Hokeja vasaras nometne Čehijā
Čehija - valsts, kas elpo un dzīvo hokejam, tāpēc tā ir lieliska vieta, kur attīstīt savu talantu. Tā ir laba prakse klusajā sezonā, kad daudzi no jūsu komandas biedriem var tikai sapņot par hokeja spēli. Mēs piedāvājam 4 nedēļu intensīvu apmācību, vecums 8 - 18 gadiem.
Sīkāk
Nometnes jauniešiem Dublinā
Aicinām apmeklēt Īriju! Tā ir bagāta un vienreizēja valsts, kas izceļas ar savu dabu, kultūru un tradīcijām. Iespēja izvēlēties sev piemērotāko vasaras programmu: jauniešiem - topošajiem uzņēmējiem; tiem, kurus interesē izpētīt Dublinu; kā arī tiem, kuri, vēlas, paralēli mācībām doties dažādās interesantās ekskursijās un sadraudzēties ar jauniešiem no visas pasaules. Ja esi vecumā no 10 līdz 17 gadiem, tad izvēlies savai vecuma grupai un interesēm atbilstošu nometni un piedalies!
Sīkāk
Trenējies pie Real Madrid futbola kluba treneriem
Ja Tev patīk futbols. Ja Tu esi Real Madrid fans. Ja esi vecumā no 9 līdz 17 gadiem, tad šī nometne ir domāta tieši Tev. Attīsti savas futbola prasmes Real Madrid futbola kluba veidotā nometnē. Šī programma ir īpaša ar metodēm kādas tiek izmantotas, lai attīstītu spēlētāju tehniskās iemaņas, spēju taktiski plānot spēli, psiholoģiskās un fiziskās treniņu metodes. papildus futbola treniņiem vari mācīties angļu vai spāņu valodu un doties ekskursijās.
Sīkāk
Vasara Jaunzēlandē (11 - 17 gadi)
Apvienojiet angļu valodas apguvi ar dažādām aktivitātēm un plašu kultūras programmu no 28. jūnija līdz 25. jūlijam. Vecums: 11 - 17 gadi. Katru dienu no pirmdienas līdz piektdienai notiks angļu valodas nodarbības, 8:30- 12:00. Pēcpusdienās no 13:00 līdz 17:00 piedalīsieties skolas rīkotajās aktivitātēs un kultūras programmā. Dzīvojot vies ģimenē, varēsiet izmantot angļu valodu ikdienā.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv