitātei ir filiāles arī citās pilsētās – Romā, Florencē un Milānā (Itālija), Madridē (Spānija), kā arī Ņujorkā (Amerika).
Sīkāk
Iestāšanās Lielbritānijas augstskolās
Lai jūs varētu uzsākt mācības Lielbritānijas universitātēs 2015. gada septembrī, jums jau šodien ir jāsāk plānot iestāšanās process. Tas nekas, ka nav pabeigta vidusskola un nav nokārtots speciālais angļu valodas eksāmens - IELTS.
Sīkāk
Māksla, dizains, teātris un mūzika Kembridžā
Šī mākslas koledža Kembridžā piedāvā dažādas ar mākslu saistītas programmas. Gan sagatavošanās kursus bakalaura studijām, gan bakalaura programmas, gan sagatavošanās kursus maģistra studijām. Izglītību vari iegūt tādās nozarēs kā māksla, dizains, teātris un mūzika. Katrs students šeit var justies pamanīts un novērtēts. Klases ir mazas un tādēļ nodarbības ir personiskākas. Pasniedzēji zina katra studenta vārdu un var palīdzēt attīstīt tieši tās talanta puses, kas nepieciešamas.
Sīkāk
Starptautiskā biznesa skola
Starptautiskā biznesa skola Londonā ir Amerikas tipa universitāte, kas piedāvā iegūt bakalaura grādu biznesa, komunikāciju un starptautisko attiecību sfērās. Skolai ir filiāles Bostonā, Sanfrancisko, Londonā, Dubajā, Šanhajā un Ņujorkā. Mācību laikā, studentiem ir iespēja mācīties universitātes dažādu valstu filiālēs..
Sīkāk
UCLAN
UCLAN ir vadošā un modernākā Ziemeļrietumu-Anglijas universitāte, kas atrodas internacionālās pilsētas Preston centrā. Tā dibināta 1992.gadā, bet tās pirmsākumi meklējami jau no 1828. gada.
Sīkāk
Universitāte Londonas dienvidos
Universitāte Londonā ir dibināta 1892. gadā. Tajā laikā institūts deva zināšanas industriālajās jomās, kā arī cēla vispārējo zināšanu līmeni, lai jaunieši varētu veiksmīgi iesaistīties darba tirgū un būtu pietiekami prasmīgi. Arī šobrīd, universitātes galvenais mērķis ir nodrošināt jauniešus ar pietiekami plašu praktisko apmācību bāzi, kas viņiem dod iespējas iegūt labākas prasmes un darbu. Universitātē pieejamas arhitektūras, biozinātnes, dizaina, valodas, fotogrāfijas, filmēšanas, sporta, jurisprudences vai daudzas citas programmas.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv