Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Mācības vidusskolā ārzemēs - kultūras apmaiņas programma

  Argentīna   ASV              Brazīlija       Francija
Kanāda   Ķīna   Norvēģija   Šveice
  Vācija   Mācības starptautiskā skolā   Zviedrija       Itālija

Nenokavē, vietu skaits ierobežots!!!
Savus jautājumus sūti uz info@izglitiba-arzemes.lv

Kultūras apmaiņas programma sniedz unikālu iespēju jauniešiem vecumā no 15 līdz 18 gadiem – laikā, kad cilvēks ir atvērts visam jaunajam, ir zinātkārs, vieglāk pielāgojas jauniem apstākļiem un ir pietiekami pieaudzis, lai pavadītu mācību gadu vai pusgadu prom no mājām, ierastās vides un draugiem – dzīvot un mācīties svešā zemē, iepazīt tās kultūru, cilvēkus un sadzīvi, apgūt jaunus mācību priekšmetus, iegūt vērtīgas zināšanas un atziņas.

Tu dzīvosi ģimenē un mācīsies tuvējā skolā, kuru sameklēs apmaiņas organizācijas darbinieks – koordinators. Viņš tiksies ar ģimeni un skolas vadību, iepazīsies ar tavu pieteikuma anketu, kurā būs informācija par to, kādēļ vēlies piedalīties programmā, tavām interesēm, hobijiem, attiecībām ģimenē, vecāku vēstule, tavs fotoalbums, kā arī skolotāju rekomendācijas, atzīmes par pēdējiem 3 gadiem un izziņa par veselības stāvokli. Ģimene tiek izraudzīta, ņemot vērā kopējus vaļaspriekus, uzskatus, dzīves vērtības, lai jūs varētu labi sadzīvot un, mācību gadam beidzoties, joprojām būtu draugi. Tātad, tuvākajā gadā par tavu ģimeni var kļūt visdažādākie cilvēki, bet par dzīvesvietu – jebkura vieta attiecīgajā valstī. Ne tavai ģimenei, ne skolai Latvijā neviens nebūs jāuzņem. Mācību gada cena pēc izraudzītās valsts atbalstītās programmas ir ievērojami zemāka.

Pieteikšanās programmai
 Kad esiet izdomājoši, uz kuru valsti vēlaties doties un ieguvuši pietiekoši informācijas, ir jānāk uz mūsu biroju (Brīvības ielā 93-2, Rīgā) un jāpierāda, ka pretendents atbilst visiem programmas kritērijiem (vecums, atzīmes, nepieciešamās svešvalodas zināšanas, motivācija, psiholoģiskā sagatavotība). Pēc tam vecāki slēdz līgumu ar SIA Izglītība ārzemēs par pretendenta piedalīšanos programmā, saņem oficiālās pieteikuma anketas un veic pirmo maksājumu – Programmas pieteikuma maksu.


Līdz pieteikuma termiņa beigām, parasti līdz 15. februārim, aizpildītās pieteikuma anketas jāiesniedz SIA Izglītība ārzemēs birojā, lai tās nosūtītu apmaiņas organizācijai, kura sameklēs pretendentam skolu un ģimeni. Tās tiek izvēlētas ļoti rūpīgi. Uzņemošās ģimenes arī pilda anketas, norādot informāciju par sevi, piemēram, hobijus, intereses, ģimenes locekļu skaitu, mājdzīvniekus utt. Jums tiks atrasta maksimāli piemērota ģimene. Apmaiņas organizācija sūta apstiprinājumu, ka esat uzņemts programmā, dokumentus vīzām un informāciju par ģimeni un skolu.Mājas lapu izveide Allwebsites.lv