Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Kanāda atrodas vistālāk ziemeļos no visām valstīm. Tā aizņem divas piektdaļas no Ziemeļamerikas un valsti šķērso 5 laika joslas. Kanāda ir decentralizēta federācija no 10 provincēm un 3 teritorijām, ko valda kā konstitucionālu monarhiju. Mūsdienās Kanāda ir attīstīta industriāla lielvalsts un viena no bagātākajām valstīm pasaulē. Rūpniecība visvairāk balstās uz bagātajiem dabas resursiem: koksnes, dažādu rūdu, naftas un ogļu krājumiem. Kanādas galvaspilsēta ir Otava, kurā atrodas tās parlaments, ģenerālgubernators un premjerministrs. Kanāda ir tehnoloģiski attīstīta valsts, bet tās ekonomika tradicionāli balstās uz dabas resursu pārpilnību.

Tā sākotnēji ir bijusi Francijas, bet pēc tam Lielbritānijas kolonija, tāpēc tajā pastāv oficiāla divvalodība. Kanādā ir problēmas ar šo divu valodu sadzīvošanu, un franču apdzīvotā Kvebekas province regulāri cenšas atdalīties no valsts.


Kamloops, Kanāda
Skola dibināta 1970. gadā un atrodas Kamloops pilsētā, kas ir 365km attālumā no Vankūveras, Okanag Valley un Rocky Mountains. Tā ir moderna pilsēta, kurā dzīvo 85 000 iedzīvotāju. Droša, draudzīga vide. Zemas dzīvošanas izmaksas, iespējas dažādām aktivitātēm, neparasts klimats, teātri, klubi, restorāni, veikali, sporta kompleksi, pasaules klases slēpošanas un snovošanas trases, vairāk 200 ezeri un daudz kas cits sagaida Tevi, ja izvēlēs mācības universitātē.
Sīkāk
Koledža Toronto, Kanāda
Koledžā darbojas speciāli izveidots konsultatīvs centrs, kurš sniedz informāciju par Kanādas universitātēm, palīdz atrast katra studenta prasībām un akadēmiskajiem rezultātiem atbilstošāko programmu. Sadarbībā ar dažādām kompānijām, koledža piedāvā Co-op Work Placement programmu, kuras laikā studentiem ir iespēja praktizēt teorētiski apgūto specialitāti, gūt ieskatu kanādiešu darba stilā un saņemt par to algu!
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv