Skolas apraksts

Koledža atrodas Hamiltonā.  Tā ir lielākā privātā skola Kanādā, kura piedāvā universitātes sagatavošanas programmas. Pašlaik  skolā mācās 1300 studenti no 51 valsts. Skola akreditēta Ontario Izglītības ministrijā kopš 1979.  Tai ir teicami akadēmiskie sasniegumi, jo gadu pēc gada 100% absolventu iestājas prestižās universitātēs visā pasaulē, vairāki saņem stipendijas un balvas par sasniegumiem. Skolā studentu - skolotāju attiecība ir 20:1, tas nodrošina maksimāli individuālu pieeju katram studentam.

Labākais kopmītņu piedāvājums: atsevišķi kopmītnes zēniem un meitenēm, 24-stundu pārraudzība. Skolā strādā dažādu specialitāšu darbinieku, lai rūpētos par skolēnu vajadzībām.

Hamiltona ir trešā lielākā pilsēta Ontario provincē, kurā ir 500 000  iedzīvotāju. Draudzīga, droša un mierīga pilsēta, kurā ir lieliska bibliotēka, muzeji, teātri, mākslas galerija, plašs atpūtas un sporta centrs un viens no pasaules skaistākajiem botāniskajiem dārziem.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Pamatskolas programma (7. & 8. klase) – 20 000 CAD akadēmiskā gada programma (ieskaitot mācību materiālus)
Vidusskolas programma (9. – 12. klase) – 2 000 CAD par mācību priekšmetu

Absolventiem saņem Ontārio Vidusskolas diplomu (OSSD)

Programmas mērķis ir nodrošināt vidusskolēnus ar kvalitatīvu izglītību, kas palīdzēs mācībās universitātē. Skolēniem ir dažādas intereses un akadēmiskās zināšanas, tāpēc skolas izglītības programma ir veidota, lai atbilstu katra skolēna vajadzībām. Viņi izvēlas mācību priekšmetus un maksā par katru no tiem. No priekšmetu daudzuma arī atkarīga kopējā mācību summa.

Lai palielinātu studentu potenciālu, skola piedāvā:
- mācības pie profesionāliem un aizrautīgiem skolotājiem,
- tehnoloģijām bagātu vidi, kas dod iespēju mūsdienu tehnoloģijas izmantot un pielietot ikdienā,
- praktiskās mācību metodes, ar kuru palīdzību skolēni gūst praktisku pieredzi un labāku izpratni par akadēmiskiem jēdzieniem,
- co-op programmu, kas ļauj vidusskolēniem iegūt viņus interesējošu darba pieredzi un pieņemt apzinātus lēmumus par karjeras iespējām,
- plaša klāsta mācību programmas, kas ļauj skolēniem izvēlēties sev piemērotākos un interesantākos mācību priekšmetus,
- mācības vidē, kas veicina un atbalsta skolēnu līdzdalību,
- godīgu vērtēšanas sistēmu, kurā skolēni nav spiesti iegaumēt informāciju, lai nokārtotu pārbaudes darbus,
- akadēmiskā atbalsta programmu, kas palīdz tiem skolēniem, kuriem nepieciešamas papildus akadēmiskās zināšanas, lai attīstītu savu potenciālu.

Mācību priekšmeti: Mathematics, Pre-Calculus, Calculus and Vectors, Mathematics of Data Management, Health & Physical Education, Physical Education, Kinesiology / Exercise Science, Science & Technology, General Science, Physics, Chemistry, Biology, Anthropology, Psychology, Sociology, Canadian Studies, Individuals and Families, Geography, History, World History, Leadership, Career Studies, Challenge and Change in Society, Civics, Law, Successful Living and Learning Course, Dramatic Arts, Music, Visual Arts, World Religions, Accounting, Information & Communication Technnology in Business, Economics, Introduction to Business, Marketing, International Business, Business Leadership, Computer Studies, Computer Science, Introduction to Information Techology, Co-Operative Education, English, English (Literature), English (Writers Craft), English as a Second Language, Chinese, French, TOEFL Preparation, Ontario Literacy Course, Spanish, Korean, ESL Support Programs, Learning Support.

Citas skolas piedāvātās programmas:

- Universitātes sagatavošanās programma
Pirms augstskolas kursu programma. Sagatavošanas programma ir izstrādāta, lai sagatavotu studentu iestāšanas procesam Kanādas, ASV, Austrālijas, Jaunzēlandes un Lielbritānijas universitātēs.
Skolas absolventi ar augstu angļu valodas līmeni var pieteikties uz 7 mēnešu programmu (sākums ir janvārī vai jūnijā). Šī programma ļauj saņemt 6 kredītpunktus. Abiturienti, var arī izvēlēties 10 mēnešu programmu, kas ļauj saņemt 10 kredītpunktus.

- Sagatavošanas programma TOEFL eksāmenam
Šī programma ir speciāli izstrādāta lai sagatavotu studentus TOEFL eksāmenam paaugstinātā līmenī. 

- Sagatavošanas programma SAT testam
(izglītības spēju tests)
Programma ir izstrādāta lai sagatavotu studentus SAT testam.

- Programma ESL
(angļu valoda kā otrā valoda)
Tiek pasniegta akadēmiska angļu valoda, kas ir nepieciešama mācību procesam. Programma sagatavo studentus mācībām universitātēs un koledžās. Uzņemšana notiek 5 reizes gadā.

- Augstskolas kursi (programma AP)
AP – augstskolas kursu un eksāmenu programma, kura dod iespēju studentiem iestāties Kanādas un ASV universitātēs. Augstskolas kursi ir atzīsti visās Kanādas un ASV universitātēs.

- Vasaras nometne un angļu valoda
Apvieno angļu valodas kursus ar atpūtu un izklaidēm.

Dzīvošana

Koledža veiksmīgi nodrošina studentus ar lielisku mācību vidi un kvalitatīviem dzīves apstākļiem, kas ļauj studentiem pilnībā koncentrējas uz mācībām. Zēni un meitenes dzīvo atsevišķi.

Kopmītnēs:
     - mēbelētas, ērtas un modernas istabas

- gaisa kondicionieri

- gultasveļa tiek mainīta ik pēc 2 nedēļām

- internets istabā

- bezvadu internets koptelpās (Pine Hall Residence)

- uz / no skolas bērni brauc ar skolas autobusu

- skolas medmāsa katru dienu apmeklē slimos skolēnus visās studentu kopmītnēs

- bezmaksas fitnesa centra izmantošana

 

Kopmītnes un kafejnīca ir atvērta 365 dienas gadā. Tas nozīmē, ka skolas brīvlaikos nav nepieciešamas braukt uz Latviju.

Droša vide

-         kopmītnēs ieiešana paredzēta tikai ar speciālām ieejas kartēm

-         visu laiku uz vietas ir administrācijas personāls, kas uzmana skolēnus

-         katrā istabā ir dūmu un siltuma detektors

-         katru vakaru tiek veikta pārbaude vai visi skolēni ir istabās.     

 

Residence for Mature Students (Co-ed)

Residence for Boys

Residence for Girls

Sporta iespējas

Atkarībā no kopmītnēm, skolēniem pieejams: skvoša korti, spēļu istaba, TV istaba, iekštelpu baseins, basketbola un tenisa korti utt.

Atpūtas telpa

 

Mācību istaba

Gaisa kondicionieri

Telefons un internets

Teātris

 

 

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Pamatskola 7. & 8. klase (10 mēneši, 8 mācību priekšmeti): no 34 471 CAD
Vidusskolas programma (10 mēneši, 8 mācību priekšmeti): no 30 431 CAD
Vidusskolas programma (12 mēneši, 10 mācību priekšmeti): no 36 871 CAD

Cenā iekļauts: pieteikuma maksa, mācības, ēdināšana, dzīvošana divvietīgā istabā ar kopēju vannas istabu, veselības apdrošināšana, skolas autobusa kartiņa, aktivitātes, skolas forma, drošības depozīts (atgriežams).


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 29238012
Columbia Int. College

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv