Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Jaunzēlande (angļu: New Zealand; maoru: Aotearoa) - valsts Okeānijas DR. Atrodas Klusajā okeāna dienvidaustrumu daļā. No Austrālijas to atdala Tasmāna jūra. Ietilpst 3 lielas salas un vairākas nelielas saliņas un salu grupas. No Jaunzēlandes atkarīgas teritorijas ir Niue, Kuka Salas, Tokelau un Rosa Teritorija Antarktīdā. Galvaspilsēta Velingtona, lielākās pilsētas ir Oklenda, Hamiltona, Neipīra, Kraistčērča un Danīdina.

Jaunzēlandes dienvidos ir subtropu un mērenā temperatūra. Siltākie mēneši ir decembris, janvāris un februāris. Aukstākie – jūnijs, jūlijs un augusts. Vasarā vidējā temperatūra ir starp 20º – 30ºC un ziemā starp 10º – 15ºC. Ziemeļsalā visu gadu ir silts, mitrs klimats. Dienvidsalā ir vēsāks klimats, ziemā ir iespējams neliels sals.


International Travel College of New Zealand
International Travel College of New Zealand atrodas Jaunzēlandes lielākās pilsētas Oklendas pašā centrā. Tā ir vien no vadošajām Tūrisma un Aviācijas koledžām Jaunzēlandē, kas ieguvusi vairākas New Zealand Tourism Awards apbalvojumus. Skola saviem studentiem garantē darba vietas piemeklēšanu pēc mācību beigām - katru gadu absolventi sāk strādāt dažādās aviokompānijās, lidostās, viesnīcās kā arī ceļošanas un tūrisma aģentūrās.
Sīkāk
University of Waikato, Hamiltona, Jaunzēlande
Izvēlieties bakalaura vai maģistra studijas Jaunzēlandē. "University of Waikato" atrodas Hamiltonā, valsts ceturtajā lielākajā pilsētā, kas ir tikai 90 minūšu brauciena attālumā no Oklendas. Šī mūsdienīgā universitāte ir dibināta 1964. gadā, un mācības vienā no septiņām fakultātēm (skat. fakultātes) ir iespējams uzsākt martā un jūnijā. Kopumā universitāte sagatavo bakalaurus 17 specialitātēs un maģistrus 22 specialitātēs.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv