Skolas apraksts

Skola atrodas pašā Osakas centrā un jau 20 gadus piedāvā japāņu valodas kursus. Studentu skaits klasē nepārsniedz 20 cilvēkus (parasti tas ir mazāks).

Lai mācības būtu interesantākas, tās papildina ar dažādiem kultūras pasākumiem un ekskursijām- braucieni uz Japānas tūrisma objektiem; kulinārijas nodarbības; bārbekjū vakari; dejas; diskotēkas. Divas reizes gadā studentiem ir iespēja palikt skolotāja mājā un redzēt kādas ir Japāņu paražas.

Visi studenti tiek nodrošināti (ja tas ir nepieciešams) ar papildus konsultācijām. Tiem studentiem, kas vēlas pēc kursa beigšanas iestāties kādā no Japānas universitātēm, skola iesaka un palīdz to izvēlēties, kā arī uzrakstīs rekomendācijas vēstuli. Skola sadarbojas ar vairākām Japānas universitātēm- Osakā, Tokijā, Kobe, Kansai, Kinki un citās pilsētās.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Īstermiņa kursi-

Stundu skaits nedēļā 20

Kursu laikā tiek attīstītas visas valodas prasmes- runāšana, rakstīšana, klausīšanās un lasīšana.

 

Ilgtermiņa kursi- no 6 mēnešiem līdz 2 gadiem

Stundu skaits nedēļā- 20

Kursi sākas- Janvārī, Aprīlī, Jūlijā un oktobrī

 

Sagatavošanās mācībām universitātē (6 mēneši- 2 gadi).

Šis kurss domāts tiem, kas vēlas apgūt japāņu valodu sistemātiski. Lai iemācītos valodu nepieciešams attīstīt visas prasmes, tomēr šeit uzsvars tiek likts uz runāšanas uzdevumiem. Šajā kursā tie apgūti sarežģītāki termini, lai varētu iestāties universitātē, vai uzsāktu uzņēmējdarbību, kā arī darba vajadzībām.

Progresu nosaka ar testa palīdzību.

 

Pasākumi, kas veicina mācību procesu:

Darbs dažādos projektos (skolas apmeklējumi, īsa video izveide, aptauju veidošana)

Mājas vizītes ( apmeklē japāņu ģimenes, lai redzētu to dzīvesveidu un iepazītu tās kultūru)

Viesu sesijas ( sesijas vada dažādu profesiju cilvēki, kas stāsta par sevi un atbild uz jautājumiem)

 

Intensīvais kurss- mācību ilgums no 1-6 mēnešiem

Piemērots cilvēkiem, kas vēlas strauju progresu īsā laikā. Kurss koncentrējas un runāšanas un klausīšanās uzdevumiem.

Kursam var pieteikties arī tie cilvēki, kuriem nav priekšzināšanu. No rīta notiek nodarbības studentiem ar priekšzināšanām, bet pēcpusdienā- iesācējiem. Lai mācības būtu interesantākas, tiek organizētas mācību ekskursijas, kuru laikā apskatīsiet Japānu un iepazīsiet tās kultūru; veidotas prezentācijas un brīvās diskusijas, kas veicina komunikācijas spējas.

Dzīvošana

Skola piedāvā 4 veidu izmitināšanu:


Kopmītnes: visu diennakti tiek apsargātas; kopmītnēs dzīvo daudz starptautisko studenti, kas ļauj praktizēt jūsu japāņu valodu un iegūt jaunus draugus; zemas izmaksas.

Viesu māja: šeit uzturas dažādi cilvēki, ne tikai studenti. Katram ir atsevišķa istaba, bet kopēja dzīvojamā istaba, virtuve, vannas istaba. Šī ir iespēja iegūt draugus no dažādām valstīm un dzīves jomām.

Mēneša apartamenti: pats var izvēlēties savu uzturēšanās laiku līdz mēnesim; ietaupa jūsu līdzekļus jo nav nepieciešama depozīta maksa vai drošības nauda; gatavs dzīvošanai.

Dzīvošana ģimenē: dzīvošana japāņu ģimenē līdz 3 mēnešiem; parasti brokastis un vakariņas tiek pasniegtas katru dienu, bet tas nav obligāti; nav ieteicams tiem kas smēķē vai ir alerģiski.

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Cenas norādītas JPY
Dzīvošanas izmaksas: 
Ilgtermiņa kursiem- sākot no 35,000 mēnesī 
Īstermiņa kursiem- sākot no 50,000 mēnesī

 

Mācību izmaksas: 

Kursa ilgums 1 mēnesis 2 mēneši 3 mēneši 6 mēneši 1 gads 1,5 gadi 2 gadi
Cena 80,000 120,000 170,000 440,000 780,000 1,120,000 1,480,000

 

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv