Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Firma un tās pakalpojumi

Ko piedāvā SIA „Izglītība Ārzemēs” ?

Firma piedāvā dažāda veida izglītības iespējas ārzemēs: valodu kursus bērniem un pieaugušajiem, specializētās valodas kursus (biznesa valoda, valoda juristiem, skolotājiem u.tml.), īstermiņa un ilgtermiņa kursus dažādās specialitātēs (menedžments, ekonomika, tūrisms viesnīcu vadība u.c.), mācības vidusskolās un pamatskolās ar dzīvošanu ģimenēs vai kopmītnē, mācības koledžā un universitātē.

Vai SIA „Izglītība Ārzemēs”  piedāvā tikai to, kas ir mājas lapā?

Protams, nē. Nav iespējams visas programmas, to cenas un mācību vietas aprakstīt vienā mājas lapā. Vienai ārzemju universitātei vien ir mājas lapa, kas ir vairākas reizes lielāka nekā mūsu. Esam centušies tikai parādīt jūsu iespējas, minot konkrētus piemērus, bet ne visu.

Vai ir garantija, ka es saņemšu vīzu?

Tāda nevar būt nevienam. Pieredze rāda, ka tikai ļoti retos gadījumos netiek izsniegta vīza – parasti, senāk bijušu problēmu dēļ. Ja jūsu patiesais brauciena iemesls ir mācības ārzemēs, nevis darbs vai imigrācija un jūs spējat mācības un uzturēšanos apmaksāt, kā arī spējat uzrādīt to apstiprinošus dokumentus (izziņa no bankas par naudas resursiem, izziņa no darbavietas par algu, apstiprinājums saiknēm ar Latviju), sarežģījumu nebūs.

Ko es daru, ja vēlos braukt mācīties?

Izvēlos valsti, skolu un mācību programmu. Iztieku tikai ar informāciju mājas lapā vai dodos pēc papildu konsultācijām uz biroju.
Aizpildu pieteikuma anketu, kurā uzrādu ziņas par sevi, aprakstu izvēlēto programmu, kur vēlos dzīvot, cik reižu ēdināšanu dienā, īpašās vēlmes un citus nepieciešamos pakalpojumus: sagaidīšana lidostā, aviobiļete, apdrošināšana. Firmas darbinieks sastādu brauciena kalkulāciju.
Noslēdzu brauciena līgumu, bet, ja man vēl nav 18 gadi, to dara mani vecāki vai jebkurš vismaz 18 gadus sasniedzis cilvēks.
Saņemu rēķinu,  apmaksāju bankas kontā 3 dienu laikā pieteikuma maksu. Pēc tās saņemšanas birojā tiek kārtotas mana brauciena formalitātes, bet pārējo summu maksāju līgumā norādītajā termiņā.
Ja man nepieciešama vīza, atnesu tās noformēšanai nepieciešamos dokumentu. Pārbaudu savas pases derīguma termiņu, kuram jābūt par pusgadu ilgākam nekā brauciena pēdējā diena.
Neilgi pirms izbraukšanas ierodos birojā, lai saņemtu braucienam nepieciešamos dokumentus: biļeti, apstiprinājumu par mācībām, dzīvošanu, ēdināšanu, apdrošināšanas polisi, papildu informāciju par braucienu un ģimeni (telefons, adrese u.c.) un vietu, uz kuru dodos.

Vai firma kārto tikai ar mācībām saistītos jautājumus un pārējais jādara pašam?

Nē, mēs rūpējamies par pilnīgi visu – par mācībām, kur dzīvot, par ēdināšanu, sagaidīšanu un pavadīšanu lidostā, ekskursijām un dažādiem pasākumiem, transportu, vīzu.

Kādas ir manas priekšrocības griežoties firmā, nevis pašam meklējot iespējas mācīties?

Jūs ieekonomēsit laiku un naudu. Kaut gan jums var likties, ka pašam risināt šīs lietas iznāk lētāk, tas nav tiesa. Mūsu piedāvātās cenas ir tieši tādas, kā skolu piedāvātās vai zemākas, un mūsu klientiem nebūs jāmaksā par to, ka izvēlētā skola neatbilst jūsu prasībām, vai esat rezervējuši nepareizu kursu. Mēs uzskatām, ka katram ir jādara tas, ko viņš prot patiesi labi.

Kādēļ labāk izmantot izglītības aģentu, nevis tūrisma firmas palīdzību?

Gandrīz jebkura tūrisma firma var piedāvāt valodas mācības kādā no skolām, kuru var atrast internetā, vai kura tai ir atsūtījusi savu katalogu. Bet tikai retā varēs pastāstīt ko tuvāk, kā tas notiek un kādas ir vienas vai citas skolas priekšrocības. Tūrisma firmu darbiniekiem nav iespēju personīgi šīs skolas apskatīt un izvērtēt to atbilstību Latvijas klientu prasībām, jo bieži vien uz valodu kursiem gada laikā aizbrauc tik neliels skaits studentu, ka tas vienkārši neatmaksātos. Turpretī firma, kura piedāvā tikai mācības ārzemēs, kādi esam arī mēs, regulāri brauc apskatīt skolas, iepazīstas ar to personālu, pasniedzējiem, lai varētu klientam par attiecīgo cenu piedāvāt labāko. Katra skola atšķiras, gluži tāpat kā mēs, tāpēc ir svarīgi zināt ne tikai cenas, bet arī to iespējas un skolas atmosfēru, jo tas, kas der vienam, ne vienmēr derēs arī citam. SIA „Izglītība Ārzemēs”  darbinieki personiski ir bijuši vairāk nekā 60 Lielbritānijas skolās, 21 Īrijas skolā,  15 Maltas skolās, 19 ASV, 10 Vācijas, 20 Kanādas, 15 Austrālijas, 7 Jaunzēlandes skolās un 1 Norvēģijas un Zviedrijas skolā, kā arī regulāri apkopo klientu atsauksmes.

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv