Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Mācības valsts skolās

Katrai Kanādas provincei ir sava izglītības sistēma. Atšķirību maz, tomēr tā piemērota vietējiem apstākļiem, piemēram, Kvebeka, būdama franču province, uzsver visu francisko. 

Visām skolām kopīga ir divvalodība — Kanādā oficiāli runā angļu un franču valodās.


Katrai provincei ir sava izglītības ministrija, tās pakļautībā ir reģionālās pārvaldes. Vēl ir Katoļu skolas, kas saņem arī valsts līdzekļus un privātās skolas. Toronto strādā 18 000 skolotāju, neieskaitot palīgus un administrāciju.


Vidusskolas

Ir daudz privātu, neatkarīgu  un valsts finansētu vidusskolu.

Ārzemju studenti var izvēlēties studēt  vispirms intensīvi angļu valodu vai integrētu akadēmisko un angļu valodas programmu. Tiem, kam ir labas angļu valodas zināšanas mācās dažādas akadēmiskās programmas, lai saņemtu Kanādas vidusskolas diplomu. Tu dzīvosi kanādiešu ģimenē un mācīsies skolā, kuru būsi izvēlējies. Skolu var izvēlēties atbilstoši tavām interesēm, hobijiem jebkurā Kanādas apgabalā.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Daudzos apgabalos, piemēram, Ontario, likums nosaka, ka visiem bērniem no 6 līdz 18 gadu vecumam jāiet skolā. Bet liela daļa skolēnu skolu sāk jau bērnudārza klasē, kad viņi ir 4-5 gadus veci. Pirmajā klasē skolēni sāk iet apmēram 6 gadu vecumā, līdz  8. klasei pamatskola. 9.-12. klase vidusskola. Pastāv izvēles priekšmetu sistēma. Lai iegūtu vidusskolas diplomu, ir jāapgūst noteikts priekšmetu skaits katrā nozarē (valodas, dabaszinības, matemātika u. c.) un ir jākārto tajos gala eksāmeni.

Mācību gads sākas vienu dienu pēc Darba svētkiem septembrī un beidzas jūnija beigās. Katra skola lemj par to, vai bērns var iestāties skolā pēc tam, kad mācību gads jau ir sācies.

Dzīvošana

Ģimene tiek izraudzīta, ņemot vērā kopējus vaļaspriekus, uzskatus, dzīves vērtības, lai jūs varētu labi sadzīvot un, mācību gadam beidzoties, joprojām būtu draugi. Tātad, tuvākajā gadā par tavu ģimeni var kļūt visdažādākie cilvēki, bet par dzīvesvietu – jebkura vieta Kanādā.
Ģimene tev centīsies sniegt visu nepieciešamo, bet kabatas nauda – apmēram 100 latu mēnesī, ko iztērēsi pusdienām skolā, jaunām drēbēm, kompaktdiskiem, biļetei uz kino, ekskursijām, telefonsarunām un citiem personīgiem izdevumiem, – ir jānodrošina vecākiem.

Ekskursijas un aktivitātes

Otra lielākā valsts pasaulē, sadalīta 10 provincēs. Lielu valsts daļu aizņem arktiskais arhipelāgs, meži un kalni, tādēļ iedzīvotāji galvenokārt apdzīvo šauru joslu gar ASV robežu. Centrālā daļā ir daudz ezeru. Valsts austrumos senās klintis, lielais Hudzona līcis, burvīgā Svētā Lorensa upes ieleja un Niagaras ūdenskritums, kā arī Lielie Ezeri. http://www.canada.com/

Cenas

Par mācību gadu no 19 900 CAD 
Cenā: mācības, dzīvošana ģimenē, trīsreizēja ēdināšana, Interneta izmantošana skolā, apdrošināšana, skolas grāmatu izmantošana, aizbilņa serviss.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv