Angļu valodas kursi Oklendā
Skola atrodas pašā pilsētas centrā. Skolā ir gaišas un saulainas klases, no kurām paverās skats uz neatkārtojamo palmu parku. Mūsdienīgais aprīkojums palīdz un mudina mācīties. Šī pilsēta katram piedāvā ko savdabīgu - lieliskas pludmales, gleznaini līči, dažādi veikali, nakts dzīve un jaunas zināšanas.
Sīkāk
Skola Kraistčērčā
Augsti kvalificēti pasniedzēji, kuri, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, izmanto tikai mūsdienīgas un efektīvas mācību metodes. Sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku palīdzība sniedz studentiem iespēju atrasties draudzīgā vidē un gūt maksimālu labumu valodas zināšanu uzlabošanā.
Sīkāk
Vecākā angļu valodas skola Oklendā
Šī skola atrodas pašā pilsētas centrā Alberta parkā, četrās vēsturiskās ēkās. Blakus atrodas Oklendas Universitāte. Valodu skola darbojas kopš 1978. gada, tādējādi tā ir visvecākā privātā valodu skola Jaunzēlandē, kuras pieredzei Jūs varat uzticēties. Augsti kvalificētie un draudzīgie pasniedzēji palīdzēs Jums sasniegt Jūsu mērķus mācībās efektīvā un patīkamā veidā. Papildus kursiem skolas mācību centrs piedāvā visu nepieciešamo angļu valodas apguvei - bibliotēku, filmas, tv programmas un citus materiālus, pulciņus sarunvalodas treniņam, datorprogrammas klausīšanās un izrunas uzdevumiem.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv