Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 HOKEJA akadēmija un mācības vidusskolā
Skola atrodas netālu no Vankūveras. Skola piedāvā jauniešien no 7. līdz 12. klasei apvienot mācības vidusskolas programmā ar nopietniem profesionāliem hokeja treniņiem hokeja akadēmijā. Katru dienu skolēniem ir treniņi gan uz ledus, gan ārpus ledus halles, lai uzlabotu viņu spēlēt prasmes, viņu fizisko kondīciju, kā arī izpratni par pareizu uzturu un līderību komandā.
Sīkāk
Hokeja un pilotu akadēmija Vinipegas vidusskolā
Gada vidusskolas PROGRAMMA JAUNAJIEM HOKEJISTIEM un TOPOŠAJIEM LIDOTĀJIEM.Skola dod iespēju papildināt savas spēles prasmes hokeja spēlē. Lieliska iespēja jaunajiem hokejistiem jau no 14 gadu vecuma doties uz Kanādu. Tiem kas sapņo kļūt par pilotiem, jau no 9. klases ir speciāla aviācijas akadēmija. Programma, kura sagatavo privātā pilota licences eksāmenam. Hokejisti trenēsies un spēlēs WINNIPEG JETS treniņu hallē.
Sīkāk
Internacionāla koledža Hamiltonā
Šī ir lielākā privātā skola Kanādā, kura piedāvā universitātes sagatavošanas programmas. Pašlaik mācās 1300 studenti no 51 valsts. Skola akreditēta Ontario Izglītības ministrijā kopš 1979. Programmas mērķis ir nodrošināt vidusskolēnus ar kvalitatīvu izglītību, kas palīdzēs mācībās universitātē. Skolēniem ir dažādas intereses un akadēmiskās zināšanas, tāpēc skolas izglītības programma ir veidota, lai atbilstu katra skolēna vajadzībām.
Sīkāk
Koledža Misisaugā
Koledža piedāvā izcilu vidusskolas programmu. Personāls ir augsti kvalificēts un mācību procesā izmanto modernas metodes. Koledžas galvenais mērķis ir veidot stabilu pamatu mācībām pēc vidusskolas. Šīs koledžas absolvent ir pieprasīti labākajās Kanādas universitātēs. Tev ir iespēja būt vienam no viņiem.
Sīkāk
Mācības valsts skolās
Katrai Kanādas provincei ir sava izglītības sistēma. Tiem, kam ir labas angļu valodas zināšanas mācās dažādas akadēmiskās programmas, lai saņemtu Kanādas vidusskolas diplomu. Tu dzīvosi kanādiešu ģimenē un mācīsies skolā, kuru būsi izvēlējies. Skolu var izvēlēties atbilstoši tavām interesēm, hobijiem jebkurā Kanādas apgabalā.
Sīkāk
Privātā skola Toronto
Kanādas privātskola, kas nodrošina mācības vidusskolas līmenī. Skolas mērķis izaicināt un motivēt katru skolēnu, lai tas sasniegtu maksimālo rezultātu gan akadēmiskajās zināšanās, gan iegūtu maksimāli pozitīvas emocijas. Skola sagatavo jauniešus mācībām universitātē. Mācību programmas ir pilnībā integrētas ar vismodernākajām tehnoloģijām, kas ļauj skolēniem mācīties mūsdienīgā vidē. Mācības notiek sakoptā un drošā vidē.
Sīkāk
Privātskola uz ziemeļiem no Toronto
Kanādas privātskola, kas nodrošina mācības gan pamatskolā (1. – 8. klase), gan vidusskolā. Skolas mērķis izaicināt un motivēt katru skolēnu, lai sasniegtu maksimālo rezultātu gan akadēmiskajās zināšanās, gan emocionāli. Skola sagatavo jauniešus mācībām universitātē. Mācību programmas ir pilnībā integrētas ar vismodernākajām tehnoloģijām, kas ļauj skolēniem mācīties mūsdienīgā vidē, izmantojot ātrgaitas internetu.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv