Skolas apraksts

Šī koledža ir starptautisko viesmīlības un tūrisma vadības skolu līderis Grieķijā. Skolā mācās vairāk nekā 30 dažādu tautību pārstāvji. Koledža lepojas ar savu akadēmisko sadarbību ar DCT International Hotel & Business Management School Šveicē, Federālo Velsas universitāti Lielbritānijā, American Hotel & Lodging izglītības asociāciju ASV, kā arī ar Edexcel / BTEC Approved Center.

Mācības tiek īstenotas pēc Šveices sistēmas ar iespēju saņemt Šveices diplomu. Maksa par mācībām ir zemāka kā universitātes filiālē, kas atrodas Šveicē.

Šī ir viena no divām Eiropas skolām, kurā iespējams iegūt bakalaura diplomu Kulinārijas mākslas specialitātē. Mācības notiek reālā viesnīcā. Tas nodrošina iespēju studentiem būt gan kā viesiem, gan viesnīcas personālam. Daudziem studentiem tā ir iespēja pirmo reizi sastapties ar apkalpojošās sfēras specifiku, kas vērsta uz klientu. Plašas darba iespējas. Programmas ietvaros studenti iegūt ne tikai teorētiskās, bet arī praktiskās zināšanas un darba pieredzi - komunikācijas, cilvēkresursu vadības, finansu, pārdošanas un mārketinga iemaņas, kā arī mūsdienīgas teorētiskās un praktiskās zināšanas.

Skolas beidzēji var strādāt ne tikai tūrisma firmās, bet arī viesnīcās, avio kompānijās, lidostās, restorānos, atpūtas parkos, kazino utt. Koledžas beidzēju vidū ir ļoti augsts nodarbinātības līmenis. Skolā ir pašiem savs darbā iekārtošanas birojs. Katru gadu skolas absolventiem tiek rīkots Vakanču gadatirgus. Tā ir iespēja izvēlēties piemērotāko karjeras piedāvājumu. Jāpiemin arī tas, ka pēc skolas beigšanas Darbā iekārtošanas birojs kopā ar Beidzēju Asociāciju turpina palīdzēt skolas beidzējiem piemērotākā darba un karjeras meklējumos.


Programmas

Bakalaura programmas:
Viesnīcu menedžments
Kulinārija
Starptautiskā viesmīlība & tūrisma menedžments
Starptautisko pasākumu menedžments

Diploma programmas:
Ceļošana & tūrisms
Kulinārija
Pasākumu vadības menedžments
Viesnīcu menedžments
Spa menedžments (1 gads)
Augstākais diploms ar akcentu uz pasākumu vadību

Sertifikāta programma: Kruīzu kuģu viesnīcu menedžments

Maģistra programmas:
Starptautiskā viesmīlība & tūrisma vadība
Spa menedžments (2 gadi)

Kvalifikācijas celšanas kursi:
Room Division (10 nedēļas)
Food & Beverage (10 nedēļas)

Dzīvošana

Koledža atrodas Glifadā, pašā prestižākajā Atēnu rajonā, Egeja jūras krastā. Pēc labākajiem Šveices paraugiem, studenti dzīvo 4* hotelī un viņiem tiek nodrošināta ēdināšana 3 reizes dienā. Katrā istabā ir privātā vannasistaba, telefons, TV un pieejams WiFi.

Hotelī ir pieejams viss, kas ir nepieciešams dzīvošanai un mācībām: reģistratūra, biroja telpas, restorāni, bāri un virtuves. Plašās auditorijas ir aprīkotas ar modernākajām audio un video ierīcēm, šeit atrodama plaša bibliotēka un atpūtas telpas, arī datoru centrs. Viss ir iekārtots tā, lai studenti pēc iespējas labāk iepazītos ar viesnīcas darbu.

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Bakalaura programmas: 8 960 €
Viesnīcu menedžments
Kulinārija
Starptautiskā viesmīlība & tūrisma menedžments
Starptautisko pasākumu menedžments

Diploma programmas:
Ceļošana & tūrisms - 6 770 €
Kulinārija - 7 570 €
Pasākumu vadības menedžments - 8 960 €
Viesnīcu menedžments - 8 960 €
Spa menedžments (1 gads) - 6 300 €
Augstākais diploms ar akcentu uz pasākumu vadību - 8 960 €
Kruīzu kuģu viesnīcu menedžments - 3 900 €

Maģistra programma: 9 450 €
Starptautiskā viesmīlība & tūrisma vadība

Kvalifikācijas celšanas kursi:
Room Division (10 nedēļas) - 1 900 €
Food & Beverage (10 nedēļas) - 4 500 €

Dzīvošana (par gadu):
4 900 €
Pusdienas: 725 €

Reģistrācijas maksa: 125 €
Uniformas un materiāli: 100 - 325 €
Apdrošināšana: 700 € / gadā
Mācību grāmatas: 200 - 500 € / gadā
Maksa par izlaiduma ceremoniju (maksa ir obligāta visiem studentiem): 350 €Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet:
info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445.Alpine 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv