Angļu valoda Braitonā, Londonā un citur
Nometnes dažādās Lielbritānijāas vietās jauniešiem 9 - 18 gadu vecumam. Dzīvošana viesģimenē vai kopmītnēs. Šīs ir vienas no populārākajām vasaras nometnēm! Stundu skaits nedēļā 20, viena mācību stunda - 45 minūtes, maksimālais cilvēku skaits grupā – 15. Papildus mācībām, jaunieši dodas dažādās ekskursijās uz viesiem labi zināmiem apskates objektiem. 5 dienas nedēļā skolēni pēcpusdienās dodas nelielos izbraucienos, lai iepazītu pilsētu vai tās tuvāko apkaimi un vienu reizi nedēļā dodas pilnas dienas ekskursijā. katru vakaru ir paredzētas dažādas izklaides iespējas, lai angļu valodas apguve būtu interesantāka un noderīgāka.
Sīkāk
Angļu valoda un atpūta Saseksā, Folkstonā
Starptautiskas vasaras nometnes bērniem tipiskās angļu privātskolās Saseksā. Šeit bērni un jaunieši no visas pasaules, vecumā no 13 līdz 17 gadiem, jūlijā un augustā apgūst angļu valodu, kopā sporto, atpūšas, priecājas un iepazīst Angliju. Tieši šeit Tu vari pavadīt arī savas Lieldienu brīvdienas par ļoti izdevīgu maksu vai, ja Tev īpaši interesē bizness - iegūt Mini - MBA grādu.
Sīkāk
Angļu valoda un super aktivitātes bērniem no 6 gadu vecuma
Bērniem un jauniešiem angļu valodas stundas + futbols / jāšana / teniss / golfs / street dance / sērfošana / pludmales volejbols vecumā no 6 - 17 gadiem Ilfrakombē – piejūras pilsētā ar brīnišķīgu Atlantijas okeāna pludmali. Nometne iespējama no jebkuras pirmdienas. Skolai ir 50 gadu darba pieredze un tā ir vienīgā valodas skola pilsētā.
Sīkāk
Angļu valodas nometne Londonas piepilsētā no 9 gadu vecuma.
Apgūsti angļu valodu, dzīvo universitātes pilsētiņā un iepazīsti Londonu. Programmas lieliski apvieno mācības ar kultūras pasākumiem, sporta aktivitātēm un ekskursijām. Koledžas kampusā ir viss, kas studentiem nepieciešams aktivitātēm: āra peldbaseins, teniss, futbols, basketbols, volejbols, aerobika.
Sīkāk
Basketbola nometne
Puišiem un meitenēm, vecumā no 9 līdz 17 gadiem, ir iespēja doties uz Lielbritāniju, lai papildinātu savas zināšanas basketbolā pie Machester Giants treneriem. Papildus, visiem ir iespēja arī apgūt angļu valodu un tuvāk iepazīt tieši basketbola terminoloģiju, jo nodarbības valodu stundās būs saistītas ar basketbolu.
Sīkāk
Futbola vasaras skola Mančestrā
Spēlē futbolu un mācies angļu valodu! Puišiem vecumā no 8 - 18 gadiem, dažādiem angļu valodas zināšanu līmeņiem. Tā ir 2 nedēļu programma: 20 stundas nedēļā tiek atvēlētas futbola treniņiem un 12.5 stundas angļu valodai. Bradfield koledžā būs pieejama Lieldienu programma un biļetes uz spēli Manchester United FC pret Manchester City.
Sīkāk
Mācies par izdevīgu cenu
Laipni lūgti populārajā vasaras programmā vienā no lielākajām Saseksas grāfistes koledžām! Minimālais skolēna vecums 16 gadi. Programma ir izstrādāta tāda, lai katrs students varētu mācīties atbilstoša zināšanu līmeņa grupā un pēcpusdienā mācīties sev interesējošus speciālos kursus.
Sīkāk
Mākslas un teātra nometne Kembridžā
Vasaras kursi Kembridžā notiek starptautiskā koledžā, kas piedāvā virkni pirms universitātes kursus gada garumā un angļu valodas, mākslas, fotografēšanas, drāmas un dizaina vasaras nometnes jauniešiem no 15 gadu vecuma. Specializētās nometnes notiek angļu valodā, 30 stundas nedēļā pie profesionāliem māksliniekiem. Ir iespēja izvēlēties mācīties tikai angļu valodu un izbaudīt slavenās studentu pilsētas gaisotni.
Sīkāk
Nometnes Redingā
Daudzveidīgas bērnu un jauniešu nometnes netālu no Londonas - Redingā. Angļu valoda + regbijs, jāšana, dejošana, drāma vai golfs. Futbola cienītājiem ir iespēja pieteikties programmai Futbola akadēmijā, angļu valoda + Futbols. Atraktīvajā un gleznainajā skolas teritorijā atrodas kopmītnes, tenisa korti, sporta centrs, kafejnīca un atpūtas telpas. Rosīgā Redinga pilsēta atrodas tikai 25 minūšu gājiena attālumā no universitātes kopmītnēm.
Sīkāk
Nometnes starptautiska amerikāņu skolā
Vasaras programmas piedāvā ne tikai kvalitatīvu akadēmisko izglītību, sporta un tūrisma programmas, bet arī iespēju dzīvot, mācīties un komunicēt ar jauniešiem no vairāk nekā 40 valstīm. Pieejamās programmas: starptautiskais bizness, māksla, kino, teātris, filmu animācija.
Sīkāk
Oksbridžas programma Kembridžā
Jūs vienmēr esat sapņojis par mācībām Oksfordas vai Kembridžas universitātē? Tad pienācis jūsu laiks šo sapni īstenot. Koledža studentiem piedāvā plaša spektra kursus - zinātnes, kultūras un sporta jomās, un lepojas ar saviem augsti kvalificētajiem pasniedzējiem. Šī ir lieliska iespēja doties uz Kembridžu, iepazīties ar programmām, koledžām, iegūt jaunus draugus un izlemt ko tieši un kur mācīties pēc vidusskolas.
Sīkāk
Tenisa akadēmija Īstbornā
Vasaras angļu valodas un tenisa nometne bērniem un jauniešiem, vecumā no 9 - 17 gadiem. 15 angļu valodas stundas nedēļā, 12 tenisa nodarbības nedēļā. Dzīvošanas angļu viesģimenē, ekskursijas un Londonu un Braitonu, dažādas sporta aktivitātes. Ilgums: no 2 nedēļām.
Sīkāk
Valodas un aktivitātes Lielbritānijā
Aktīvās atpūtas centrs ir aizraujoša un piedzīvojumiem, aktivitātēm bagāta nometnes vieta, kas piedāvā vienu no labākajiem šāda vieda pakalpojumiem Eiropā un ir atzīta par labāko aktīvās izglītības programmu visā Eiropā. Nometnes dalībniekiem ir iespēja doties izjādēs ar zirgiem, izmēģināt loka šaušanu, sērfošanu, klintīs kāpšanu, izdzīvošanas mākslu dabā, mūziku, aktiermākslu un vēl daudzas aktivitātes, kā arī izbaudīt aizraujošas ekskursijas. Ja skolēnam ir vēlme un nepieciešamība, tad skola nodrošina arī valodas apguvi.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv