Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Centība + Darbs komandā = Panākumi
Šādi skan skolas sauklis!

Skola Kanādā, Mišonas pilsētā, par savu misiju uzskata skolēnu prasmju uzlabošanu, kā arī konkrētu individuālu spēju attīstīšanu, savos skolēnos, kuri tālāk sniedz lielu ieguldījumu sabiedrības veidošanā.

Skolā ir aptuveni 800 skolēni. Šeit pieejama mākslas studija, kafejnīca, datortelpas, fotogrāfiju attīstīšanas telpas, 2 sporta halles un fitnesa zāle, mūzikas un teātra vajadzībām izmantojamas telpas un zinātņu laboratorijas.

Skola atrodas Mišonas pilsētā, kas ir uz austrumiem (aptuveni stundas brauciena attālumā) no Vankūveras un nedaudz uz ziemeļiem no robežas ar ASV. Šī pilsēta ir viena no skaistākajām Britu Kolumbijā. Tā novietota starp Freizera upi un skaistajiem kalniem - Coast Mountain Range, kas dod iespējas laukā nodarboties ar dažādām aktivitātēm.

Šeit varēsi piedzīvot 4 gadalaikus - vasarās ir silti (aptuveni 25 grādi pēc celsija) un ziemās vidējā temperatūra ir 5 grādi.

Skola piedāvā skolēniem, vecumā no 7. līdz 12. klasei, mācības vidusskolā apvienot ar HOKEJA SPĒLĒŠANU hokeja akadēmijā, kas ir lieliska iespēja attīstīt savas spējas un saistīt savu nākotni ar hokeju.


Programmas

Piesakies tūlīt!

Akadēmiskā gada programma ir 10 mēnešus gara (septembris - jūnijs).

Skola piedāvā dažādas programmas, atkarībā no skolēnu vēlmēm un vēlamajiem rezultātiem.

HOKEJA AKADĒMIJA
Treniņos skolēni pavadīs katru dienu no 12:20 līdz 13:20. Par iesaistīšanos hokeja akadēmijā, skolēni saņem kredītpunktus.

Treniņi notiek gan uz ledus, gan ārpus ledus halles.
Uz ledus spēlētāji attīsta savas tehniskās prasmes:
1) Ripas kontrole un piespēle - koordinācijas attīstīšana un reakcijas ātrums ir ļoti svarīgi, strādājot ar nūju un ripu. Tāpat skolēni mācās pareizu ķermeņa novietojumu un tvērienu.
2) Slidošana - Uz slidošanas prasmēm tiek būvētas visas pārējās prasmes. Visas iespējamās kustības uz ledus - nūjas turēšana, ripas virzīšana, kā arī spēja kustēties starp spēlētājiem - ir atkarīgas no spēlētāja slidotprasmes.
3) Sišana - precizitāte, kustības izpilde, nūjas / ripas attiecība, sitienu pielabošana u.c. prasmes tiks apskatītas un pilnveidotas.
4) Ripas atņemšana un kontrole
5) Pozīciju spēle - katram spēlētājam ir jāzina sava loma uz ledus, jāizprot uzbrukums un aizsardzība, lai gūtu vislabākos rezultātus spēlē.

Treniņi ārpus ledus halles palīdz spēlētājiem attīstīt savu fizisko izturību, izkopt kustības, stabilizēt ķermeni, kā arī spēlētāji mācīsies pareizus ēšanas un gulēšanas paradumus, lai uzlabotu savu spēlētprasmi.
1) Aerobais un anaerobais treniņš: uzlabo spēlētāja izturību. Izmantojot skriešana uzdevumus, intervālu treniņus un dažādus trenažierus, sportisti uzlabos savas darba spējas, lai uzlabotu savu sniegumu uz ledus.
2) Korsetes muskuļu spēks un stabilitāte - ļoti svarīgi, lai spēlētāja vēdera un muguras muskuļi būtu spēcīgi, kas palīdzēs veiksmīgāk izpildīt dažādas kustības, kā arī ļaus izvairīties no savainojumiem.
3) Līdzsvars un reakcija - šīs ir vienas no svarīgākajām sportista spējām - reaģēt uz brīvu ripu un paspēt nonākt pie tās pirmajam. Gan līdzsvaru, gan reakciju var trenēt, lai sasniegtu labākus rezultātus.
4) Spēka treniņš - stipri roku un kāju muskuļi palīdzēs spēlētājam sasniegt lielāku ātrumu, kā arī sist ripas ar lielāku spēku.
5) Uzturs - sportistus izglīto arī jautājumos par uzturu, lai viņi zinātu, kā sevi pareizi uzturēt starp spēlēm, spēļu laikā vai tajos mirkļos, kad organismam nepieciešama intensīva atjaunošanās.
6) Vadītāja spējas - ļoti svarīga īpašība gan hokejā, gan ārpus hokeja laukuma.Vidusskolas programma
Lai skolēni iegūtu vidusskolas diplomu, viņiem ir nepieciešami 80 kredītpunkti, kuri iegūstami 10., 11. un 12. klasē.

No tiem:
52 kredītpunkti ir no obligātajiem kursiem:
4 kredītpunkti- English (10. klasē)
4 kredītpunkti- Apprenticeship and Workplace Math vai Foundations of Math and
Pre-Calculus (10. klasē)
4 kredītpunkti- Social Studies (10. klasē)
4 kredītpunkti- Science (10. klasē)
4 kredītpunkti- Physical Education (10. klasē)
4 kredītpunkti- Planning (10. klasē)
4 kredītpunkti- Fine Arts un/vai Applied Skills (10., 11. un 12. klasē)
4 kredītpunkti- English vai Communications (11. klasē)
4 kredītpunkti- Social Studies (11. klasē) vai First Nations (12. klasē)
4 kredītpunkti- Foundations of Math, Pre-Calculus Math vai Apprenticeship and
Workplace Math (11. klasē)
4 kredītpunkti- Science & Tech, Biology, Chemistry, Physics vai Earth
Science (11. klasē)
4 kredītpunkti- English vai Communications (12. klasē)
4 kredītpunkti- Graduation Transition (12. klasē)
28 kredītpunkti ir no izvēles kursiem.

Skolēni vienmēr var izvēlēties vairāk kursus un iegūt arī vairāk par 80 kredītpunktiem, mācību laikā.

Izaicinājuma programma
Skolēniem, kuri vēlas mācīties vairāk un tādejādi nodrošināt iespēju tālāk pāriet uz AP programmu un iekļūt labākajās universitātēs, ir iespēja izvēlēties Izaicinājumu programmu.

10. klasē skolēni papildus mācās angļu valodu un zinātnes, 11. un 12. klasē - angļu valodu.

AP programma
Skolēniem, kuri jau zina, kurā universitātē un specializācijā vēlas studēt, ir iespēja nepieciešamos kursus mācīties padziļināti jau vidusskolā, lai iestāšanās process, kā arī tālākās mācības universitātē būtu iespējamas.

Papildus mācībām, skolēni var iesaistīties dažādās ārpusskolas aktivitātēs:
Džeza grupā, vokālajās nodarbībās, vides problēmu risināšanā, sabiedrības vadībā, hokeja akadēmijā, iesaistīties dažādās sporta aktivitātēs: volejbolā, orientēšanās sportā, reslingā un šaha nodarbībās.

Dzīvošana

Internacionālajiem studentiem iesaka dzīvot kanādiešu viesģimenēs. Tā ir lieliska kultūras apmaiņas pieredze. Ne tikai skolēns ātrāk varēs uzlabot savas angļu valodas zināšanas, bet arī iepazīt kanādiešu paražas un tradīcijas, kā arī viņām būs atbalsts brīžos, kad tas būs nepieciešams.

Ģimene uzskata, ka skolēns, uzturoties ar viņiem, kļūst par ģimenes daļu, kas nozīmē, ka viņš piedalīsies dažādās ģimenes aktivitātēs un svētkos, kā arī palīdzēs ar mājas uzkopšanu un citiem darbiem, kurus darītu savās mājās.

Skolēnam tiek nodrošināta sava istaba un ēdināšana 3x dienā.

Ekskursijas un aktivitātes

Kopā ar viesģimeni skolēni var doties dažādās ekskursijās, arī skola piedāvā ekskursijas. Internacionālajiem skolēniem tiek īpaši ieteikts izmantot iespēju un ietaisīties dažādajās ārpusskolas aktivitātēs, lai labāk iepazītu skolas dzīvi un kanādiešus.

Cenas

Reģistrācijas maksa: 250 CAD
Orientācijas programma: 200 CAD

Mācību maksa: no 11 500 CAD / gadā
Hokeja akadēmija: no 60 CAD / mēnesī
Aktivitāšu maksa: no 250 CAD / gadā

Apdrošināšana: 900 CAD / gadā
Atmaksājams depozīts par mācību materiāliem: 100 CAD / gadā
Iesaistīšanās ārpusskolas aktivitāšu klubos: no 125 CAD / gadā

Dzīvošana ģimenē: no 8 000 CAD / gadā


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

Hatzic, Mission Schools 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv