Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 Angļu valodas kursi Oklendā
Skola atrodas pašā pilsētas centrā. Skolā ir gaišas un saulainas klases, no kurām paverās skats uz neatkārtojamo palmu parku. Mūsdienīgais aprīkojums palīdz un mudina mācīties. Šī pilsēta katram piedāvā ko savdabīgu - lieliskas pludmales, gleznaini līči, dažādi veikali, nakts dzīve un jaunas zināšanas.
Sīkāk
Skola Kraistčērčā
Augsti kvalificēti pasniedzēji, kuri, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, izmanto tikai mūsdienīgas un efektīvas mācību metodes. Sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku palīdzība sniedz studentiem iespēju atrasties draudzīgā vidē un gūt maksimālu labumu valodas zināšanu uzlabošanā.
Sīkāk
Vecākā angļu valodas skola Oklendā
Šī skola atrodas pašā pilsētas centrā Alberta parkā, četrās vēsturiskās ēkās. Blakus atrodas Oklendas Universitāte. Valodu skola darbojas kopš 1978. gada, tādējādi tā ir visvecākā privātā valodu skola Jaunzēlandē, kuras pieredzei Jūs varat uzticēties. Augsti kvalificētie un draudzīgie pasniedzēji palīdzēs Jums sasniegt Jūsu mērķus mācībās efektīvā un patīkamā veidā. Papildus kursiem skolas mācību centrs piedāvā visu nepieciešamo angļu valodas apguvei - bibliotēku, filmas, tv programmas un citus materiālus, pulciņus sarunvalodas treniņam, datorprogrammas klausīšanās un izrunas uzdevumiem.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv