Skolas apraksts

Koledža atrodas skaistajā Valensijas reģionā, Spānijā. Skolas teritorijā ir ne tikai mācību telpas, bet arī vairāki peldbaseini, kur katru dienu skolēni var doties peldēt, kā arī futbola, basketbola un tenisa laukumi. Katru dienu arī notiek kāda no darbnīcām (workshops) – badmintons, pašaizsardzība, regbijs, hip-hop dejas, steps, flamenko, modernās dejas, džudo, karatē, aktiermāksla, rotaslietu izgatavošana, ēdienu gatavošana, perkusijas, māksla, dekoratīvās kosmētikas pamati un citas darbnīcas.

    


Programmas

Gada programma jauniešiem vecumā no 11 līdz 18 gadiem

Skolēniem ir iespēja mācīties pēc Lielbritānijas izglītības sistēmas standartiem un lieliska iespēja iepazīt gan britu, gan spāņu kultūras. Skola nodrošina skolēniem lielisku akadēmisko izglītību, kā arī palīdz pilnveidoties fiziski –apgūt un trenēties dažādos sporta veidos, izmantojot skolā esošos sporta laukumus un zāles.

 

Skolēns gada laikā intensīvi apgūst gan angļu valodu, gan spāņu valodu. Eksāmeni tiek kārtoti pēc IGCSE, AS Level un A level prasībām, lai vēlāk skolēns varētu izmantot savas zināšanas arī citās Lielbritānijas izglītības iestādēs. Katram skolēnam tiek iedalīts kāds no skolotājiem, kurš uzrauga skolēna progresu un palīdz, ja tas ir nepieciešams.

 

Mācību nedēļā skolēnam būs 6 angļu valodas un 5 spāņu valodas stundas. Fizika – 5 stundas nedēļā un tik pat stundas matemātika. Mācību kurss „Global citizenship”, kura laikā tiek apskatītas dažādas nāciju attīstības, kā tās tiek ietekmētas ar jaunajām tehnoloģijām un citas tēmas – 4 stundas nedēļā. Bizness – 4 stundas nedēļā un 2 sporta stundas.

 

Papildus mācībām skolā, jaunieši var izvēlēties dažādas nodarbības. Tādas kā - mākslu, komiksu un multeņu veidošanu, gleznošanu un tēlniecību vai aktiermākslu. Tiem, kuriem patīk mūzika, ir iespēja pievienoties korim, apgūt ģitāras vai klavierspēli. Iespējams apgūt arī mūzikas un modernās dejas teoriju. Skola arī dod iespēju mācīties dejot baletu. Ar jaunākajām tehnoloģijām un programmām var iepazīties I.T. nodarbībās. Ja aizrauj matemātika, tad papildus skolā apgūstamajam, jaunietim ir iespēja iepazīt UCMAS (Universal Concept of Mental Arithmetic System), redzes atmiņu, koncentrācijas spējas, „ātro domāšanu” un citas lietas, kas attīsta loģiku. Sportistiem tiek piedāvāta iespēja, ārpus skolas, nodarboties ar basketbolu, futbolu, tenisu, ping-pongu, volejbolu, džudo, karatē, peldēšanu un iepazīt vēl citus sporta veidus. Papildus ir iespējams apgūt tādas valodas kā ķīniešu, franču, valensiešu, arābu un spāņu.

 

Pēc skolas, ja skolēnam ir nepieciešama palīdzība, viņš var doties uz stundām, kur varēs pildīt savus mājasdarbus skolotāja uzraudzībā. Tāpat, visu laiku skolēniem ir pieejams medicīniskais personāls, kas atrodas skolas teritorijā.

  

 

 

Dzīvošana

Skolēnam būs iespēja iepazīt Spāniju ne tikai no mācībām skolā, bet arī savā viesģimenē. Tās tiek kārtīgi atlasītas un atrodas ne tālāk kā 20 km rādiusā no skolas. Tāpat kā skolas jautājumos, tāpat arī par dzīvošanu, katram skolēnam ir savs koordinators, kurš palīdzēs, ja radīsies jautājumi vai neskaidrības.

Ekskursijas un aktivitātes

Skolēniem ir iespēja redzēt Valensijas apgabalu, jo katru sestdienu tiek rīkotas ekskursijas uz skaistākajām pludmalēm, pilīm un citām nozīmīgām vietām.

Cenas

Gada programma:

Reģistrācijas maksa: 650 EUR

Depozīts: 1 500 EUR

Mācību semestris: no 7 595 EUR


Papildus:
Skolas forma: 400 EUR

Apdrošināšana (gadā): 325 EUR

Eksāmeni: no 400 EUR

Mācību materiāli: aptuveni 400 EUR

Dzīvošana ģimenē :

Lai precīzi aprēķinātu cenas dzīvošanai un mācībām, sazinieties ar mums info@izglitiba-arzemes.lv, jo cenas mainās atkarībā no skolēna vecuma, izvēlētās dzīvošanas, mācībām utt.

Caxton College

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv