Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Apgūsti apģērba dizainu, grima noslēpumus un jaunākās frizūru tendences, kļūsti par stilistu sev un citiem!

 

Jums vienmēr interesējusi mode un paticis zīmēt? Jūs protat no nekā radīt jaunas lietas? Jūs sapņojat kļūt par modes dizaineru? Bērnībā ģērbāt, krāsojāt lelles un iejutāties stilista lomā? Ja atbildes uz šiem jautājumiem ir , tad NEPALAIDIET GARĀM SAVU IESPĒJU.

 

Mācības Milānā (pasaules modes galvaspilsētā) ir lieliska izdevība, lai īstenotu sapni un radītu pašam savu modes kolekciju, uzzinātu visu par modi un grimu. Dizaineri no pasaulslaveniem modes namiem Roberto Cavalli, Armani un D&G, kā arī slaveni vizāšisti, kas piedalījušies lielākajās modes skatēs, jums palīdzēs to īstenot.


Mērķauditorija - jebkura vecuma modernas sievietes un vīrieši, kas mīl modi, greznību un noslēpumainību.

 

Akadēmijā atradīsies kursi gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem speciālistiem.   

Nekad nav par vēlu iegūt profesiju, kas saistīta ar apģērbu dizainu (Fashion Styling, Image Consulting) vai savu talantu ieguldīt darbā, tādās nozarēs kā Personīgais stilists vai Biznesa etiķetes konsultants (Personal Shopper, Buisiness Etiquette Consultant).

 

Mode, dizains un skaistumkopšana ir jomas, kurās nepieciešamas ne tikai tehniskās un radošās prasmes, bet arī spēja sajust cilvēkus, viņu ambīcijas un domāšanu, kas nepieciešams radošajiem projektiem. 


Kopš 2001. gada skola sniedz augsta līmeņa apmācības Modes un Skaistumkopšanas jomās.

 

Ja jums ir angļu vai itāļu valodas pamata zināšanas un radoša domāšana, piesakieties!


Programmas

Piesakies tūlīt !

Pēc kursa beigšanas iegūsiet sertifikātu, kas ļaus jums strādāt modes un skaistumkopšanas industrijā, kā apģērbu dizaineris, vizāžists, frizieris, apģērba un stila konsultants.

 

Nodarbības notiek no pirmdienas līdz piektdienai.

9:30- 12:30, 14:00- 17:00.

 

1. Fashion Design La MAISON - apģērbu dizains.

 

Kopējais nodarbību skaits - 756


3 stundas pirmdienās, trešdienās un piektdienās, bet 6 stundas otrdienās un ceturtdienās (praktiskās nodarbības).

 

Šis kurss ir kas vairāk kā parasts kurss par apģērbu dizainu, tas apvieno specifiskas tehnikas apguvi ar tradicionālajām metodēm. Fashon Academy piedzīvosiet visu, ko piedzīvo īsts modes mākslinieks - spriedze pirms skatēm, projektu izstrāde, laika trūkums un daudz ko citu. Kurss paredzēts tiem, kas vienmēr vēlējušies kļūt par daļu no modes industrijas ar savu talantu, radošajām spējām un unikālo stilu. Šīs īpašības palīdzēs iekļūt modes tirgū, strādājot kā stilistam, modes koordinatoram, dizainerim u.c.

 

Kursa tēmas: kolekcijas tapšana - no idejas līdz gatavam produktam; darba plānošana; dažādu materiālu variēšana; kolekcijas prezentēšana; savstarpējā komunikācija modes biznesā; dizains; darbs ar modeli; modes vēsture; mākslas vēsture; socioloģija; apģērba analīze; grafiskais dizains; augstā mode; modes mārketings; kažokādas apģērbs un aksesuāri; fotogrāfija un mode; ilustrācija; modes sistēma; preses atskaites; kā uzsākt savu modes biznesu

 

2. Fashion Specialist Courses - specializēti kursi, kas sagatavo topošos Make-Up speciālistus, modes frizierus un stilistus.

 

Kopējais nodarbību skaits - 324

Fashion Make-Up Specialist - vizāžists, kursa laikā apgūsiet dažādus grima noslēpumus. Iemācīsieties pareizi uzklāt grimu gan ikdienai, gan modes skatēm.

 

Fashion Hair-Styling Specialist - frizieris, kas veido neikdienišķas un ekstravagantas frizūras modelēm - modes skatēm.

 

Fashion Stayling Specialist - stilists. Iemācīsieties radīt jaunus tēlus un salikt kopā neiedomājamākos apģērba gabalus. Strādāsiet dažādās sfērās- no modes šova līdz reklāmu aģentūrai. Pēc kursa beigšanas būsiet modes eksperts.

 

3. Fashion summer courses - lieliska iespēja vasaras laikā iepazīt brīnišķīgo modes metropoli Milānu un izmēģināt savus spēkus modes industrijā.

 

Kopējais nodarbību skaits - 72

 

Fashion Accessories - aksesuāru mode mūsdienās ir ļoti plaša un ievērojama. Aksesuāri ir kļuvuši ļoti populāri un, gandrīz, neviens apģērbu salikums nespēj iztikt bez koša aksesuāra. Kursa laikā iegūsiet pilnu ieskatu sieviešu un vīriešu aksesuāros un uzzināsiet kā tos pareizi pielietot, lai tas papildinātu tērpu.

 

Fashion Personal Shopper - personīgais stilists, kurš iet ar klientu uz veikalu un piemeklē, iesaka tieši viņam piemērotus tērpus. Personīgais stilists bija ļoti populārs ASV deviņdesmitajos gados, un mazliet vēlāk ieguva popularitāti arī Itālijas pilsētās, it īpaši Milānā. Personīgā stilista uzdevums ir ieekonomēt klienta laiku, piemeklējot piemērotas drēbes un aksesuārus, ievērojot esošās modes tendences.

 

Creative Personal Styling - katru dienu mēs pārcilājam savu garderobi, lai atrastu piemērotu tērpu darbam, teātrim, kino, atpūtai brīvā darbā, meiteņu ballītei un daudzām citām situācijām. Atzīsim, tas aizņem daudz laika. Lai ietaupītu laiku, piedāvājām apgūt šo kursu, kura laikā iemācīsieties kā kombinēt dažādākos apģērba gabalus, kā piemeklēt aksesuārus, kā uzlikt piemērotu grimu, kādu frizūru veidot un visbeidzot kā „gudri” iepirkties.

 

Fashion Image Consulting- kursa laikā iepazīsiet un analizēsiet cilvēka tipus un viņu personību, iemācīsieties kā pareizi komunicēt ar klientu. Pēc kursa beigšanas mācēsiet piemeklēt atbilstošu apģērbu un aksesuārus atbilstoši klienta matu krāsai, ādas tonim, vecumam un dzimumam.

Dzīvošana

Dzīvošana tiek piedāvāta dzīvokļa tipa apartamentos - vienvietīgās un divvietīgās istabās.

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Maksa par mācībām norādīta EUR

Kursa nosaukums

Mācību datumi

 

Mācību maksa

 

Reģistrācijas maksa

 

Fashion Design La MAISON

 

10.01.13-13.12.13 

no 11 600

 

 

800

 

Fashion Specialist Courses

 

08.04.13 - 25.06.13

 

no 7 500

 

 

600

 

Fashion Summer Courses

 

01.07.13 -18.07.13 

no 2 400

 

 

300

 

         
Dzīvošanas izmaksas:

 

Viena istaba kopīgā dzīvoklī no 450 līdz 500  + komunālie maksājumi

Vienistabas dzīvoklis no 500 līdz 600  + komunālie maksājumi

Divvistabu dzīvoklis no 700 līdz 1000  + komunālie maksājumi


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv