Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 Bakalaura un maģistra studijas Grieķijā
Šī koledža ir starptautisko viesmīlības un tūrisma vadības skolu līderis Grieķijā. Skolā mācās vairāk nekā 30 dažādu tautību pārstāvji. Koledža lepojas ar savu akadēmisko sadarbību ar DCT International Hotel & Business Management School Šveicē, Federālo Velsas universitāti Lielbritānijā, American Hotel & Lodging izglītības asociāciju ASV, kā arī ar Edexcel / BTEC Approved Center.
Sīkāk
Koledža Kiprā
Laipni lūgti saulainajā Kiprā. Koledžā tiek uzņemti studenti vecumā no 17 līdz 25 gadiem ar ļoti labām angļu valodas zināšanām. Šeit iespējams studēt dažādās biznesa novirziena studijās.
Sīkāk
Kruīza kuģu viesnīcas vadība
Vasarā pirms mācību uzsākšanas iespēja iziet apmaksātu praksi. Mācību programmas ilgums 2 gadi. Pieteikties šai programmai var no 21 gada vecuma ar labām angļu valodas zināšanām. Pavadiet ziemas Karību jūras reģionā un vasaras Aļaskā vai dodieties uz tālām un eksotiskām ostām Eiropā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Dienvidamerikā un citur pasaulē ar luksusa kruīza kuģi. Lielākā daļa cilvēki maksā no € 1500 līdz € 10 000 nedēļā, lai ceļotu ar šāda veida kuģiem un apmeklētu šīs vietas. Jūs varat to darīt bez maksas (bezmaksas ēdināšana, dzīvošana) un saņemt par to samaksu. Tas būs gan piedzīvojums, gan veids kā ietaupīt naudu un satikt dažādus cilvēkus!
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv