Skolas apraksts

Mācīties angļu valodu Āfrikā? Tas ir iespējams! Šādu iespēju drosmīgajiem un zināšanas alkstošajiem piedāvā valodu skola, kura atrodas Āfrikas skaistākajā un civilizētākajā pilsētā - Keiptaunā, tikai 3 minūšu gājienā no Atlantijas okeāna. Nebaidieties no indīgām čūskām vai asinskāriem krokodiliem - Dienvidāfrikā jūs būsiet pilnīgā drošībā.

Paralēli tradicionāliem kursiem (pamata, intensīvie, biznesa, viens pret vienu), starp citu, par ļoti izdevīgām cenām, Cape Studies piedāvā unikālu programmu tiem, kas gatavi lielākam piedzīvojumam un nebaidās no asām izjūtām: "angļu valoda + safari", kas sastāv no 2 nedēļu mācībām Keiptaunā un 19 dienu piedzīvojumu (nakšņošana teltīs, ugunskurā gatavots ēdiens, iezemiešu dziesmas) un pārsteigumu pilnu Āfrikas safari, kas vedīs caur trīm Āfrikas valstīm - Namībijai, Botsvanai un Zimbabvei - un noslēgsies pie Viktorijas ūdenskrituma. Vai jūtat, kādēļ ir jābrauc mācīties angļu valodu uz Dienvidāfriku?


Programmas

Piesakies tūlīt !

MINIMĀLAIS STUNDETU VECUMS: 18 gadi
VIENA NODARBĪBA: 50 minūtes

Standarta angļu valodas kurss, 20 stundas nedēļā

Šis kurss paredzēts tiem studentiem, kuri vēlas uzlabot savu sarunvalodu. Mācību laikā studenti pielnveido kā savas gramatiskās zināšanas, tā vārdu krājumu, runāšanu un izrunu, kā arī rakstīšanu, lasīšanu un klausīšanos. Vienā klasē ir maksimums 8 studenti, kas dod iespēju pasniedzējiem strādāt ar katru studentu ļoti individuāli. Mācības sākas katru pirmdienu. Stundas ir no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 9:00 līdz 12:50.

Standarta PLUS angļu valodas kurss, 25 stundas nedēļā
Papildus standarta angļu valodas kursam, studentiem tiek nodrošinātas 5 viens-pret-viens nodarbības ar pasniedzēju, lai uzlabotu konkrētas valodu prasmes, kuras studentam ir nepieciešamas vai ir vājākas.

Intensīvais angļu valodas kurss, 30 stundas nedēļā
Šis ir pats populārākais kurss skolā, kas palīdz studentam ātri uzlabot angļu valodas prasmes. No rītiem, studenti apmeklē standarta angļu valodas stundas, pēc kurām seko 2 "Conversation" nodarbības. Studenti šīs nodarbības var izmantot, lai komunicētu angļu valodā izmantojot ikdienas situācijas vai papildinot savas zināšanas darba vajadzībām.Pasniedzēji studentiem dod tēmas, kuras ir interesējošas visai grupai kopumā. Mācības var uzsākt jebkurā pirmdienā. Nodarbības ir no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 9:00 līdz 15:20. Vienā grupā ir maksimums 8 cilvēki.

Intensīvais PLUS angļu valodas kurss, 35 stundas nedēļā
Papildus intensīvajiem angļu valodas kursiem, studentiem tiek nodrošināta 1 viens-pret-viens nodarbība ar pasniedzēju, lai uzlabotu konkrētas valodu prasmes, kuras studentam ir nepieciešamas.

Biznesa kurss, 30 stundas nedēļā
Biznesa angļu valoda skolā pieejama visdažādākajiem jomu speciālistiem - sākot ar banku sektorā strādājošajiem un beidzot ar internacionālu biznesu vadītājiem. Studentiem tiek ieteikts skolai ziņot par savu darba sfēru, kas ļautu pasniedzējiem sagatavot katram studentam interesējošai jomai atbilstošus materiālus.
Minimālais valodas līmenis studentiem: Intermediate. Mācības var uzsākt katru pirmdienu. Studenti mācās no pirmdienas līdz piektdienai, katru dienu no plkst. 9:00 līdz 15:20.

Kembridžas eksāmenu kurss (FCE (First Certificate), CAE (Advanced) and CPE (Proficiency) levels), 30 stundas nedēļā
Paredzēts tiem studentiem, kuri plāno kārtot dažādus Kembridžas testus.

Dzīvošana

Skolas rezidence
Populārākā studentu izvēle, tādēļ ja ir vēlme dzīvot rezidencē - mācībām un dzīvošanai jāpiesakās laikus. Iespēja dzīvot vienvietīgā vai divvietīgā istabā. Bez ēdināšanas.

Viesģimenes
Šis ir lielisks veids kā uzlabot angļu valodu. Students dzīvo vienvietīgā istabā. Viesģimenes parasti dzīvo tuvu skolai - aizejamā attālumā. Ģimene nodrošina studentam brokastis.

Hotelis / dzīvoklis
Netālu no skolas ir arī hotelis, kurā studenti var dzīvot. Istabā ir privātā vannasistaba, mini-bārs, TV un telefons. Hotelī ir arī mazs baseins.
Studenti kopā var meklēt un īrēt arī dzīvokļus, ja studenti mācās ilgāku laiku.

Ekskursijas un aktivitātes

Keiptauna – pilsēta, kas atrodas starp diviem okeāniem un divu kalnu virsotnēm. Šī pilsēta, uz varenā kalna fona, ir viena no skaistākajām pasaules pilsētām.  Šeit savijās dažādi arhitektūras stilu, kur līdztekus augstām ofisa ēkām, ērti izkārtojušās dzīvojamās mājas un viktoriānisma stila savrupnami. Patīkamais un mērenais klimats, daudzveidīga flora un fauna, krokodilu un strausu audzētavas, unikālas stalaktītu alas, golfa laukumi, smalki restorāni- tas viss pievelk eksotikas cienītājus no dažādām valstīm. „Visa pasaule vienā valstī” – unikāls savvaļas dabas un attīstītās Eiropas civilizācijas apvienojums. Dienvidāfrika- šeit piepildās jūsu sapņi par mācībām un atpūtu!

Dienvidāfrikas Republika ir pārsteidzoša ar savu dažādību. Valsts ir bagāta ar kultūras dažādību ko veido dažādās etniskās grupas – ciltis. Dažas no šīm ciltīm piedāvā ceļotājiem praktizēt kādu no cilts tradīcijām kā arī iegādāties rokām darinātus suvenīrus. Lielākās pilsētas piedāvā izbaudīt iepirkšanās prieku, ko nodrošina simtiem veikalu un veikaliņu.  Ir dažādas aktīvās atpūtas iespējas kā golfs, niršana, gumijas lēkšana, sērfošana kā arī dažādas pastaigu takas un kalnos kāpšana.Dienvidāfrika ir izpelnījusies arī pasaules uzmanību kā viena no vadošajām izejvielu piegādātājvalstī un tā atradnēm. Ļoti iespējams, ka pastaigājoties pa noteiktu teritoriju – varēsiet atrast savu dimanta gabaliņu.

Cenas

Mācības:
Standarta kurss - 265 USD / nedēļā
Standarta PLUS kurss - 485 USD / nedēļā
Intensīvais kurss - 325 USD /nedēļā
Intensīvais PLUS kurss - 545 USD / nedēļā
Individuālās nodarbības - 220 USD / 5 nodarbības
Biznesa angļu valoda - 325 USD / nedēļā

Reģistrācijas maksa skolai + mācību materiāli - 250 USD

Dzīvošana / nedēļā:
Ģimene (ar brokastīm) - 180 USD
Rezidence (vienvietīga istaba, bez ēdināšanas) - 215 USD
Rezidence (divvietīga istaba, bez ēdināšanas) - 180 USD
Hotelis (ar brokastīm) - 600 USDUzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445,
info@izglitiba-arzemes.lv.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Cape Studies 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv