Skolas apraksts

Japāņu valoda Kioto
Japāņu valodu var iemācīties tikai Japānā, tā saka paši japāņi!
Skola atrodas gandrīz pašā Kioto centrā,  var mācies arī Japāņu valodas centros Tokijā, Kioto, Saporo,vai vēsturiskajā Okazaki pilsētā! Centru  piedāvātās programmas paredzētas gan iesācējiem, gan augstākā līmeņa japāņu valodas zinātājiem. To ilgums parasti ir 3 meneši, arī tad, ja jums ir priekšzināšanas, tikai izņēmuma gadījumā var mācīties arī  īsāku laiku. Kursu laikā jūs apgūsiet ne tikai valodu, bet arī dzīves veidu, kultūru. Studentiem tiek piedāvātas dažādas aktivitātes ņemot vērā esošo gadalaiku. Tā ir lieliska iespēja iegūt draugus un paziņas no visas pasaules.


Skola atrodas tuvu pilsētas vēsturiskajam centram.

Tā ir starptautiska valodu skola, kurā mācās cilvēki no 40 dažādām pasaules valstīm. Nodarbības notiek japāņu valodā, kas nepārtraukti liek koncentrēties un paātrina valodas apguvi.

Skolā mācās cilvēki no dažādām valstīm, tāpēc komunikācijas veids ir tieši japāņu valoda, tādejādi viņi iemācas savas iegūtās zināšanas pielietot arī ārpus nodarbībām.


Programmas

Mācību programmai uzsvars tiek likts uz savstarpējo komunikāciju, lai prastu valodu izmantot ikdienā, fokusējoties uz klausīšanās un runāšanas uzdevumiem.

 

Sagatavošanās mācībām universitātē (6 mēneši- 2 gadi).

Šis kurss domāts tiem, kas vēlas apgūt japāņu valodu sistemātiski. Lai iemācītos valodu nepieciešams attīstīt visas prasmes, tomēr šeit uzsvars tiek likts uz runāšanas uzdevumiem. Šajā kursā tie apgūti sarežģītāki termini, lai varētu iestāties universitātē, vai uzsāktu uzņēmējdarbību, kā arī darba vajadzībām.

Progresu nosaka ar testa palīdzību.

 

Pasākumi, kas veicina mācību procesu:

Darbs dažādos projektos ( skolas apmeklējumi, īsa video izveide, aptauju veidošana)

Mājas vizītes ( apmeklē japāņu ģimenes, lai redzētu to dzīvesveidu un iepazītu tās kultūru)

Viesu sesijas ( sesijas vada dažādu profesiju cilvēki, kas stāsta par sevi un atbild uz jautājumiem)

 

Intensīvais kurss- mācību ilgums no 1-6 mēnešiem

Piemērots cilvēkiem, kas vēlas strauju progresu īsā laikā. Kurss koncentrējas un runāšanas un klausīšanās uzdevumiem.

Kursam var pieteikties arī tie cilvēki, kuriem nav priekšzināšanu. No rīta notiek nodarbības studentiem ar priekšzināšanām, bet pēcpusdienā- iesācējiem. Lai mācības būtu interesantākas, tiek organizētas mācību ekskursijas, kuru laikā apskatīsiet Japānu un iepazīsiet tās kultūru; veidotas prezentācijas un brīvās diskusijas, kas veicina komunikācijas spējas.

 

Ilgtermiņa- kombinētais kurss- mācību ilgums no 3 mēnešiem līdz 2 gadiem.

Kurss sastāv no intensīvā kursa + sagatavošanās mācībām universitātē. 3 mēnešus būs mācības intensīvajā kursā un tad turpināsiet mācības sagatavošanās kursā universitātei.

 

Dzīvošana

Skola piedāvā 4 veidu izmitināšanu:


Kopmītnes: visu diennakti tiek apsargātas; kopmītnēs dzīvo daudzi starptautiskie studenti, kas ļauj praktizēt jūsu japāņu valodu un iegūt jaunus draugus; zemas izmaksas.

Viesu māja: šeit uzturas dažādi cilvēki, ne tikai studenti. Katram ir atsevišķa istaba, bet kopēja dzīvojamā istaba, virtuve, vannas istaba. Šī ir iespēja iegūt draugus no dažādām valstīm un dzīves jomām.

Mēneša apartamenti: pats var izvēlēties savu uzturēšanās laiku līdz mēnesim; ietaupa jūsu līdzekļus jo nav nepieciešama depozīta maksa vai drošības nauda; gatavs dzīvošanai.

Dzīvošana ģimenē: dzīvošana japāņu ģimenē līdz 3 mēnešiem; parasti brokastis un vakariņas tiek pasniegtas katru dienu, bet tas nav obligāti; nav ieteicams tiem kas smēķē vai ir alerģiski.

 

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Cenas norādītas JPY 

Dzīvošanas izmaksas:
 
Ilgtermiņa kursiem- sākot no 35,000 mēnesī 
Īstermiņa kursiem- sākot no 50,000 mēnesī

 

Mācību izmaksas:

Kursa ilgums 1 mēnesis 2 mēneši 3 mēneši 6 mēneši 1 gads 1,5 gadi 2 gadi
Cena 80,000 120,000 170,000 440,000 780,000 1,120,000 1,480,000

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv